Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

1080P אלחוטי בסמארטפון 4.2

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 4205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת הבשורה החדשה בגרסה האחרונה של ג'לי בין.

כרגע הטכנולוגיה הנקראת MIRACAST

ממומשת ב גלקסי S3, באופטימוס G, בנקסוס 4 ובטבלט נקסוס, אני לא בטוח אם גם בנוט 2 (נראה שכן)

ולגבי הצד המקבל היא מוטמעת באיזו טלויזיה של סמסונג.

לטלויזיות נטולות מירה, יהיה מתאם מירה שיתחבר כנראה לשקע ה HDMI.

אז עכשיו כל S3 או אופטימוס G הם גם סופר סטרימרים, וגוגל יצאו די טאמבלים כשהתעקשו לא לשלב בנקסוס 4

חריץ הרחבה.

VUok7kZjbbk דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שבמחיר שהם מציעים את החומרה החדשה, הם היו צריכים לעשות לא מעט פשרות.

והנה קצת קריאה שאולי תספק הסבר מדוע אין כרטיס הרחבה במכשירי נקסוס:

http://www.androidcentral.com/why-nexus-devices-have-no-sd-card

http://www.androidcentral.com/google-s-matias-duarte-answers-burning-nexus-questions

אין ספק שיש אלטרנטיבות לא פחות טובות מבחינת חומרה בשוק, אבל במחיר כפול מהנקסוס 4 החדש.

היתרון של מכשירי הנקסוס הוא בתוכנה.

בנוסף חשוב לזכור שגוגל משתדלת לא לפגוע ביצרניות האחרות - הרי הן שותפות של גוגל, ולא מתחרות בה, אז צריך להיות זהירים גם בכיוון הזה.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו יוצאים עם 32 GB לפחות ועדיף 64 GB כמו שאפל השכילה לעשות מילא.

אבל בשלב בו המכשיר מגיע עם עוצמת עיבוד חזקה מספיק לשמש כסטרימר ב FHD

(ובשנה הבאה המעבדים של קוואלקום יגיעו לכח מיחשוב שקול ל I7)

16 GB זה בדיחה, כנראה שהמתכננים לא חזו את כל הפונקציות שהמכשיר מסוגל לממש, ולא מצאו פתרון סביר לבעיות הקבצים

של מכשיר עם חריץ הרחבה למדיה נשלפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה ברור שDOK זה פתרון הגיוני לפלאפון...

זו הפעם השלישית שגוגל מציגה פיתרון כזה שאני זוכר.

התחיל עם WIFIdirect המשיך עם הסבה של Beam נראה לי לנושא (יכול להיות אני מתבללבל פה) , ועכשיו זה ועוד כמה DNLA בדרך בשמות כאלו ואחרים ותוך כדי שימושים כאלו ואחרים במכשירים (נקסוס q משהו? זוכרים אותו?) .

עד שהם לא יעשו משהו שהוא סטנדרט רחב וידחפו אותו בשיא הכח זה ימשיך להיות פיצ'ר שולי ביותר. במיוחד עם הקצב התקדמות של מכשירים דומים וזה שכל יצרן יכניס או יוציא את זה כאהבת נפשו.

במיוחד אם משווים למשהו כמו האיירפליי של אפל שאותו הם מנסים לחקות (שנמצא כבר בחלק מהרסיברים , סטרימרים מסוימים וכל מני דברים אחרים) הנושא הזה הוא סוגיה כואבת מאוד באנדרואיד.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WIFI Direct זה דווקא מאד שימושי - העברת קבצים גדולים בין מכישירים במהירות ללא צורך בראוטר שיתווך בינכם.

Beam זה משהו אחר לגמרי וזה בסה"כ מיתוג אחר ל-NFC

DLNA זה סטנדרט די מוכר (אבל לא כל כך שימושי)

טוב שלא אמרת ש-HDMI זה גם איזה סטנדרט מופרך

הנקסוס Q היה מעין בלון ניסוי שככל הנראה לא יגיע לשוק, אבל סביר להניח שהקונספט ישוב באריזה אחרת ועם feature set אחר בעתיד...

מי אמר שחייבים להצליח בכל אחד מהמוצרים שאתה משיק?

בכל אופן, כן, (בחלק מהמקרים) מדובר בסטנדרטים שעדיין לא נפוצים, ולכן קשה להינות מהם כרגע ב-100%, אבל תן לזה זמן.

גם רומא לא נבנתה ביום אחד.

מה אתה מצפה? שגוגל יטמיעו את תקן ה-airplay במוצרים שלהם?

הם מנסים כל מיני אלטרנטיבות, בסוף זה יצליח.

ועוד תוספת:

לפעמים גוגל מספקים את התשתית וה-API, ומצפה (או מקווה) מקהילת המפתחים להרים את הכפפה ולמצוא שימושים יצירתיים לטכנולוגיות החדשות.

מכשירי הנקסוס מצטיינים באפיק הזה, כשהם בד"כ מושקים עם סנסורים נוספים (ברומטר?!), בתקווה שהקהילה תמצא כבר משהו לעשות עם זה.

כאמור, לא תמיד זה תופס, אבל אני מתחבר לגישה הזו יותר מהגישה ה"אחרת".

בסופו של דבר, טוב שיש בשוק אלטרנטיבות, ותנו לצרכנים להצביע ברגליים (או עם הארנק).

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני כנראה הולך לתת לנקסוס החדש הזדמנות ולהחליף את הS2 האהוב שלי.

אני רק מחכה לקצת סקירות וביקורות כשיצא לשוק, במיוחד על המצלמה.

המחיר שלו פשוט מאוד מזמין, פה גוגל המציאו מחדש הגלגל.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המכירה מתחילה היום, אני חוצה את הקוים ומזמין לי את הנקסוס 4, מכשיר ראשון שהוא לא אייפון מאז 2008.

המסך הקטן של האייפונים החל להציק לי, המפות החדשות המעפנות שברו אותי, המחיר של הנקסוס החדש קנה אותי.

אני לא ממיר דת כי אין לי כזו, הייתי עם אייפונים כי הם התאימו לי, ואם לא אוהב את אנדרואיד גם אשוב אליהם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמינים מגוגל Play, רצוי לעבור דרך VPN כדי שיחשבו שאתה בארה"ב.

למחיר צריך להוסיף מס בהתאם למדינה בה נמצא השירות ששולח לך דברים (6%-8.5%), ומשלוח בארה"ב של בערך 14 דולר אם אני זוכר.

יש על זה מס קניה בארץ, לא יודע כמה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכירה מתחילה היום, אני חוצה את הקוים ומזמין לי את הנקסוס 4, מכשיר ראשון שהוא לא אייפון מאז 2008.

המסך הקטן של האייפונים החל להציק לי, המפות החדשות המעפנות שברו אותי, המחיר של הנקסוס החדש קנה אותי.

אני לא ממיר דת כי אין לי כזו, הייתי עם אייפונים כי הם התאימו לי, ואם לא אוהב את אנדרואיד גם אשוב אליהם.

+1

כנל בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולי תקווה שזה לא יהיה המקרה בארה"ב. גוגל חסמה לי את הWallet הבוקר בגלל חשש להונאה, מחכה שיפתחו אותו אחרי ששלחתי להם מסמכים. יהיה מבאס לחכות עוד.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...