Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סכיני גילוח גילט פיוזן פאוור במחיר שפוי?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 3385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

זה זמן מה אני מחפש להצתייד בסכינים הנ"ל. פעם שעברה רכשו עבורי את הסכינים בארה"ב, הפעם אין לי אפשרות כזאת.

המחירים בארץ פשוט לא שפויים עבור רבעייה רוצים 80 ש"ח.

מישה יכול להמליץ על חנות זולה לרכישת הסכינים(שמעתי בEBAY אפשר ליפול על זיופים)?

איך המחירים בדיוטי פרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיוטי פרי יש מבצעים מפעם לפעם, על חפיסות גדולות (אאל"ט 15 סכינים). אישית איני משתמש בסכינים אלא מתגלח במכונה חשמלית, אבל אחד הבנים שלי משתמש בג'ילט וציידתי אותו בהזדמנות שהיתה לי בדיוטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחילו לשווק ב-dealextreme סכיני גילוח כאלו במשהו כמו 15 דולר. הזמנתי סט אחד לניסיון אבל עדיין אינני יודע מה איכותו. דבר איתי עוד חצי שנה, כשיגיע המשלוח :lol:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מאיביי, 115 שקל על שמיניה

הגיעו אחרי 10 ימים, והם מצוינים

פשוט תחפש מוכר עם פידבק טוב (תסתכל טוב על התגובות עם פידבק שלילי) ולא יהיו לך בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופר פארם מפעם לפעם יש מבצע של שמיניה ב100ש"ח.

ביום לייף סטייל האחרון היה מבצע של 12 ב120,מן הסתם רכשתי חבילה.

תתעדכן במבצעים ברשתות השונות(אינטרנט,עיתונים),המחיר שציינת מופקע לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מאתר מבצעים מקצועי,מעולם לא ראיתי מבצע של פיוז'ן בפחות מ10 שקלים לסכין,בשום רשת.

אשמח אם תיתן קישור או התרעה לפני המבצע הבא,ואני סקפטי(וגם קירח:lol: ) שיהיה מבצע כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לך את הקרדיט למרות שאני קורא יום יום את ישראל היום,ידיעות ופוסט ונדיר שמבצע אטרקטיבי נעלם מעיניי.

בכל מקרה אשמח אם תעדכן בפעם הבאה שתראה מבצע שכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופר פארם מפעם לפעם יש מבצע של שמיניה ב100ש"ח.

ביום לייף סטייל האחרון היה מבצע של 12 ב120,מן הסתם רכשתי חבילה.

תתעדכן במבצעים ברשתות השונות(אינטרנט,עיתונים),המחיר שציינת מופקע לחלוטין.

אני קונה רק מהמבצעים של סופר פארם או ניו פארם, לפחות פעם בחודש הם יוצאים במצבעים של 12 להבים בסביבות ה100 ש"ח.

גם אני קניתי פעם ככה. אממה. מדובר בסכיני פיוז'ן ולא פיוז'ן פאוור והם לא טובים לידית עם רטט. מתכהים אחרי שבועיים לאומת סכין פאוור שמחזיקה אצלי חודש בגילוח של פעמיים-שלוש בשבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבצע בשופרסל אקסטרה, שמינייה ב-100 שקלים,

אם אני לא טועה צריך להגיע עם קופון שהם שולחים לך בדואר,

(צריך בסך הכל כרטיס מועדון שלהם, זה לא עולה כסף אני חושב).

אני חושב שיש עוד כמה ימים לבצע.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שלהדפיס אתה לא חייב או יכול לעשות את זה על חשבון מישהו אחר(עבודה לצורך העניין).

אני לא משוכנע שמישהו ישאיל לך בכל פעם שתצתרך סכין משלו ואם אתה לא בוועדת קבלה לחמאס,אני לא חושב שזקן ארוך יתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעברו לסכינים של שיק, שנקראים באירופה וילקינסון שוורד. סכין בשתי רמות מעל הג׳ילט.

אני הזמנתי מכאן: http://www.ebay.co.uk/itm/15-x-WILKINSON-SWORD-HYDRO-5-BLADES-FREE-RAZOR-MEN-GIFT-PACK-BRAND-NEW-UK-/180725950201?pt=UK_Health_HairRemoval_RL&hash=item2a141b26f9#ht_949wt_689

יוצא היום, בגלל עליית השער של הפאונד 160₪ שזה עדיין זול, למעמד ועוד 14 סכינים. בלי מבצעים ובלי בטיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מישהו שחוזר מארה"ב תבקש שיקנה לך.

אני חזרתי לפני כמה ימים וקניתי 16 סכינים ב-30$ ב-COSCO (גילט פיוזן).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...