Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאונה הנוראית בטבריה

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד מישהו מזועזע מזה שהם נסעו עם 7 ילדים באוטו + בלמים לא תקינים?

איך עוד אפשר להסביר לאנשים את החשיבות של בטיחות? :evil:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4232397,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד מישהו מזועזע מזה שהם נסעו עם 7 ילדים באוטו + בלמים לא תקינים?

איך עוד אפשר להסביר לאנשים את החשיבות של בטיחות? :evil:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4232397,00.html

זהו גם אני לא הבנתי וחשבתי שמדובר על משפחתית, עד שאתה רואה שזה פורד פוקוס ואתה אומר OMG 9 אנשים ב5 מקומות.

בכל אופן כמובן שזה השפיע על מספר הנפשות שהיו מעורבות בתאונה ואבדו, אך אין זה משנה את העובדה שגם אם הם היו 5 אנשים כפי שהיה צריך להיות, לא היה קורה כלום.

הדבר שאתה אומר הוא נכון, ותקף לכל המקרים כולל לזה, אך זה לא מה שגרם לתאונה..

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין עוד משקל על הרכב פלוס הסחת הדעת של הנהג, למרות שאתה צודק, זה לא הגורם היחיד של התאונה.

בכל מקרה, יכול להיות שזה מעיד על היחס הכללי של הנהג לבטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן הרבה קפיצה למסקנות לפני שהתאונה נחקרה (אני מקווה שתמקר לעומק), אבל קיימות הרבה מאוד שאלות, הן לגבי תקינות הרכב, ובכביש מסויים זה - גם לגבי כשירות הנהג, שכן מדובר בירידה תלולה, ארוכה ומפותלת המצריכה מיומנות מסויימת בנהיגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א - למה מישהו כאן כתב פוקוס? בידיעה היה כתוב מיניואן

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום רוטר כתוב מיצובישי גרנדיס 2007. הכל כמובן בהסתייגות בגלל שזה לא מידע רשמי.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מיצובישי גרנדיס

נמצא בשימוש של משפחות מרובות ילדים

ושם הכל בידי שמים.

לפי הכתבה, עוד דיברו עם המשטרה לדווח על התקלה ותוך כדי,אירעה התאונה

חיי הילדה שניצלה , כי עפה מהרכב החוצה , קרי לא הייתה קשורה בחגורת בטיחות.

אסון כבד

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאנשים ממשיכים לנהוג ברכב תקול תוך כדי שהם מדברים עם המשטרה על תקלה בבלמים, לדארווין יש test case חדש, מה שנקרא...

אני מצטער על הילדים המסכנים, שהטיפשות של הוריהם הרגה אותם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי\רוני,

הם נסעו עם תקלה כי היא ככל הנראה התחילה במהלך הנסיעה, זו הסיבה שככל הנראה הם דיווחו למשטרה במהלך הנסיעה על התקלה בבלמים, אני משער שהם המשיכו בנסיעה בכלל שלא יכלו לבלום, אין שום הגיון להמשיך בנסיעה כשאתה יודע שיש לך בעיה בבלמים.

אסון נורא והחלק ההזוי בו זה שמכל המשפחה רק ילדה אחת ניצלה "הודות" לזה שהיא עפה מהרכב במהלך ההתהפכות (ככל הנראה לא היתה חגורה ובמקרה הזה אי חגירת חגורת בטיחות הצילה את חייה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, אם הם היו לפחות מורידים הילוך או משתמשים בבלם יד ואז עוצרים וקוראים לגרר, הם היו עדיין בחיים.

אם היה לנהג זמן להתקשר למשטרה (וכולנו יודעים שלמוקד 100 לוקח לפחות 5 דקות לענות לשיחה), היה לו זמן להגיב בצורה שתציל אותם.

ד"א - למה מישהו כאן כתב פוקוס? בידיעה היה כתוב מיניואן

בכתבה בYNET הייתה בהתחלה תמונה של פוקוס מעוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי,

כולנו גיבורי מקלדת, לשמחתנו לא יצא לנו להיות בסיטואציה של כביש מסוכן ללא בלמים כדי לבחון איך נגיב ובאיזה קור רוח נתגבר על הבעיה החמורה.

קל מאוד לכתוב שהיה צריך לעשות ככה ולפעול ככה, במבחן המציאות לא בטוח שהיינו פועלים יותר טוב.

ראייה לכך היא כמות התאונות שיש בעולם בגלל רכבים שאיבדו בלמים (טויוטה בעבר, עכשיו מדברים על יונדאי סונטה וכו').

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקנו אח"כ בYNET את הכתבה וכתוב בה שמדובר בגרנדיס. בכ"מ 2 דברים: איך יכול להיות שברכב של 7 מקומות הצטופפו 9?

ודבר שני, כידוע לכם, רכב חבוט ושרוט מכל כיוון כשהוא רק בן שנה וחצי יכול להיות רק של אנשים שיש להם יותר מדי ילדים להתמודד איתם... יכול להיות שהם הזניחו את הרכב, לא עשו בדיקות או אפילו שהיה כאן מחדל מכיוון מכון הטסטים... אני לא חושב שבלמים שהולכים ברכב חדש יחסית יכולים ללכת סתם ככה. אני חושב שזו הייתה בעיה ממושכת

הורים ו7 ילדים הלכו לעולמם בהרף עין, וכמה רע שזה נשמע, יותר משעצוב לי על ההרוגים עצוב לי על הילדה המסכנה שתהיה לה עכשיו צלקת לכל החיים ולא ידוע אם היא בכלל תצליח להמשיך אותם. הזוי שיש אנשים שבכלל מצליחים להאמין שיש אלוהים (והם עוד היו דתיים!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל במחוזותינו, יש כאן כמה גורמים שבגללם התוצאה היא כזו.

רכב לא מטופל כראוי, עודף משקל, כביש לא "רגיל" ומעקה בטיחות לא בטיחותי...

אם רק היו מסיקים מסקנות מכאלו מקרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...