Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת דבק 3 שניות מהפח

bravo - boy
שימו לב! השרשור הזה בן 7176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצילו אני צריך עזרה , אתמול בלילה שברו לי את האיתות וגנבו לי פנס במגאן .

עכשיו את הפנס מצאתי ליד ואת האיתות גם (כנראה ילדים שיכורים ) עכשיו את הפנס הצלחתי להחזיר ללא דבק אך את האיתות הדבקתי עם דבק 3 שניות שהתברר כטעות איומה כי כאשר הדבקתי

נשפך לי כמה טיפות על הפח ויש לי סימנים לבנים של הדבק , למישהו יש רעיון כיצד להוריד זאת ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרתיח את הקומקום עד הסוף שיהיה רותח רותח ותשפוך ותשפשף בעדינות (כדי שלא ישרוט..) זה יורד על בטוח מנסיון אני מדבר (תשפשף עם סקוץ' של הכלים..).

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול גם לנסות עם שפכטל פלסטיק (עזר לי בצורה מדהימה לא מזמן, אין חשש משריטות בכלל כי זה פלסטיק) ומדלל כלשהו, רק תבדוק קודם שהמדלל לא הורס את הצבע של הפח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצרכים הדרושים:

(1)מים זורמים.

(2)נייר שיוף מס' "0"(אפס).

אופן העבודה:

תוך כדי השפרצת מים ברציפות על המקום הנגוע, יש לשפשף עם הנייר שיוף את המקום.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאאא עוזרר צריך עוד עצות דחוףףף

יש חומר יעודי להורדת דבק, לא זוכר את שמו, גש לאייס או הום סנטר ודומיהן ובקש חומר להסרת דבק...

מוריד ולא משאיר שוב סימן (לא מסוכן גם לצבע)

איתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חומר יעודי להורדת דבק, לא זוכר את שמו, גש לאייס או הום סנטר ודומיהן ובקש חומר להסרת דבק...

מוריד ולא משאיר שוב סימן (לא מסוכן גם לצבע)

איתי.

החומר הזה (של "יעקובי") ממיס לך את השערות באף רק מהריח ,אז אתה טוען שהוא לא פוגע בצבע??? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר הזה (של "יעקובי") ממיס לך את השערות באף רק מהריח ,אז אתה טוען שהוא לא פוגע בצבע??? :shock:

לא, וזה מניסיון.

והוא לא חומר של יעקובי זה חומר של "מעוז" שמו "מסיר דבקים" (איזה שם מקורי) מחיר 35 ש"ח באייס.

מומלץ ולא הורס את הצבע, שוב, מניסיון של הסרת מדבקת "שמור מרחק" מכוערת תחת.

איתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
הצילו אני צריך עזרה , אתמול בלילה שברו לי את האיתות וגנבו לי פנס במגאן .

עכשיו את הפנס מצאתי ליד ואת האיתות גם (כנראה ילדים שיכורים ) עכשיו את הפנס הצלחתי להחזיר ללא דבק אך את האיתות הדבקתי עם דבק 3 שניות שהתברר כטעות איומה כי כאשר הדבקתי

נשפך לי כמה טיפות על הפח ויש לי סימנים לבנים של הדבק , למישהו יש רעיון כיצד להוריד זאת ???

אני מתעלק על התר'ד כי לי יש את אותה הבעייה.

נתקלתי באינטרנט במסיר דבק מהיר של חברת LOCTITE אבל אני לא רוצה להזמינו מחו"ל לפני שאני בטוח שאין כזה בארץ (אני עדיין לא מצאתי כזה).

בקיצור, אם מישהו יודע על מקום שמוכר את המסיר הזה, אשמח לדעת.

עמית

13504.jpg

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעלק על התר'ד כי לי יש את אותה הבעייה.

נתקלתי באינטרנט במסיר דבק מהיר של חברת LOCTITE אבל אני לא רוצה להזמינו מחו"ל לפני שאני בטוח שאין כזה בארץ (אני עדיין לא מצאתי כזה).

בקיצור, אם מישהו יודע על מקום שמוכר את המסיר הזה, אשמח לדעת.

עמית

13504.jpg

אני יודע על מקום שיוכל להזמין עבורך את המוצר במידה והוא אכן קיים בארץ, אם תרצה פרטים, בקש.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר נקרא "ניטרו מתאן"...

אל תנסה לקנות אותו (פעם אחרונה שאני ניסיתי הוא עלה כ 100 ש"ח לליטר). אמנם קניתי אותו (לטיסנים), אבל זה סיפור אחר...

בכל אופן, גש לחנות טיסנים הקרובה לביתך, בקש מהם 10 CC של החומר ובתמורה תן 10 שקלים...

אגב, דבק מהיר, חנויות טיסנים אמורות להיות "אלופות" בלהוריד דבק מהיר, אולי הם יוכלו לתת לך פיתרון אחר...

השם ה"מיקצועי" שלו נקרא ציאנו-אקרילט.

אם אתה לוקח את ה"ניטרו-מתאן" ושופך ממנו על סמרטוט, שם את הסמרטוט על הדבר לאיזה 5 דקות ומשפשף בעזרת שפאכטל פלאסטיק זה אמור לרדת...

בהצלחה!!!

גילי

נ.ב. אם אתה גר באזור חיפה, לא תיגש לטיסן חיפה, אנטיפאטים בצורה שלא תאמן!!!

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...