Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיעוד של נהג אידיוט-חציית פס לבן וכמעט גרימת תאונה

דרור ע
שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

נסעתי אתמול לאשדוד והצלחתי לתעד נהג מטומטם שחצה פס לבן וכמעט הוריד אופנוען שהגיע ממולו במהלך העקיפה הכי מיותרת שראיתי לאחרונה.

אני מכין סרטון של המון עברות תנועה שאני מתעד (בשביל הכיף) אבל לא יכולתי להתאפק אז בחרתי להעלות את זה כבר עכשיו.

שיהיה לכולם יום רגוע בכבישים

הנה לינק לסרטון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, הוא עקף כאשר היה קו הפרדה מקווקוו ותוך כדי זה הפך קו הפרדה רצוף. אבל אל תבין לא נכון. זה לא מצדיק את העקיפה הזו כלל וכלל. יש הבדל עצום בין מותר לעקוף לבין אפשר לעקוף. כואב הלב, בהרבה תאונות דרכים דווקא אלה שחפים מפשע הם אלה שמשלמים את המחיר. אם העקיפה עצמה לא מפגרת אז זה בהחלט היה מפגר מצידו לעקוף כאשר הוא מסכן אחרים רק בשביל להיתקע בפקק אחרי המכוניות שהוא עקף. בקיצור עקיפה מטומטמת ומיותרת.

דרך אגב, בהודו זה הרבה, הרבה יותר גרוע מבישראל. פשוט נדהמתי איך אנשים נוהגים שם בכבישים.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יצא לעקיפה איפה שמותר, וחזר בקו לבן.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תדע שבקרוב אתחיל להשתמש במצלמת תעוד, וזה לא מעט בזכותך!

הנהג בהחלט חצה קו לבן רצוף בחזרה. חשבתי שאני בפורום רכב וברור שקו מקווקו שהולך ונהייה צפוף יותר מעיד על כוונתו להפוך רצוף. כמעט הוריד קטנוע על הדרך.

במקרה הזה צפירה היא מובנת בהחלט אבל פחות אפקטיבית מהצמדות מבוקרת לשול הימני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OMG!!!

אני על הכביש מ1 בלילה, עכשיו חזרתי,

לי עשה את זה משאית, כמעט תאונה חזיתית! היום בלייב! באתי לפתוח על זה אשכל, אך אני אנצל את זה!

אם על כל מטומטם הייתי מקבל שקל לא הייתי צריך לעבוד,

וכן, אם הקטנוע לא היה סוטה מהדרך זק"א היו עדיין מחפשים את החלקים שלו,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בסרטון שלך שלא רואים את המספר שלו בגלל איכות הצילום והתאורה.

אולי זאת רק ההמרה ליוטיוב ובסרטון המקורי רואים.

בכל מקרה, מה אתה עושה עם כל הצילומים האלה זה עובר למשטרה? ומה הם עושים עם הצילומים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

+1 רציתי לרשום ושכחתי על עניין זיהוי המספר. אם ניתן לזיהוי בהחלט כדאי לפנות למשטרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק הנהג חצה קו הפרדה רצוף (גם אם הוא התחיל את העקיפה בקו מקווקו).

העניין היותר חמור שהוא ביצע עקיפה כשהדרך לא היתה פנויה וגרם לסיכון נסיעתו של הקטנוע.

למיטב הבנתי זה היה בכביש 42 דרום, לכיוון יבנה (?)

אם קיים מספר של הרכב, ניתן לגשת לתחנת משטרה בית דגן ולהגיש תלונה נגד אותו נהג.

יש סיכוי טוב שיזמנו אותו לחקירה וינפיקו לו הזמנה לדין (עם פסילה מנהלית, השבתת רכב ו-10 נק').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין את מספר הרכב כדי להעביר את זה לגורמים המתאימים,

להמשך טיפול.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...