Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסות ישראייר לאירופה - מישהו התנסה?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 4286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר טוב מתכנן לנסוע לאירופה והסוכנת הציעה לו טיסה משתלמת במיוחד בישראייר, מעולם לא טסתי איתם.

מישהו התנסה בטיסות עם ישראייר לאירופה (רומא) - ויודע איך הטיסות? איך השירות? איך המטוסים?

יש סיבה לא לבחור בישראייר ולשלם יותר (משמעותית) על אחת החברות האחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הטיסות שלהם בסדר גמור, שירות סביר, מטוסים חדישים a-320 ובדר"כ יוצאים בזמן.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי איתם שלוש פעמים: פעם ראשונה, פעם אחרונה, ופעם אחת יותר מדי.

איחור של 12 שעות (המתנה בשדה), שירות לקוי וחוסר ידוע לגבי מהותה התקלה וזמן הפתרון, עלינו למטוס, ירדנו מהמטוס, עלינו למטוס, חיכינו 3 שעות במטוס.... בקיצור: לא טס איתם יותר.

מצד שני, אם אתה לוקח בחשבון שזו טיסת צ'רטר והכל יכול לקרות, אולי הם סבירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם דיי בסדר, כמובן לא לצפות לשיא הפאר. אחרי הכל זה צרטר.

נסעתי לפני 4 חודשים ללונדון עם Easyjet, בהלוך היה עיכוב של שעתיים (וניצחון מוחץ של כל משחקי Angry birds).

בחזור איש צוות קרקע טעה בספירה של המזוודות, וזה גרר עיכוב של שעה וחצי, אח"כ גילו שאין מקום לכבודת היד כי המטוס מחזיר מזוודות מטיסה קודמת. אז הדיילים ביקשו מי שרוצה להעביר את כבודת היד לבטן המטוס בתמורה ל-Easypass.

אז כשטסים עםם צרטר. צריך לקחת בחשבון שייתכנו הפתעות (ולהתארגן על מלא משחקים באייפון).

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראייר זה לא בהכרח צ'ארטר.

בכל מקרה, כולה טיסה. אף פעם לא הבנתי מה הלחץ משירות כזה או אחר של חברות התעופה.

המטוס טס? לא צפוף מדי? מספיק טוב בשבילי.

מה אכפת לי, מטוס ישן, מטוס חדש - אוכל כזה או אוכל אחר. כולה טיסה של 4 שעות לאירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיון של מספר טיסות עם ישראייר (לאחרונה לרומא לני כשנתיים וחצי) - דיוק מהם והלאה, אבל זה היה לפני שהם קיבלו את שני האירבסי החדשים והשתמשו בכלים שכורים ישנים. מעבר לכך- לא פחות ולא יותר מכל חברת שכר אחרת.

היחס בעת הצק אין ברומא היה מחפיר, אבל נראה לי שזו בעיה כללית של שדות תעופה איטלקיים ולאו דוקא קשורה לישראייר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לטוס איתם המון,

טסתי איתם להונגריה (הלוך וחזור, 2001), הולנד (הלוך וחזור, 2003), הולנד (חזור בלבד, 2009),

ב2001 וב2003 עד כמה שזכור לי הטיסות יצאו בזמן.

ב2001 היו מטוסי 737-700 חדישים, ב2003 היה 757-200 חכור מאלעל במצב די זוועתי, לא כיף (ובחזור לקבל שורה אחרונה, עוד יותר גרוע).

ב2009 היה לי עיכוב של שעתיים וחצי בסכיפהול (לא נורא, כי הספקתי לעשות הרבה ספוטינג ולטייל בשדה המדהים הזה), קיבלנו תלושים לאוכל, אבל הטיסה הייתה בסדר.

היום הם מטיסים במטוסי איירבאס A320 חדשים, בני כשנתיים, ובסך הכול חברה טובה, אך עיכוב קטן יכול לגרור עיכוב גדול, כי הצי מאוד קטן ומינימליסטי, זו הבעיה בישראייר וארקיע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא להגיע רעב אל הטיסה, כי או שתקבל סנדוויץ מזוויע או "סלט יווני" עם רבע ביצה בלבד (רבאק - עד לאן מגיע החיסכון? :shock: ).

לקינוח תקבל עוגיה של אחווה עם קפה דלוח ובקבוק מי עדן.

גורמה במיטבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטיסה מגיעים עם סנדביצ'ים, ולא משנה אם זו חברת ה-low cost הזולה ביותר, או מחלקה ראשונה בחברה מובילה. אין כמו האוכל מהבית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא להגיע רעב אל הטיסה, כי או שתקבל סנדוויץ מזוויע או "סלט יווני" עם רבע ביצה בלבד (רבאק - עד לאן מגיע החיסכון? :shock: ).

לקינוח תקבל עוגיה של אחווה עם קפה דלוח ובקבוק מי עדן.

גורמה במיטבו.

דווקא בטיסות שלי איתם, אפילו הטיסה להונגריה שנחשבת לטיסה קצרה יחסית, זכיתי לארוחות חמות,

בהולנד אפילו זכינו לפיתה עם חומוס :)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, צר לי לאכזב אתכם - הניסיון שלכם הוא נחמד וחביב - על הנייר. אתם לא יודעים מה מתרחש ביום יום באופן שוטף וקבוע.

מניסיוני - כעובד בחברה המספקת לישראייר את שירותי הקרקע, המטוסים אומנם חדשים (יחסית) אך סובלים מתקלות לעיתים קרובות מידי.

איחורים יש לא מעט, בעיקר כעת בתקופת הקיץ העמוסה, בה זה מתבטא ב"עבודה קשה" למטוסים - ופתאום צצות להן תקלות טכניות כאלה ואחרות, דבר הגורם ללא מעט איחורים (ואני לא מדבר על שעת איחור - אלא יותר לכיוון 3 שעות איחור וצפונה מכך).

על רמת השירות והנוחות - אין לי מושג. מעולם לא טסתי עימם ומעולם לא אכניס את ראשי למיטה החולה הזאת, זולה ככל שתהיה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...