Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא דיברנו עוד על עצלות

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שנים, שותף לדירה ואני היינו אמורים לנקות הדירה. התעצלנו והחלטנו לעשות במקום זאת תחרות עצלנות. כל אחד התפאר ביכולתו. ניצחתי בקושי, בנקודות.

מאז עברו שנים, אנחנו לא נפגשים הרבה, בגלל העצלות, אך באחד המפגשים באה לי הארה שמיימית והודתי בפניו שבעצם הפסדתי:הוא יכול היה לנצח אותי בעצלנות או עצלות, אבל לא טרח להביא את כל הנימוקים לניצחון מסיבה ברורה- עצלות. זה הופך אותו בדיעבד למנצח.

האם אתם יותר עצלים? האם אתם מכירים מישהו שהוא עילוי בתחום?

אני יודע מה הבעייה בשרשור הזה: העצלים באמת מתעצלים להגיב, חבל שהתואר ילך למישהו לא ראוי. תתאמצו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק אתה.

גנבתי ופירסמתי בפייסבוק עם שינוים מינורים.

לצערי אני לא עומד בקריטריונים.אני עובד 200 שעות (לפחות ) בחודש ,כולל שישי ,שבת וחג.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה...

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצלות = מושג כללי ומופשט מידי.

ליתר דיוק :חוסר עיניין במשהו\מישהו שמוביל לאפטיות מסויימת .

עצלות בעיניי = יכולת מופלאה להפרדת העיקר מהתפל .

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...