Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למי תצביעו בבחירות 2013? (מעודכן, תצביעו שוב)

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

למי תצביעו בבחירות הקרובות?  

219 הצבעות

1. 1. למי תצביעו בבחירות הקרובות?

• הליכוד ביתנו (ביבי + ליברמן)
      76
    • העבודה (שלי יחימוביץ')
      35
    • קדימה (שאול מופז)
      3
    • יש עתיד (יאיר לפיד)
      67
    • מרצ (זהבה גלאון)
      10
    • ארץ חדשה (אלדד יניב)
      0
    • האיחוד הלאומי \ הבית היהודי (נפתלי בנט\זבולון אורלב)
      23
    • מפלגות חרדיות (ש"ס, יהדות התורה)
      5
    • מפלגות ערביות (בל"ד, רע"מ, תע"ל)
      0

פוסטים מומלצים

המשך של הנושא הקודם, עם סקר חדש ומעודכן.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 390
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגועל נפש מהמערכת הפוליטית הגיע לי כבר עד האוזניים וממשיך לעלות.

כרגע כברירת מחדל אחרונה נשאר לפיד ואם גם הוא יעשה מהלך מגעיל אז... בעצם אז מה? לראות ולהקיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרה האופציה "לא מצביע"

לחלק זה ניראה כמו אופציה הגיונית וכאות מחאה.

אך תדע לך שזה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות, תצביע להכי פחות גרוע.

אבל תצביע!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה איך אפשר להצביע לביבי כל פעם מחדש כמו מפגרים,

כל פעם דופק מחדש את האנשים פה עם המחירים של הדלק, של המחייה וכו' ובסוף מצביעים לו.

מדינה של מפגרים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם דופק מחדש את האנשים פה עם המחירים של הדלק, של המחייה וכו' ובסוף מצביעים לו.

מדינה של מפגרים.

אז למי תצביע, ומה אתה מצפה שראש הממשלה הנבחר שלך יעשה?

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינה של מפגרים.

אתה אומר את זה כאילו הכסף נכנס לו ישירות לחשבון בנק

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למי תצביע, ומה אתה מצפה שראש הממשלה הנבחר שלך יעשה?

הבעיה שאין ממש למי להצביע, למפלגות הדתיות אני לא אצביע כי אני אתאיסט ואני שונא את השליטה של הדת במדינה, למפלגות הערביות אני לא אצביע כי אני עם נטיות פוליטיות ימניות, לביבי אני לא אצביע כי הוא גרוע בתור ראש ממשלה, מן הסתם מפלגות שמאל לא רלוונטיות עבורי.

להגיד לך למי אצביע? קשה לי לדעת. אני לא יודע אם אצביע בכלל. :?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהאופציה של ביברמן ירדה מהפרק, נותר לי רק לקוות שנפתלי בנט ינהיג את הבית היהודי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, השאלה היא מה ביבי היה צריך לעשות בשביל שתגיד שהוא ראש ממשלה טוב. לחתוך את המיסים בחצי? לבטל כליל את המיסוי על הדלק? חינוך חינם מהרחם ועד האוניברסיטה? דירות בחינם לחיילים משוחררים? מה אתה היית רוצה לראות, כמצביע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאין ממש למי להצביע, למפלגות הדתיות אני לא אצביע כי אני אתאיסט ואני שונא את השליטה של הדת במדינה, למפלגות הערביות אני לא אצביע כי אני עם נטיות פוליטיות ימניות, לביבי אני לא אצביע כי הוא גרוע בתור ראש ממשלה, מן הסתם מפלגות שמאל לא רלוונטיות עבורי.

להגיד לך למי אצביע? קשה לי לדעת. אני לא יודע אם אצביע בכלל. :?

תבין, השוני היום בין מפלגות הימין הגדולות למפלגות השמאל הגדולות מסתכם באג'נדה הכלכלית. מבחינה מדינית-בטחונית ההבדלים קטנים מאוד. מאז ומעולם השמאל הבטיח להחזיר שטחים בזמן שהימין ביצע את זה בפועל.

שים פס אחד גדול על המצע המדיני בטחוני. הפצצה האיראנית היא לא זאת שתקבע האם תצליח לסגור את החודש או לא.

תצביע למפלגה שתפעל לכך שיוקר המחיה כאן יהיה יותר מתקבל על הדעת, למפלגה שתדאג לחלוקה צודקת והוגנת של משאבי המדינה לכלל אזרחיה ולא רק למגזרים מסויימים, למפלגה שבין שורותיה אין עסקנים ושאר כולירות שהורשעו בפלילים (גם אם שילמו את חובם לחברה), למפלגה שתביא לכאן פתרון אמיתי למצוקת הנדל"ן, ובעיקר: למפלגה שתתחייב להעניק לנוער שלנו את החינוך אליו הוא ראוי.

מצע מדיני? אין ספק שהוא חשוב. אבל שקודם ידאגו לכך שגם אחרי שיהיה כאן שלום וכל אויבינו ייעלמו, נוכל לקיים כאן חיים סבירים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין, השוני היום בין מפלגות הימין הגדולות למפלגות השמאל הגדולות מסתכם באג'נדה הכלכלית.

אני כבר לא משוכנע שאפילו שם יש הבדל. מי שישב בממשלה עם החרדים יצטרך להתכופף מול הדרישות שלהם, בין אם ימין ובין אם שמאל, וביבי בזבז הרבה מאוד כסף בקדנציה הזו על המגזר הציבורי כך שהוא מאוד רחוק, במעשיו, מתפיסת העולם הליברטריאנית שהוא הציג ב2003.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצביע ביבי רק בשביל שלא בטעות יהיו פה ליצנים כמו יחימוביץ או לפיד בטעות בשלטון.

יחימוביץ צריכה להיות שרת רווחה, חינוך וכדו'...

לפיד יכול להיות שר לענייני אופנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...