Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 4207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כפי שלא מעט חברי פורום יודעים, פוטרתי ממקום עבודתי האחרון עקב קיצוצים לפני כמה חודשים.

בנתיים אני מחפש במקביל עבודה דרך אתרים ברשת (JOBNET, ALLJOBS, RUNNER).

נותר לי עוד חודש בלחץ לחתום אבטלה ומאז הפיטורים אני מחפש ברשת ושולח אך לא חוזרים אלי לצערי.

יש לי ניסיון קרוב ל-9 שנים בעולם הפיננסים, מעט הייטק (מערכות מידע כמו CRM וכו', הייתי מנהל מערכת) ובבדיקות תוכנה גם כן (QA).

אני שולח עשרות קורות חיים באתרים הנ"ל אך אין מענה ונוצרת לי ההרגשה שמאגרי המשרות שיש שם זו עבודה אחת גדולה

בעיניים. נסחתי את קורות החיים שלי בצורה טובה ועדיין - כלום.

לא אכפת לי להתפשר על שכר (במקום עבודתי האחרון הרווחתי באיזור ה-9K ברוטו) גם אם זה יהיה 6-7K, לא משנה לי, רק

להתחיל ולהיתקע כבר במקום עבודה שיבטיח לי ביטחון תעסוקתי.

יש כאלה שאמרו לי לשלוח ישירות לחברות גדולות אך יש הרבה ולא מצאתי ברשת מאגר מעודכן שמרכז אתרים או חברות גדולות

ע"מ שאתחיל לשלוח קורות חיים באופן מאסיבי ומועיל.

אודה מאוד לעזרה וסיוע במציאת עבודה, אני כבר ממש מיואש ודי אובד עצות, התשלומים, החשבונות והמשכנתא לעולם לא יעלמו

ואני באמת חייב למצוא עבודה.

תודה למגיבים, ליאור

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מפה לאוזן זו הדרך הטובה ביותר.

מאיפה אתה בארץ? אולי אוכל לבדוק עבורך במקום העבודה שלי. כמו כן, תתמקד בתחום אחד כשאתה מחפש, שלא תזרק מימין לשמאל בסוגי משרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בבת ים ובת"א (ההורים והחברה גרים בת"א כך שחצי מהזמן שם וחצי שם).

אני דווקא לא מתמקד כיון שכשהתמקדתי, לא ראיתי היצע משרות גדול ומהימן. אני מחפש גם בתחום הפיננסים (מערכות מידע או מערכות בנקאיות ופיננסיות, מנהל מערכת, תפקידים עם פן יותר טכני למרות שגם בתחום עצמו פיננסים, שוק ההון, פנסיה וגמל יש לי ניסיון עתיר שנים ומכיר את העולם על בוריו).

בבדיקות תכנה גם יש לי ניסיון אך לא רב (שנה פלוס מינוס) ותפקידי האחרון היה מנהל פרויקטים בחברת הייטק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לבדוק לך במקום עבודתי אם יש משהו איכותי בשבילך.

מבחינת אזור אני חושב שזה יתאים לך - חולון, חברת 'שגריר מערכות'.

יכול להיות שבאחת החטיבות מחפשים עובדים - שגריר-פוינטר-ש.כ.ל

שלח לי ה''פ אם אתה מעוניין ואני אעביר לך אימייל כדי שתשלח לי קורות חיים.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתרגל, זה המצב בשוק מניסיונם של 3 אנשים.

מצטער, לא יכול להתרגל.

אני מספיק מוכשר ובעל יכולות ואינטילגנציה בשביל למצוא תפקידים ופוזיציות טובות (כולל ניהוליים, יש ניסיון ניהולי גם).

לא מצליח להבין אבל למה בשביל כל דבר במדינה הזאת צריך להקיא דם, להכיר את האנשים הנכונים, פרוטקציות וקומבינות של קרובים בשביל למצוא משהו טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה אתה שולט בלינוקס ׁSHELL ורשתות? QA?

אצלנו מחפשים אנשים חזקים עם נסיון בעבודה עם סניפרים,לינוקס,נטוורק וQA (שלוש+ שנים)

ב-QA יש לי כמה שנות ניסיון בבדיקות על מערכות בנקאיות (בנק לאומי, בנק אגוד ובעוד חברת חצי הייטק חצי פיננסית).

רשתות בכללי אני יודע כי למדתי בעבר קורס של טכנאי PC ורשתות אם זה עוזר כך שאני מאמין שאוכל ללמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ג'ובמאסטר.

2. חברות השמה שמתמחות בתחום (יש לי נסיון מצוין עם קבוצת נישה).

3. ישירות לחברות הגדולות.

4. באמצעות חבר מביא חבר.

בהצלחה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתרגל, זה המצב בשוק מניסיונם של 3 אנשים.

איזו מין תגובה זו?! מה זה "תתרגל"? הבחור פונה לעזרה בעניין ממש רציני, אם אין לך אפשרות לעזור אז עדיף לא להגיב.

THE ONE - אכן ימים לא קלים, הייתי בשנה שעברה באותו מצב. בתום ימי האבטלה נאלצתי לעבוד בינתיים בעבודות לא-מקצועיות, עד שבסוף "נפל" משהו (דרך Alljobs, אגב). שיהיה בהצלחה!

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש עבודה בבית השקעות ושלחתי כבר עשרות קורות חיים. טלפון/מייל? בקושי אחד וגם זה לא היה רציני :(.

רבאק, צריך סבלנות לא קטנה כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תמתין בסבלנות, משהו יצוץ. לא תמיד הרצונות שלנו עומדים בקו אחד מול המציאות.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקשרים טובים עם כמה מגייסי הייטק, אני אוכל לבדוק איתם אם תעביר לי קו״ח.

קח בחשבון רובם חברות מיקור חוץ.

[email protected]

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...