Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור ספק M2-ITX ובדיקת תקינות.

sagishm
שימו לב! השרשור הזה בן 4193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לאחרונה רכשתי ספק M2-ITX, הספק מגיע עם חיבור24 פינים (20 ועוד 4),למרות שברוב לוחות האם המודרניים יש 24 פינים ועוד 4 פינים,מה עושים עם ה4 פינים הנותרים?או שצריך לחפש לוח אם שמתאים ל24 פינים בלבד?

בנוסף יש אפשרות לבדוק את תקינות הספק?יש מנורת חיווי,ניסיתי לחבר את ה+ וה - לבטריה 12V של מקדחה אך המנורה לא נדלקה,או שאין מספיק כוח או שהיא לא אמורה לדלק ללא חיבור ללוח אם?

תודה לעוזרים,אני דיי חדש בנושא ה CARPC אז אשמח לעזרה בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח ספק של מחשב ביתי ותחבר אותו לחשמל.

את החוט הירוק ואת החוט השחור בספק הביתי - תקצר. זה ידליק את הספק באופן קבוע.

זה יתן לך מקור מתח 12V יציב שמוציא הספק של 450 וואט ומעלה (תלוי בספק) - די והותר בכדי להריץ את הM2 במלוא כוחו בצורה יציבה בבית.

החיבור של ארבעת הפינים בחלק מהלוחות מתחבר איפשהו ליד המאוורר ובחלק מהלוחות בחיבור הראשי או בשניהם.

תגדיר את הקונפיגורציה של כיבוי והדלקה בM2 לפי איך שמתאים לך ותבדוק את זה ע"י ניתוק חוט הרימוט מהM2 בזמן שאתה מחובר לספק הראשי (הספק הביתי) שמדמה לך את הרכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

תודה על העזרה, בלוח אם שיש כרגע יש חיבור אחד של 24 פינים ועוד חיבור של 4 פינים ליד התושבת של המעבד,לפי דעתי כ נראה הספק M2 לא מתאים ללוחות אלה מכיוון שהוא מגיע עם חיבור של 20 פינים ועוד חיבור קטן של 4 פינים,אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהחיבור ליד המעבד הוא חובה וה4 פינים הנותרים בחיבור הראשי הם אופציונאליים.

תוודא שאתה מחבר את הצמה נכון

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דיון שדיברו על הנושא בעקרון עדיף לחבר ולשתמש במתאם שהבאתי מקודם

אבל לא חובה

http://www.iopanel.net/forum/thread30755.html

פשוט אצלי ב2 מחשבים זה פועל כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא מזיק.

זה קשור לתקינה של המחברים - אני חושב שהיום הספקים שמייצרים מסוגלים להתחבר גם ללוחות ישנים מאוד ואז אפשר לחבר את המולקס של ה4 פינים למולקס הגדול יותר אבל עד כמה שזכור לי - מה שבאמת יפעיל את הלוח זה חיבור לשקע שליד המעבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה לתותחים, איך אפשר להמיר את יציאות המחשב ל RCA?

יש יציאת 6 יציאות ירוק , ורוד ,כחול, צהוב,שחור,ולבן.

בנוסף יש יציאת: Optical S/PDIF out.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - יש לך כבל PL לRCA

דבר שני - לרוב כרטיסי הקול בזמנו היה ניתן לבחור אם היציאה היא

speaker out או line out

פשוט תמיר את היציאה לLINE OUT ואתה מסודר.

אני זוכר שבכרטיסים מוקדמים של SB (סאונד בלסטר) זה היה משהו שמג'מפרים פיזית על הכרטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - יש לך כבל PL לRCA

דבר שני - לרוב כרטיסי הקול בזמנו היה ניתן לבחור אם היציאה היא

speaker out או line out

פשוט תמיר את היציאה לLINE OUT ואתה מסודר.

אני זוכר שבכרטיסים מוקדמים של SB (סאונד בלסטר) זה היה משהו שמג'מפרים פיזית על הכרטיס.

אז אתה אומר שפשוט לחבר לחיבור הירוק כבל 3.5MM ל RCA ואותם לפצל לכל מגבר?

מה אומרים כל שאר החיבורים? (צהוב שחור ולבן בלוח אם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן

אבל תחפש גם בהגדרות של כרטיס הקול אם אתה יכול לבחור בין יציאת רמקולים לבין יציאת LINE עבור היציאה הירוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...