Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לייעוץ בנוגע לתאונת דרכים

magic
שימו לב! השרשור הזה בן 7219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשתי עשתה היום תאונת דרכים -כאשר רכב נכנס בה מאחור ואילו היא נעצרה ונתנה זכות קדימה בצומת

הרכב הוא בן חודש (אלמרה פרפקט) -אילו דברים עלי לעשות בהתנהלות מול חברת הביטוח?

(בנוגע לנזק ,שמאי ,מוסך הסדר וכדומה) ואילו דברים לא לעשות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי עשתה היום תאונת דרכים -כאשר רכב נכנס בה מאחור ואילו היא נעצרה ונתנה זכות קדימה בצומת

הרכב הוא בן חודש (אלמרה פרפקט) -אילו דברים עלי לעשות בהתנהלות מול חברת הביטוח?

(בנוגע לנזק ,שמאי ,מוסך הסדר וכדומה) ואילו דברים לא לעשות....

תשתדל שהרכב לא יגיע למוסך הסדר של הביטוח .

קח אותו למוסך מורשה או מקום אחר שאתה סומך עליו - זכותך לבחור את המוסך שהרכב יתוקן בו .

דבר עם המוסכניק וברר את חומרת הפגיעה, אם הפגיעה רצינית אתה חייב להתעקש על פיצוע רציני מחברת הביטוח על ירידת ערך .

השמאי ייתן הרבה פחות ממה שמגיע לך , אתה יכול להביא שמאי בלתי תלוי (לא כזה שקשור לברת הביטוח) והוא יכול לקבוע את ירידת הערך אם יש כזו.

תזכור שכל מטרתו של השמאי הזה היא לגרום לחברת הביטוח לשלם כמה שפחות, הוא האויב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להגיע למוסך הסדר??

מוסך ההסדר זכה במכרז מול חברת הביטוח - ומטרתו לרצות אותה.

הוא ידאג לאינטרסים הכלכליים שלה (הוזלת התיקון), ולא לשלך - איכות התיקון.

עוד המלצה - צלם את הרכב לפני ואחרי, ושמור את חוות דעת השמאי.

כשתמכור את הרכב בעתיד תוכל להראות זאת לקונה - כדי להוכיח שלא עבר תאונה רצינית (בהנחה שהפגיעה לא קריטית).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת עצות רבות.

מנסיוני ,ניתן לסמוך על סוכן הבטוח שלך,לא כולם מחפשים לרמות וגם לו יש אינטרס שתהיה מרוצה.במוסכי הסדר ישנן גם הנחות בהשתתפות עצמית ,יש נוחות מסוימת ויש למי לבוא בתלונה אם יש בעיות בהמשך.

הגישה שלי יותר פשוטה ומשאירה בידי סוכן הבטוח את האחריות,זה תפקידו ואין סיבה שלא ימלא אותו על הצד הטוב ביותר גם עבורך.

עו"ד אריאלה זהר-הלוי

054-4543654

עו"ד יונה מאירוביץ

054-7544140

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת עצות רבות.

מנסיוני ,ניתן לסמוך על סוכן הבטוח שלך,לא כולם מחפשים לרמות וגם לו יש אינטרס שתהיה מרוצה.במוסכי הסדר ישנן גם הנחות בהשתתפות עצמית ,יש נוחות מסוימת ויש למי לבוא בתלונה אם יש בעיות בהמשך.

הגישה שלי יותר פשוטה ומשאירה בידי סוכן הבטוח את האחריות,זה תפקידו ואין סיבה שלא ימלא אותו על הצד הטוב ביותר גם עבורך.

אבל אין כאן השתתפות עצמית , ואין פה בכלל עירוב של הסוכן שלו ,

הקשב לי ידידי, אל תערב את חברת הביטוח שלך כלל ! , גש לשמאי פרטי , שיעריך את הנזק, כיון שנכנסו בך מאחורה , האשמה המלאה היא על הגורם הפוגע וכך גם חברת הביטוח שלו חייבת להסכים עם השמאי שלך.

וכמובן שרצוי להכניס את הרכב שלך למוסך לבחירתך ולא למוסך הסדר של חברת הביטוח שאפילו לא שלך ......

אל תשכח שהרכב שלך היה חדש! וברצונך להחזיר אותו למצב זה (באם אין פגיעות רציניות יותר)

זכור, כאשר ישאלו אותך מחברת הביטוח שלך אם אתה רוצה לערב את הפוליסה, אמור לא! , כך לא יהיה לך תאונות ברקורד, והפרימיה תהיה בדיוק אותו דבר

** כל הנאמר פה הוא מניסיון מלפני פחות משנה !

באם תרצה טלפון של שמאי שעזר לי בנושא בצורה מדהימה (חבר טוב של ההורים) פנה אלי בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק.

פעמים רבות תהליך תביעת צד ג' לוקח זמן רב, הלקוח תובע את הביטוח שלו ומצרף את הנזק להיסטוריה הביטוחית שלו לתביעה נגד צד ג'.

בנוגע למוסכי ההסדר, מוסך מנור ישראל בפ"ת שהוא מורשה ניסן הוא גם מוסך הסדר של כל חברות הביטוח.

אני בטוח שתמצא עוד מוסכי הסדר מורשי ניסן.

עמוד על כך שהתיקון יעשה בחלפים חדשים - מקוריים (ברכבים חדשים בד"כ חב' הביטוח נעתרת לדרישה אחרי לחץ פיזי מתון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה על העצות האלמרה תיכנס ביום ראשון למוסך המרכזי של ניסאן בחיפה-שהוא מוסך הסדר,בנוסף כנראה שאני אפעיל את הביטוח שלי ואתבע את ההשתתפות העצמית-וזאת מכיוון שאני מבוטח דרך "ביטוח קיבוצי" שבו אין קשר בין "הסטוריית התאונות" של הנהג לבין גובה הפוליסה שעלי לשלם.

בתודה

ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...