Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצ'ר חדש ברנו קנגו?

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צילמתי את הרכב הנ"ל ליד כיכר המשטרה בחדרה בדרך לעבודה.

ועכשיו ההפתעה-צילמתי רק צד אחד של הרכב. בצד השני שלו תמצאו בדיוק את אותו הדבר-מראה חסרה. הרכב נוסע ללא מראות צד בכלל :shock:

נוסע ברכב איש דתי ירא שמים. כנראה שהוא סומך על אלוהים שיציל אותו ממעבר נתיב בכביש מהיר :evil:

אני מתפלא שעד עכשיו משטרת התנועה לא עצרה אותו, אני כבר רואה אותו נוסע ככה למעלה משבועיים.

ללא מראות צד.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעבור טסט

ובכלל מה אכפת לך משעמם לך?

בטח שאכפת לי, הוא כמעט עלה עליי כשניסה לעבור לימין. מעניין מה תהיה התשובה שלך אם אותו הנהג יכנס בך? אני בטוח שנשמע זמירות אחרות לגמרי :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא שבור למה לתקן?

ואם זה שבור ועוד לא קרה כלום. אז לא נורא, מקסימום בזמן נהיגה יסובב האדון ירא השמיים את גפו לאחור וייראה אם יש רכב מאחוריו.

מה הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתלוש ליותר מחצי מהנהגים את המראה הימנית, הם לא ישימו לב, לא בזמן נהיגה, בגלל שהם בכלל לא משתמשים בה.

אפשר להבין אותו לחלוטין, בחר שלא לתקן ברכב מה שהוא לא מתכוון להשתמש בו :-P

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חשוב דתי או לא

לא חסרות נשים ואנשים מבוגרים בכביש שנוסעים עם מראות מקופלות מהחנייה.

אני מקבל סיוטים רק מלחשוב על לעקוף אותם

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני תוהה האם זה היה קריטי לציין שהבנאדם דתי?

אם הוא היה חילוני גם היית מציין את זה?

בהחלט, גם אם היה מדובר בחילוני, ההבדל לא מעלה ולא מוריד. דווקא האנשים הדתיים שאני מכיר בהחלט דבקים בפסוק "ואהבת לרעך כמוך". כאן מדובר בשדרוג של "סמוך עלי, יהיה בסדר" הנפוץ בישראל :lol:

אם זה לא שבור למה לתקן?

ואם זה שבור ועוד לא קרה כלום. אז לא נורא, מקסימום בזמן נהיגה יסובב האדון ירא השמיים את גפו לאחור וייראה אם יש רכב מאחוריו.

מה הבעיה?

אתה רוצה להתנדב לנסוע מלפניו ולבצע בלימת פתע בזמן שהאדון מבצע מעבר נתיב תוך כדי סיבוב גפו לאחור? :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות מספר רכבים ללא אורות בלימה. כאשר הערתי לנהגים בסבלנות, התגובות נעו בין הפגנת חוסר עניין לעוינות די רצינית. הכרת תודה? הצחקתני.

ממזמן כבר הפסקתי להעיר את תשומת ליבם של האנשים בכביש. התגובות שלהם, פשוט לא שוות את זה.

בקיצור, אם אתה מפחד לעלות על הכביש - אל תעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...