Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים משבוע עם לנצ'יה דלתא 1.6 טורבודיזל בטוסקנה

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 4345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז חזרתי מהשבוע (שהיה מוצ'ו כיף) 8)

שכרתי לנצ'יה דלתא 1.6 טורבו דיזל, 16 שסתומים, 120 כ"ס, מומנט מטורף של 30 קג"מ (300 NM, כמו של דימקס!), 6 הילוכים

מה לומר ? באתי בלי דעות קדומות והופתעתי לטובה ביותר.

הרכב מרווח ביותר, ברמה של מכונית מנהלים גדולה על סף הסאלון, זה שאפשר להזיז את המושבים האחוריים ולהטות את המשענות שלהם זה פשוט נפלא. כל המושבים נוחים מאוד, נהגתי מאות ק"מ כל יום, בכבישים שבהם אין 10 מטר ישרים ללא עיקול ויצאתי רענן וטרי. המושבים תומכים, שיכוך הזעזועים מצוין גם על אספלט שבור של כבישי הרים קטנטנים. שקט מופתי בפנים כולל במהירות המקסימלית שהרכב יכול להגיע אליה באוטוסטרדה.

נו, ואיך היא ננהגת ? אז ההגה אכן לא מרגיש חד ותקשורתי, אבל השלדה בהחלט בסדר גמור ויותר. זו לא אלפא סוד ולא הלנצ'יה של פעם, אבל ההתנהגות בטוחה ואפילו קצת שובבה כשמנתקים את בקרת האחיזה (בונוס- הרכב מפרפר בפול גז גם בהילוך שלישי) ובעיקר מגבלות האחיזה רחוקות מאוד ממה שאני בכלל מעז לנסות, בקושי הצלחתי להפיק צווחות צמיגים. בתור מי שנוהג על אלפא סוד אפילו נהניתי!

מאוד קל לשמור על קו פניה מדויק, גם במהירויות שאני על סף סמירת שערות, ובשום מקרה לא מרגישים שהאוטו בורח לך.

המינוס היחיד הוא שהרכב פשוט טוב מדיי מכדי שתהיה לו נשמה איטלקית. אין בו משהו מיוחד ובעצימת עיניים אני יכול לחשוב שאני נוהג בפסאט, אינסיניה או מונדיאו, זה מרגיש די אותו הדבר - שזה לא רע, אבל גם לא טוב למכונית שנושאת תג לנצ'יה על החרטום. אולי היה עדיף באמת שהיא תימכר כקרייזלר, כמו באנגליה ואירלנד, אז הציפיות נמוכות יותר.

מה שקנה אותי זה העיצוב המיוחד שיפה מאד בעיני, הארגון הפנימי החכם, הנוחות - ובמיוחד הקטר המטורף הזה שמתחבא מתחת למכסה המנוע, אני פשוט לא מבין למה עוד מייצרים מנועי בנזין... גם מבחינת ציון ירוק היא היתה מקבלת ציון 6 במנוע הזה שזה יותר גרוע מבראבו אבל יותר טוב מדובלו או פיורינו, ואפשר לתמחר אותה פה ב150K ולהרוויח יפה.

Not to mention שצריכת הסולר עמדה על 16 ליטר לקילומטר, וזה בנהיגה בלתי רחמנית בעליל.

רק מי המשוגע חוץ ממני שרוצה לנצי'ה דיזל ידנית בארצנו :roll:

IMG_20120526_141424.jpg

IMG_20120527_102000.jpg

IMG_20120527_102421.jpg

IMG_20120527_104146.jpg

IMG_20120527_120742.jpg

IMG_20120527_190024.jpg

IMG_20120527_190049.jpg

IMG_20120601_100809.jpg

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, יש עוד תמונות? בעיקר של הנוף :wink:

מכיר את ה-1.6MJ מהבראבו, בה נהגנו מגרמניה אצל צ'כיה (וחזרה) - אי שם בסוף 08 (מיד אחרי השקת המנוע).

זאת הייתה הנסיעה שגרמה לי לחשוב אחרת לחלוטין על הבראבו. קומפקטית נעימה ומהנה לנהיגה, לא רק ב-TJET.

חסכוני בטירוף (מדדנו 1:20 בבינעירוני), שקט וסיפק ביצועים חביבים (בהתחשב בעובדה שהיה צריך לשנע 3 אנשים + לא מעט ציוד) :-)

לטעמי הוא עדיף על ה-1.6TDI CR105, בעיקר מבחינת הנתונים. למרות שגם בתחום הווקאלי אין לו במה להתבייש - שקט להפליא!

לשלילה אציין את תיבת ההילוכים הידנית (6 היל') - נוקשה מידי, מסילתית מידי וחסרת דיוק - מול תיבה דומה של VAGיות.

היא טובה משמעותית מתיבת ה-5 היל' שהייתה במיטו 120 בזמנו, אך פחות נעימה ומדוייקת לשימוש מזאת שביטי (למשל).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע , התיבה היתה לי אישית בסדר גמור.

באיטלקיות מאז ומעולם השילוב קשה, גס ולא מדויק וכאן דווקא בסדר גמור

אגב, הרכב לא דנדש. נשכר ממג׳יורה עם 37 אלף ק״מ והרגיש מוצק לגמרי ללא שום קרקוש וציוץ.

עוד תמונות תכף יגיעו, הנוף פשוט מטמטם. היינו בוילה בכפר מונטיקיאלו ליד פיאנצה, איזור ואל ד׳אורצ׳ה.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה.

מעניין שגם אני עשיתי את אותו טיול לסיינה סאן גמייניאנו פירנצה ליבורנו ועוד ועוד.

מה שאני שכרתי היה לנציה 1800 טורבו דיזל שחצונית נראית אותו דבר פנימית קצת שונה.

אין ספק שזה הנוף והרכב האולטימטיבי לנהיגה באיטליה(לא מדבר על פרארי או פורשה)

מאוד נהניתי מהרכב כמוך ולמרות היותי חובב יפניות מושבע שיניתי את דעתי

על רכב איטלקי בכלל ועל לנציה בפרט.

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל טוסקנה עוד לא הגעתי. נשאיר את זה לטיול אל חלקה המרכזי / דרומי של איטליה.

באוקטובר - אחזור בפעם השלישית ברציפות - אל צפון איטליה, כולל ביקור בשוויץ וכמובן גרמניה. אם יהיה זמן וכוח - נגיד שלום לאוסטרים :wink:

כנראה שאקח (גם הפעם) רכב מיורופקאר דרך אלדן. המחשבות על קבוצה של גולף GTI (ובה גם סדרה 1 - כנראה 125, ואודי A3 1.8TSI180) :-D

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

uploadfromtaptalk1338830509269.jpg

בוכנה של פרארי מרוצים, 350 אירו בדיוטי והיא שלכם.

uploadfromtaptalk1338830560503.jpg

חוות כבשים ועיזים ליד פיאנצה

uploadfromtaptalk1338830618060.jpg

החצר של הוילה, פינה קטנה בה בלבד

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראגולה ג׳לאטו,

באניו וינוני (מעיינות חמים),

ספסל בחצר הוילה,

ארוחת בוקר של אלופים - קנטוצ׳י ואספרסו,

נוף מהמרפסת,

אגם טרזימנו,

uploadfromtaptalk1338830798981.jpg

uploadfromtaptalk1338830831726.jpg

uploadfromtaptalk1338830878878.jpg

uploadfromtaptalk1338830951142.jpg

uploadfromtaptalk1338831002725.jpg

uploadfromtaptalk1338831145640.jpg

uploadfromtaptalk1338831199744.jpg

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

uploadfromtaptalk1338831818971.jpg

דלתא hf טורבו מקורית לגמרי. המחיר 22.9 אלף יורו. באותו מגרש גם פרארי 575, אלפא מונטראל ועוד כל מיני לנדרוברים בימרים ומרצדסים משעממים.

uploadfromtaptalk1338831931299.jpg

uploadfromtaptalk1338831945297.jpg

uploadfromtaptalk1338831989517.jpg

uploadfromtaptalk1338832012488.jpg

uploadfromtaptalk1338832053786.jpg

uploadfromtaptalk1338832147644.jpg

uploadfromtaptalk1338832178321.jpg

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה.

מה שאני שכרתי היה לנציה 1800 טורבו דיזל שחצונית נראית אותו דבר פנימית קצת שונה.

ידידי,

כפי שרשמתי בשרשור שפתחת, אין מנוע כזה בלנצ'יה.

או 1.6 או 1.9.

הדלתא משלבת אלגנטיות עם מרחב פנימי נדיב, איכות חומרים גבוהה וכח.

בהחלט רכב ייחודי שעיצובו נתון למחלוקת אך התוצאה ראויה להערכה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון שחזרת מטיול באיטליה על לנצ'יה וקראת למדהימונת הזו HF טורבו...

לך תעשה שיעורי בית:wink:

מילה סקוזי, אינטגרלה כמובן.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילד היה על בוסטר כמובן, זו רק פאוזת תנומה. סחבתי שני בוסטרים מהארץ כי להשכיר זה 50 יורו לשבוע, התקמצנתי...

הוילה מדהימה ++ והמחיר מצחיק יחסית. 1900 יורו לשבוע, 8 איש היינו ברווחה ובנוחות. יש 4 חדרי שינה, 3 חדרי מקלחת, 2 סלונים וחצי, מטבח, חדרי שירות. הגיעה מאובזרת בהכל החל ממלח ופלפל ועד אבקת כביסה, טבליות למדיח ודוחה יתושים אולטרסוני.

http://www.tuscany-vacationrental.it/hotels.php?id_agri=141&lang=e

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...