Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויית "קנייה" באלבר [שקרים של אנשי מכירות]

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 4298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אני חייב לשתף בסיפור שקרה לי.

אחותי מחפשת רכב, בתקציב של 60K~ ("הכי חשוב שיהיה בגאז'! וכמה שיותר חדש"), לפני כשבוע כשהסתובבה עם אבי באיזור קניון איילון החליטו השניים להיכנס למגרש של אלבר ולשאול אם יש להם כלה העונה על הקריטריונים ה"גבוהים".

סוכן המכירות אמר שיש להם בובה של רכב שמתאים בדיוק, יונדאי אקסנט מאוק' 2010 עם 50K ק"מ, יד ראשונה מליסינג - איזה ליסינג? מחברה והיה של בן אדם יחיד, אפילו הראו להם בדיקה שהליסינג עשה והיא נקייה לחלוטין כמובן.. כאילו שהרכב יצא השנייה מהמפעל (נתייחס לכך בהמשך), המחירון 72K ומשוקלל 65K, מחיר למכירה 63K.

הבעייה היחידה שהרכב נמצא ברעננה ה"רחוקה".. אז אחותי נענתה לבקשתו של הסוכן לשריין לה את הרכב תמורת 1000 ש"ח ובתמורה הוא אפילו יוביל אותו לרמת גן והמחיר שנקבע 63K, בלי חוזה כתוב ובלי כלום אחותי (המפגרת) שילמה 1000 ש"ח - כאשר בהסכם שבע"פ נאמר שאם הרכב אינו מוצא חן בעיניה היא יכולה לבטל ולקבל בחזרה את הכסף - פה חשדתי! ואמרתי לה שאלו יהיו דמי למידה לחיים.

בלילה כשסיפרו לי את הסיפור בדקתי במחירון וראיתי שהוא בכלל 66K ומשוקלל 57K.

למחרת התקשר הסוכן שהרכב הגיע ושאפשר לבוא לראותו, הפעם הצטרפתי אליהם וכבר מ50 מטר אמרתי למר סוכן (שלא הפסיק לברבר על הרכב המושלם) שהחליפו/צבעו מכסה מנוע :roll: , אז הוא אמר לי שבגלל השמש אני לא רואה טוב, עניתי לו שאני רואה מצויין ואכן ברגע שפתחתי את המכסה ראיתי טיפות צבע בקצוות וניתן היה לראות בקלות שפירקו את כל הפרונט.

חזרנו למשרד וביקשתי לראות את הבדיקה, כמובן שהכל נקי שם ולא מצויין עניין מכסה המנוע או כל דבר אחרת למעט שריטות בצבע.. אז הסוכן אמר שאנחנו יכולים לקחת לבדיקה משלנו - והוא מתחייב בבדיקה, שאלתי אותו מה קורה אם בבדיקה יופיע שברכב החליפו מכסה מנוע? או שהוא עבר תאונה? תשובתו : "כל עוד אין שס"י, מנוע או גיר מבחינתנו הרכב תקין", אז שאלתי אותו אם הוא מתכוון להחזיר את הכסף על הבדיקה אם היא אינה זהה לבדיקה שהראה לי (ש"נערכה" בסה"כ כמה ימים קודם), כמובן שהתשובה הייתה שלילית ואני תהיתי בקול רם - אז מה שווה הבדיקה שאתה מראה לי? Strike I

הלאה - שאלתי לגביי המחירון המוטעה שהוא נתן, אז מסתבר שלוי יצחק נותן מחירון משוקלל שונה באינטרנט ובגיליון המודפס.. אני אמרתי לו שאין סיבה לשלם מעל המחירון לרכב ליסינג - הוא טען שזה רכב סחיר והוא "יעוף" ישר ולכן הוא בכלל לא מתייחס למחירון, הראתי לו שרכבים זהים פרטיים ביד2 נמכרים ב52-58K והוא בשלו לא מוכן לזוז - Strike II

לא משנה - ביקשתי לדעת איפה היה הליסינג, אז הוא אמר לי "בחברה אצל בן אדם יחיד", מזל שבעלה של אחותי חד העין הספיק להסתכל במסך וראה "משרד הביטחון" - מבחינתי זה היה Strike III, יאללה חזל"ש והביתה, הסוכן עוד ניסה לשכנע שמדובר ברכב שהיה שייך לקצין אחד, ללא הועיל.

עכשיו אמרתי לאחותי, תקחי את ה1000 ש"ח ונלך, וכמובן שעכשיו הסוכן אמר שאפשר לקבל בחזרה רק 500 מכיוון שההובלה עלתה 500.. אחותי הייתה בשוק, אני ידעתי שזה מה שהוא יגיד - אז שאלנו אותו למה הוא אמר שהיא תקבל בחזרה את כל הסכום, הוא טען שאם היינו לוקחים את הרכב לבדיקה והוא לא היה עובר, אז היינו מקבלים את כל הסכום, המשכנו קצת להתווכח איתו וראינו שזה לא מוביל לשום מקום, בהמשך נחשוב מה לעשות.

ארוך ארוך אבל הייתי חייב לשתף במקום שיבינו את העצבים - מישהו אחר היה קונה רכב יוצא משרד הביטחון במחיר גבוה מהמחירון ועוד היה חושב שנפל על מציאה! למען הסר ספק, אני יודע שגם אחותי אשמה בכל הסיפור, אבל עדיין במגרש היו יכולים להתנהג אחרת.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה כ"כ מכעיס לשמוע דברים כאלה.

ושואלים למה יש רכבים יושבים עומדים שבועות במתחם פי גלילות... כנראה שזו הסיבה.

מצד שני...

אני הייתי במתחם פי גלילות וההיענות שם של נותני השירות לא גבוהה.

על מתחם של כמעט דונם יש לך סוכן אחד, ויש איתך באותו מתחם עוד 4-7 אנשים שמחכים גם שהאדון יתפנה.

אז אין פלא שהמגרשים האלה נשארים כמו שהם.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרתי לאבא ברכישת 407 ממגרש של אלבר בהרצליה.

השירות היה לא רע, הרכב שמור ,המחיר מאוד נוח וכל התקלות תוקנו (אפילו הוחלפו צמיגים) לשביעות רצוני.

בדקתי את הרכב במכון וגם דרך חבר שעובד במוסך של אלבר ואישר את כל מה שסיפרו במגרש.

כנראה הם יודעים על מי אפשר לעשות קופה ומי קצת מבין עניין.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין... אחותך יודעת שיש מישהו במשפחה שמבין מספיק ברכבים ובכול ההתנהלות של המגרשים השונים. למה לא להתייעץ איתו? כיף לצאת עם קנס של 1000 שקל או במקרה הרע של 60 אלף?

זה כול פעם הורג אותי, איך אנשים עושים 1000 השוואות בשביל למצוא סופר עם סל קניה זול ב-20 שקל, אבל ברכבים מתנהגים כאילו הם קונים פחית קולה.

ובקשר למגרש, עד שהחוק לא יתחיל להכנס חזק בפושעים האלה, התופעות האלה ימשיכו וימשיכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה אולי לערב גוף מסויים או להגיד להם שאתם מתכוונים,גופים כמו ynet,walla וכמובן בעירוב עורך דין. אך רצוי לברר לפני מה יכול לקרת עם עושים פעולה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית למען הגילוי הנאות, אומר שאני רכשתי באלבר כבר מס׳ רכבים ותמיד הייתי סופר מרוצה. לענינינו, דבר הראשון אף פעם אין להשאיר ערבון או דמי רצינות בלי לראות שאתם חותמים על מסמך שאומר שמותר לכם להתחרט בלי מתן הסבר. אם מתעקשים על זה, אז פשוט לצאת מהמקום. שנית אני לא כ״ כ בטוח שתרכוש אקסנט 2010 פרטית ב52 כמו שאתה אומר. שלישית, האם היא דיברה על מימון כלשהוא? כי זה עולה כסף.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכן לקח כסף בלי שום מסמך? שום חשבונית? קבלה? כלום?

לא נשמע לי יותר מדי הגיוני, אבל אם כן, הדרך מכאן ועד לקבל את כל הכסף בחזרה היא קצרה מאוד.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שקניתי מהם רכב (מיצובישי לנסר 2007), ואין לי תלונות.

כנראה בגלל שהרכב שבחרתי כבר עמד במגרש שהייתי בו (אפילו יכולתי לבחור בין כמה, בסוף לקחתי את זה שנראה הכי שמור ועם ק"מ הכי נמוך). בנוסף החליפו לי צמיגים ומצבר ועשו טסט על חשבונם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריבוי התגובות בעד אלבר חשוד. מאד.

אם אחותך לא יודעת לזהות רכב צבאי בכביש ולראות שעל רובם יש מדבקת אלבר שלא תקנה אוטו לבד.(גילוי נאות - נפלתי לפני הרבה שנים עם רנו 5 צבאית שקניתי לבת שלי אבל אז, בקניה ממכרז צבאי בצריפין, המחיר היה פרוטות . איך רכב צבאי בכלל מתייחס למחירון ? את הקנגואים הם מוכרים בקבוצות, ב 1500-2000 ש"ח לחתיכה ואין ביקוש ובצדק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותך לא אשמה.

מחקר שנעשה בעבר הוכיח שאנשים ישרים נוטים לחשוב שמי שנמצא מולם במשא ומתן הוא גם ישר.

כשאיש המכירות סירב להחזיר את הכסף מגיע הצורך להפעיל את חוק האי נעימות האוניברסלי שאומר, במקרה זה, שאי הנעימות שלו להחזיר את העמלה שלו צריכה להיות קטנה מאי הנעימות של המשך ההתמודדות עם הלקוח. צעקות, שולחנות הפוכים, תלונה במשטרה - כל אחד בהתאם לסגנון שלו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...