Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לייעוץ איך להמשיך - החלפה לג'אנטים

Guest car4fun
שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כחודש בערך החלפתי את גלגלי הברזל שלי למגנזיום. אני לא אציין שמות כדי לא לפגוע בבעל העסק.

לפני שהחלפתי לאור שאלותיי הרבות והנוקבות בעל הבית התחייב על טיב הג'אנטים. לא רעידות ולא שום דבר. כך אמר.

החלפנו,

כבר בדרך חזרה הביתה הבחנתי ברעידות בהגה ב 120 קמ"ש. דבר שלא היה קודם לכן עם הטאסות הרגילות שלי.

חיכיתי כמה ימים כדי שאולי יקרה "קסם" וזה יעלם. אולי תופעת לוואי של משהו.

זה כמובן לא עבר.

חשבתי אולי איזון גלגלים. נסעתי חזרה אליו ביצענו איזון לכל ה 4 ועדיין הבעיה נמשכת.

אני כבר אחרי 4 פעמים שנסעתי אליו שזה נסיעה של 15-20 דק' של עליות ואני נאלץ לצאת מהעסק כל פעם .

כך שאני מבזבז עם הנושא הזה גם דלק וגם זמן יקר ששוה לי בסופו של דבר כסף.

מחר אני צריך שוב לעלות אליו לטענתו הפעם זה יפתור לי את הבעיה, הוא יחליף לי ברגים . הוא טוען שכניראה הברגים

לא מתאימים ולא ננעלים בול כמו שצריך. יש לציין הברגים הגיעו ארוזים יחד עם סט הג'אנטים שהורכבו.

אני כבר התייאשתי ואני מתכנן מחר בבוקר להגיע אליו עם ארבעת הג'אנטים ברזל הרגילים שלי, ובמידה ואחרי שהוא יסיים להחליף

את הברגים עדיין ימשיכו הרעידות אחזור אליו מיד אבקש להחזיר לי את הטאסות הרגילות ואדרוש את כספי בחזרה.

מה אתם חושבים שעליי לעשות? אני לא טוב בזה ואני שונא להיות לקוח לא מרוצה. תודה על העזרה מראש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה מצב הצמיגים?

מצבם טוב. אין צורך כרגע להחליפם. גם את התירוץ הזה הוא ניסה אבל אז מנגד טענתי שבנסיעה אליו הכל היה בסדר ולא היו רעידות

רק מרגע שהחליף בנסיעה חזרה לעסק הרגשתי את הרעידות. לא יכול להיות שזה צמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי מיותר.

הרי אם אני מסביר שחצי שעה קודם לכן נסעתי אליו ללא רעידות ואז חצי שעה אחרי ההתקנה בדרכי חזרה כשהסט מותקן

אני מרגיש רעידות. אז מה קרה במהלך הפירוק והרכבה שעכשיו מצריך כיוון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף גלגלים קדמיים ואחוריים. ככה תשלול בעייה באחד הצמיגים (זה שהם היו תקינים לפני הפירוק וההחלפה לא אומר שהם עדיין כאלה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין איך הצמיגים קשורים ?

אני אסביר בהרחבה,

נסעתי אליו נסיעה של 20 דק' ללא שום רעידות. אפילו לא מזעריות. לא היה מעולם רעידות בהגה גם לפני. הכל היה פיקס!

הגעתי אליו, פירק את שלי

הרכיב את שלו,

יש רעידות.

איך זה יכול להיות קשור לצמיגים? או לפרונט??

זה לא שגיליתי את הרעידות שבועיים אחרי, אולי קרה לצמיגים משהו במהלך השבועיים האלה.

אין לי בעיה לקבל עיצות אבל באמת שיהיה בהם היגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין איך הצמיגים קשורים ?

אני אסביר בהרחבה,

נסעתי אליו נסיעה של 20 דק' ללא שום רעידות. אפילו לא מזעריות. לא היה מעולם רעידות בהגה גם לפני. הכל היה פיקס!

הגעתי אליו, פירק את שלי

הרכיב את שלו,

יש רעידות.

איך זה יכול להיות קשור לצמיגים? או לפרונט??

זה לא שגיליתי את הרעידות שבועיים אחרי, אולי קרה לצמיגים משהו במהלך השבועיים האלה.

אין לי בעיה לקבל עיצות אבל באמת שיהיה בהם היגיון.

נסעת עם צמיג תקין אבל פירוק והרבה מחדש הם עדיין טראומה לצמיג. מה אכפת לך לנסות ולשלול את נושא הצמיגים?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעת עם צמיג תקין אבל פירוק והרבה מחדש הם עדיין טראומה לצמיג. מה אכפת לך לנסות ולשלול את נושא הצמיגים?

כי אז אני רוכש סט צמיגים כשאין צורך ממשי , אלא רק כדי לבדוק האם זה הבעיה. אבל במידה וזו לא הבעיה. מה אני עושה עם צמיגים משומשים וטובים שפירקתי מהרכב? לא חבל?

וגם כיוון פרונט,אני יעשה רק כדי לראות אולי זה משם הבעיה?

אני אפרק את הג'אנטים אמכור את הרכב ואלביש את הסט הזה על הרכב הבא שאקנה ואם שוב יהיה רעידות

אז בטוח אדע שזה מהג'אנטים. :brickwall:

אגב, יש מישהו שדיבר איתי בפרטי. ושאל אותי על מתאמים.

אני יודע בוודאות שאין לי מתאמים כי הייתי נוכח מספר פעמים בעת פירוק הרכבת הג'אנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...