Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קלה שצולמה עם מצלמת הרכב שלי

דרור ע
שימו לב! השרשור הזה בן 4220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

לפני כמה שבועות קניתי מצלמת רכב מסוג DVR-037 מצלמה שיושבת על השמשה ומתעדת את הנסיעה, כבר יצא לי לקלוט מספר דברים מעניינים נהגים עצבניים ושלל דברים נחמדים אבל הפעם קלטתי תאונה קלה והחלטתי להעלות אותה, אני קניתי אותה עקב תאונה שעשיתי והחלטתי שההשקעה של ה300 ש"ח (יש גם זולות/יקרות יותר) תשתלם לי בעתיד - בתקווה שאני לא אזדקק לשירותיה לעולם (שוטרים/תאונות וכו')

הנה הלינק, תהנו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה מצידך. רק לא ברור לי למה כשקורות כאלה תאונות קלות הצדדים המעורבים פשוט נעמדים באמצע הכביש ומחליפים פרטים.

אי אפשר לעבור את הצומת ולעצור בתחנה/שוליים כמו בן אדם בצורה בטוחה ? שני הרכבים במצב נסיעה, אין נזקים בגוף,

למה ליצור מפגע בטיחותי בכביש או פקקים מיותרים ?

ראיתי כבר מישהו שעמד בצומת עם טמבון אחורי מפוצץ, ביום חורף ערפילי, לא עבר הרבה זמן ועוד רכב נכנס בו קלות.

הבחור יצא להחליף פרטים - הוא אמר לו שייסע, שהוא לא הראשון שנכנס בו :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך לגבי העצירה באמצע הכביש, בעיקרון האינסטינקט הוא לעצור ולראות מה הנזק הראשוני (אם תשים לב זו שגרמה לתאונה הדליקה אותות מצוקה- נו, לפחות זה) , אני מקווה שלאחר שהן קלטו שאלו פגיעות פח בלבד הן כבר החליפו פרטים בצד, אמנם הכביש היה יחסית ריק (ניתן לראות רק כ-3 מכוניות שחולפות מצד ימין) .

מה שמצחיק זה שהנהגת הפוגעת אותתה- רק שכחה להסתכל במראה

אגב, בדיוק בגלל הסיבה שציינת עצרתי שם לכמה שניות העברתי לה כ. ביקור שלי והמשכתי לדרכי.

חידה: מישהו מזהה את הכביש/האזור מבלי להסתכל בשילוט?

אגב זה שסיפרת שנכנסו בו פעמיים - אכן סיפור מצחיק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות הם דבר טוב,ראינו כבר בפורום מספר פעמים את הצדקתם,לגבי עצירה על הכביש,אם יש נפגעים אסור להזיז את הרכב,לכן הגיוני בהתחלה שלא הזיזו את הרכבים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה, אמנם נהגת המאזדה לא הביטה במראה לפני שסטתה מהנתיב. אבל שימו לב לטייסת הטנק שהזמן שלה חשוב יותר מכל משתמשי הדרך האחרים.

לא רק שחתכה את כל העולם אישתו והילדים, אלא כמובן לא אותתה כדי לסמן את כוונותיה, הרי היפנים והקוריאנים לא מתקינים מאותתים בפרי יצירתם.

הויי איתות איתות כמה שזה חשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמצחיק זה שהנהגת הפוגעת אותתה- רק שכחה להסתכל במראה

אני לא בטוח שהיא לא הסתכלה במראה- הלנד קרוזר היה מאד קרוב אליה ואפשרי שהיא לא כיוונה את המראות כמו שצריך ככה שהוא היה בשטח מת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי בעצם אשמת מי התאונה הזו של הג'יפ או המזדה?

מצד אחד הג'יפ חותך שלוש נתיבים ללא איתות,אבל המזדה נכנסה בו.

עוד משהו שלא הבנתי זה אם זו אשמת נהגת המזדה למה שהיא תרצה צילום של זה?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האשם הוא כמובן נהג הלנד קרוזר שחתך את המזדה בנתיב שלה.

למי שלא מכיר את הצומת, המזדה נסעה בנתיב ששמירה עליו מובילה לנתיב פניה ימינה ברמזור (נתיב שמאלי מתוך שניים שפונים ימינה, רואים את הרכב המצלם ממשיך בנתיב הזה לאחר מכן) וגם אפשר מהנתיב הזה לעבור לשני נתיבים שפונים שמאלה. נהגת המזדה נשארה בנתיב שלה וממש לא היתה צריכה לאותת והלנד קרוזר הוא זה שעבר מהנתיב הימיני ביותר (מימין למזדה) וכדי להגיע לאחד משני הנתיבים לפניה שמאלה פשוט חתך את נתיבה של המזדה.

כל זה היה יכול להמנע ע"י נהיגה עם חזון, כלומר תכנון מקדים של שתיים או שלוש פעולות הבאות ובחירה של הנתיב השמאלי רמזור אחד קודם, היה פשוט צריך לעבור לפני לנתיב של המזדה ולא ברגע האחרון.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי בעצם אשמת מי התאונה הזו של הג'יפ או המזדה?

מצד אחד הג'יפ חותך שלוש נתיבים ללא איתות,אבל המזדה נכנסה בו.

עוד משהו שלא הבנתי זה אם זו אשמת נהגת המזדה למה שהיא תרצה צילום של זה?

איך הגעת לזה שהמאזדה אשמה?

בשום אופן לא עושים עקיפה מימין, במיוחד לא של שלושה נתיבים בלי איתות.

הג'יפ הזה אשם בכל מובן אפשרי של המילה. (התנהגות טיפוסית של רכבים מהסוג הזה, ד"א, "אני גדול אתם כבר בטח תבלמו")

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האשם הוא כמובן נהג הלנד קרוזר שחתך את המזדה בנתיב שלה.

למי שלא מכיר את הצומת, המזדה נסעה בנתיב ששמירה עליו מובילה לנתיב פניה ימינה ברמזור (נתיב שמאלי מתוך שניים שפונים ימינה, רואים את הרכב המצלם ממשיך בנתיב הזה לאחר מכן) וגם אפשר מהנתיב הזה לעבור לשני נתיבים שפונים שמאלה. נהגת המזדה נשארה בנתיב שלה וממש לא היתה צריכה לאותת והלנד קרוזר הוא זה שעבר מהנתיב הימיני ביותר (מימין למזדה) וכדי להגיע לאחד משני הנתיבים לפניה שמאלה פשוט חתך את נתיבה של המזדה.

כל זה היה יכול להמנע ע"י נהיגה עם חזון, כלומר תכנון מקדים של שתיים או שלוש פעולות הבאות ובחירה של הנתיב השמאלי רמזור אחד קודם, היה פשוט צריך לעבור לפני לנתיב של המזדה ולא ברגע האחרון.

הנתיב של המאזדה התפצל לשניים והיא בחרה להשאר בימין, לא?

בכל מקרה, אתה צודק לחלוטין. אני רואה תאונות או שאריות של תאונות מהסוג הזה לפחות פעם בשבוע. לפעמים זה מחוסר תכנון ולפעמים, כמו בעליה לכביש 5 מכביש החוף, זה נובע מזה שאנשים מוכנים להרוג זה את זה בשביל עוד 5 שניות בנתיב השמאלי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...