Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בילשטיין, קוני או אולי בכלל FSD ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם

אחרי כמה בדיקות הגיע הזמן להחליף את הבולמים ברכב ( אלפא רומיאו GT 3.2 ), נברתי קצת בפורום שלנו ובפורום בחו"ל alfaowner, המצב נכון להיום זה שהבולמי בעיקר מקדימה די גמורים ( בגלל המשקל של המנוע, והרכב נשען יותר מהרגיל בפניות מהירות וכ'ו, בנוסף לפעמיים מרגישים כאילו כאשר מסובבים את ההגה תוך כדי פנייה וכביש משובש הוא מקפיץ את כול מכלול הגלגל במקום לרסן.

כמה התלבטויות, אני רוב להשתדרג בנושא אם כבר צריך להחליף אבל על לעבור למצב קארטינג ( סילחו לי על קידוח הנפט בשישי ).

הרוב המכריע שם בעיקר החליף לKONI צהוב עם ברז כיוון, הפחד שלי בעיקר ממה שקראתי עלייהם שהם אחרי שנתיים פשוט מתחילים לנזול, נסעתי על רכב זהה לשלי עם הסט הנ"ל ומאוד אהבתי כאשר הרכב מכוון על "נוחות" הוא רבה יותר נוח ממה שיש לי היום, שם הם פשוט מרקידים את העצמות, ומרגיש קארטינג יחסית במצב הכי ספורטיבי.

FDS - שקראתי עלייהם הרבה אבל הם אין לי יותר מדי הכירות איתם, וגם קצת קשה לי לסמוך על הבולם שיהיה קשה שבאמת צריך אותו

בילשטיין - עד היום כול פעם שהחלפתי זה היה רק לבילשטיין והם עשו עבודה מצויינת העניין הוא שכאן אין שום שליטה על מערכת המתלים, ובנוסף כול מה שקראתי בחו"ל התיחס יותר לענייני מסלול והנמכות שאת זה אני לא מתכוון לעשות.

מה העצות שלכם, על המכוניות שלכם ( נכון שזה שונה מרכב לרכב אבל עדיין)

תודה רבה

סוף שבוע נעים.

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע אך אהבתה את הקוני, יכול להיות שיש הבדל בין קוני ברכב מסוים לקוני ברכב אחר.

להבילשטיין מצוין, אך שוב בארצינו הקטנתונת הכבישים גומים לבילשטינים לפגוע בנוחות ואף לפעמים בהתנהגות, אני נוסע עליהם עם הנמכה 28.5 על הפגיו שלי.

ובכל מקרה עכשיו חיפשתי בקטלוג של GAZ SHOCKS בשבילך COILOVERS והם בכלל לא מיצרים לאלפא.

תחשוב כך, ואני יודע שהשיקול הוא גם כלכלי, הקוילאובר גם מוריד משקל מיותר כ3 קילוגרם אצלי בכל פינה.

למה חיפשתי בGAZ SHOCKS כיוון שבכל בולם שלהם אפילו מהסדרות הםשואות יש מתג שבסיבוב יכול לרכך או להקשיח את הבולם, לדעתי שווה לחשוב על קוילאוברים ולחפש כאלה שיש להם לא רק כיוון גובה אלה גם כיוון קשיחות.

חבל שאין ב GAZ SCHOCKS לרכב שלך כי אני ממש מרוצה מהקוילאוברים/בולמים של החברה שבהם השתמשתי.

אני מאמין שתמצא קוילאוברים טובים במחיר עד 6000 ש"ח כבר אצלך.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מחליף בולמים באוטו שלו ?

mit5 תודה רבה, התקציב לא מוגדר, כמובן שהוא לא 20K אבל עדיין אני משקיע ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מחליף בולמים באוטו שלו ?

mit5 תודה רבה, התקציב לא מוגדר, כמובן שהוא לא 20K אבל עדיין אני משקיע ברכב.

למעשה אצלי הסיפור יותר קל, כיוון שאני יכול הרכיב GAZ SHOCKS אפילו בולמים הכי פשוטים, עם אפשרות כינון קשיחות. וגם מחיר בהתאם, אך אין מה להשוות את הרכבים שלנו.

תבדוק את מה שאני מציע יש גם קוילאוברים שאפשר לחיות איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה מסויימת לכך שאתה מעדיף קוילאוברים ? סתם יקר ואין טעם , יש בבעלותך רכב איכותי מאוד ולא הייתי מתפשר ביחס לבולמים וקפיצים מקוריים אלה אם כן אני מסוגל לרכוש קויילים של KW , אני חושש שסדרות נמוכות של מותגים ( במיוחד GAZ שלא שווים כלום לנסיעות בעיר חוץ מהסדרה הגבוהה שלהם GAZ GOLD אם אני לא טועה ) לא יעשו חסד לנוחות של הרכב , כמובן זויות הגלגול יהיו קיצוניות פחות אבל באסה לעלות על פסי האטה ...

חבל להקשיח יותר מדי , הכבישים בארץ לא משהו ואתה לא נוהג ברכב ראלי , אם נוחות היא שיקול אז לך על סדרות גבוהות של מותגים איכותיים.

פשוט להביא איזה בילשטיין B6 + קפיצים של EIBACH לדוגמא לטעמי לא יהיה משהו וכבר זה יהיה בסביבות ה 5K ... אבל אני לא בטוח

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה מסויימת לכך שאתה מעדיף קוילאוברים ? סתם יקר ואין טעם , יש בבעלותך רכב איכותי מאוד ולא הייתי מתפשר ביחס לבולמים וקפיצים מקוריים אלה אם כן אני מסוגל לרכוש קויילים של KW , אני חושש שסדרות נמוכות של מותגים ( במיוחד GAZ שלא שווים כלום לנסיעות בעיר חוץ מהסדרה הגבוהה שלהם GAZ GOLD אם אני לא טועה ) לא יעשו חסד לנוחות של הרכב , כמובן זויות הגלגול יהיו קיצוניות פחות אבל באסה לעלות על פסי האטה ...

חבל להקשיח יותר מדי , הכבישים בארץ לא משהו ואתה לא נוהג ברכב ראלי , אם נוחות היא שיקול אז לך על סדרות גבוהות של מותגים איכותיים.

פשוט להביא איזה בילשטיין B6 + קפיצים של EIBACH לדוגמא לטעמי לא יהיה משהו וכבר זה יהיה בסביבות ה 5K ... אבל אני לא בטוח

הוא לא מעדיף, הוא מתייעץ. אני גם אמרתי שבGAZ אין לרכב שלו, אני גם אמרתי שבילשטיין בכבישי ארצינו לא שווה.

עדיף להביא קוילאוברים זה מה שאמרתי, אבל שיש בהם גם כיוון קשיחות, כך שיוכל לנסוע ביום יום בסלחנות.

לגבי הGAZ SHOCKS, מה שאני בדקתי חוץ מעGOLD יש גם קוילאוברים בהזמנה מיוחדת, יש גם GHX האיכותית והיקרה ויש את הGHA היותר זולים שהם גם טובים.

מצטער להכניס את זה לכאן אבל אני בהחלט יום אחד כשהבילטשיינים שלי יסימו את משימתם מביא את הקוילאובר של הGHA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום רצון להפוך את הרכב לקארטניג, פשוט די קרץ לי העניין שבקוני אפשר להקשיח את הרכב ולרכך לפי הצורך, סט מקורי של הרכב עולה כמעט אותו דבר כמו קוני.

מה שמרחיק אותי מהבילטשיין זה שא. פעם אחרונה שדיברתי עם היבואן (פיט סטופ ) הוא ניסה להוריד אותי מהם לטובות KW נראה לי בלי הסבר מיוחד, ב. אני מפחד שהבילטשיין יהיו יחסית קשים יותר מהנוכחי.

אין לי שום כוונה להנמיך את הרכב.

מה אתם הייתם עושים, מחפש להחזיר את הרכב למצב שהוא ללא זווית גלגול גדולה יחסית כמו שיש עכשיו לצורך העניין אבל גם לא לרסק את העצמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכל בולם סביר יהיה טוב מהנוכחיים העייפים.

נסעתי פה ושם ב166 עם קוני,הם טובים. רכב עם מנוע דומה, כבד מקדימה.

בהנחה ושאלת גם על קוני פ.ס.די,להבנתי במיקרה זה יש להחליף את כל הארבעה. הם אמורים להיות מתקדמים יותר ולהתאים עצמם

לנסיעה. לא ניסיתי.

בסוגיית הנזילות-לא יודע.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון להחליף את כול הארבע, השאלה אם הם ( FSD ) באמת מצליחים לרסן את הרכב כאשר אתה פיתאום תוקף פנייה ולא רצף פניות ?

אני זוכר שהיה פעם במגזין אוטו מבחן השוואתי בין FSD לבולם מקורי על האודי A-3, אבל אני לא מצליח למצוא את זה.

להזמין מחו"ל אני מאמין שיעלה לא מעט אם לא יותר מהמחירים בארץ ( יש לי ניסיון די גדול עם הזמנת חלקים מחו"ל, אני גם די בטוח שהם יבקשו אישורים כאלה ואחרים .)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון להחליף את כול הארבע, השאלה אם הם ( FSD ) באמת מצליחים לרסן את הרכב כאשר אתה פיתאום תוקף פנייה ולא רצף פניות ?

אני זוכר שהיה פעם במגזין אוטו מבחן השוואתי בין FSD לבולם מקורי על האודי A-3, אבל אני לא מצליח למצוא את זה.

להזמין מחו"ל אני מאמין שיעלה לא מעט אם לא יותר מהמחירים בארץ ( יש לי ניסיון די גדול עם הזמנת חלקים מחו"ל, אני גם די בטוח שהם יבקשו אישורים כאלה ואחרים .)

אפשרי להזמין ממתווך.

אני רק מנסה לעזור! אני עשיתי טעות עם הבילשטיינים, ואם הייתי יודע שזה הסיפור בכסף הזה כבר הייתי מביא את הקוילוברים.

לא חבל שהנסיעה גם כך תפגע ובאותו מחיר כמעט מרווחים עוד אופציות, והמוצר הוא יותר מבצע את מה שאנחנו דורשים ממנו.

כך שאיני סתם רושם את מה שאני רושם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תוקף פניות, אני אפילו מחבב אותן.

לגבי פ.ס.די. גם אני רק קראתי עליהם. קרא פורומים בח"ול.[אשמח ללמוד גם] אם תידע באיזה גליון של "אוטו" אחפש עבורך.

היבואן בארץ הוא ורטהיים. מחיריו סבירים בהשוואה למקוריים. מחיר בחו"ל, אין לי מושג, עדכן אותנו אם לך יש וכך רבים ילמדו.

מציע לך להתקשר אליהם ולשאול על הצגת המוצרים שלהם ביום שישי הקרוב, בצהריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...