Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנסות מרגיזה במחלקת המכירות בקראסו

ADRIANFARINA
שימו לב! השרשור הזה בן 4478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום חמישי שעבר הלכתי להתרשם מהרנו סניק , כשסיימתי להתרשם ממנה ואחרי שקיבלתי הסברים מהאיש מכירות פניתי לכיוון היציאה ובדרך צדה את עיני הרנו קוליאוס .

ידעתי שהקוליאוס מעל התקציב שלנו כחדשה , אבל על המחיר שלה היה X ולידו היה כתוב "מבצע".

קראתי לאיש המכירות שוב כדי שיגיד לי מה המחיר , הוא אמר שיש להם מחיר מיוחד על כעשרה רכבים כאלו כי הם שאריות של 2011 ולכן רשומים כיד ראשונה ולכן המחיר שלהם הוא 145000 במקום 175000 לערך.

אחרי שחשבתי על המחיר , ביקשתי ממנו שיסביר לי על האוטו , דיבר ודיבר , הראה דברים התחנף לילדה שלי בת העשרה חודשים ... ניסה להראות לי איך הבגאז' של הקוליאוס נפתח כדי להראות לי כמה מגניב כל החלק האחורי ... אבל לא היה מצבר ברכב.. :|

בכל אופן , החלפנו פרטים והבטחתי לחזור אליו כדי לתאם נסיעת מבחן.

יום שני שלחתי לו מייל כי לא רציתי להקלע לעוד שיחה על הרכב לפני שננהג עליו .

אחרי שראיתי שאין תגובה מצידו , התקשרתי היום אחה"צ כדי לבדוק אם קיבל את המייל והוא ענה שכן ,

אז שאלתי אותו "ו...?"

התשובה שלו היתה ככה:

"כן , ראיתי את המייל שלך , אבל המחיר שאמרתי לך לא היה נכון , חודש שעבר באמת מכרנו את הקוליאוס ב145000 , אבל החודש העלינו את המחיר ל154000 , אז לא ראיתי טעם לחזור אליך עם תשובה במייל ".

זאת לאחר שבפגישה בסופש שעבר עוד אמרתי לו ש145000 זה עדיין טיפל'ה מעל התקציב העליון שלנו והוא אמר שהוא ינסה להוריד עוד קצת את המחיר..

הוא שרף לי כ"כ הרבה זמן וחשק שאין לו מושג בכלל , חוץ מההרצאה שקיבלתי ממנו בסופש הקודם , גם ישבתי בשבת ו"מכרתי" לאישתי את הקוליאוס, הראיתי לה סרטונים , וחיפשתי אנשים שאנחנו אולי מכירים שיש להם כזה , דיברתי עם מכונאים שמטפלים בכאלו ... בקיצור , זהו .. הייתי חייב לשתף.

עכשיו אני מחכה לנסיעת מבחן על ה5008 .

*תודה לאיש המכירות של קראסו (ת"א) על התשובה המנומקת והמתחשבת.

DISLIKE !

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

5008 לא משהו .

נסעתי על אחת כזאת כ2500 ק"מ .

רכב גדול ומרווח , תחושה קובייתית משהו ( מזכיר בהרגשה קצת את המולטיפלה=אקווריום)

נהגתי ב1.6 דיזל ידנית עם 6 הילוכים ולצערי יחסי ההעברה לא הסתדרו לי בכלל . אפשר לוותר על הילוך 3, ו-5 .

פיצ'ר מגניב ברכב הוא האפשרות להגביל את המהירות המקסימלית , כך שאם אתה נוהג בכביש של 70 לאורך עשרות רבות של קילומטרים ומצלמות , אתה יכולל ללחוץ כמה שבא לך והרכב לא יעבור את המהירות המותרת .

תבדקו את ה3008 , יותר קטנה , אך יחד עם זאת מרווחת ביותר.

הקונסולה המרכזית שלה מזכירה קוקפיט של אפאצ'י . שיחקו אותה עיצובית .

There's no bike too sacred, too slow, too heavy, too ugly, too small or too big that can't be turned into something amazing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי ל3008 , ה5008 גדולה מדי בשבילנו .

אבל לא זו מטרת השירשור.

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הוא לא נראה נורא , במיוחד לא יחסית לסגמנט הכ"כ לא מושקע שבו הוא נמצא.

ושוב , לא זה העניין כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר קוליאוס חדש ובגלל זה המחיר. בכל מקרה, סוכנות רנו בתל אביב, היא סוכנות רנו הגרועה בישראל (מנסיון) הם פשוט ישנים שם תרתי משמע, אבל בכלל תודעת שירות בסוכניות רנו זה תחום חלש יחסית, למרות שהם משתפרים כמו בסוכנות בראשון לציון. אם כבר סוכנויות, אז לדעתי לקסוס זו הסוכנות הטובה/אדיבה ביותר בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה, קנה רנו מהיבואן המתחרה.

אה, רגע.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה לך טובה. הרכב הזה פשוט נראה נורא.

אולי ניסאן יציעו אותו במחיר יותר טוב? (הרי זו ניסאן בתחפושת)

זאת לא ניסאן בתחפושת. הרכב אמנם תוכנן ועוצב ע"י רנו וניסאן, אך המדובר ברכב קוריאני - בעצם, סמסונג. נכון, שכל רכבי הקבוצה עושים שימוש במכלולים משותפים, בדרך כלל גירים רציפים של ניסאן, למשל, או מנועי דיזל של רנו.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב באמת עשה לך טובה.

משהו מהעבודה לקח קולאוס בליסינג ולא הפסיק לבכות כמה דלק הרכב אוכל לו.

אחרי 4 חודשים על הקולאוס החדשה הוא ביקש לחזור ליונדאי I30 [ואני מדבר על סמנכל].

אני לא יודע לאיזה רכב הוא השווה את תצרוכת הדלק אבל למיטב הבנתי הוא לא היה מרוצה מהביצועים ולא מהתצרוכת.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כמדומני אחד מנציגי המכירות של קרסו ת"א הוא חבר פורום ותיק. יהיה מעניין לקרוא את תגובתו לנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק בנושא הזה את TALROZE,

אין לי ולא היתה לי קוליאוס, אך אחד מחבריו הקרובים של אבי (עצמאי), קיבל הצעה מפתה לקוליאוס ורכש את הרכב למרות שיש חלופות טובות יותר. מאז הוא לא מפסיק לבכות על צריכת דלק אסטרונומית, ומצטער על הרגע שלא לקח קשקאי במקומו.

שוב, לא מנסיון אישי.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לינק לשירשור הזה לכל מי שיש "קרסו" בשם המשתמש שלו , זה היה אתמול מאוחר בערב , אני רוצה להאמין שבמשך היום הם יראו את השירשור ויגיבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"במקרה" נציג המכירות הוא אני.

ראשית כל,באמת מגיעה לאדריאן התנצלות,והוא יקבל אותה גם כאן מעל דפי הפורום,וגם טלפונית.

גם אני כאיש מכירות לא חף מטעויות,ולצערי כך קרה הפעם.

אדריאן צודק בכך שאמרתי לו שהמחיר לרכב הוא 145,000 ש"ח משום שאכן כך היה עד לפני כשבועיים.

עקב טעות אנוש שלי,לא עודכנתי בשינוי המחיר,וכפועל יוצא מכך,אדריאן קיבל מידע מוטעה.

אני תמיד עומד מאחורי דבריי,והראשון להודות בטעותי.

עליית המחיר לא קשורה כמובן אליי אלא להחלטת ההנהלה שעל פיה אני פועל כמובן.

גם הציטוט שלי ש "אפשר לדבר קצת על המחיר" הוא נכון,משום שאכן יכלתי להוריד עוד כ 1000 ש"ח במקרים מסויימים.

למשל אם חב' הבטיוח לא דורשת מערכת איתור,וכדומה.

אני חיייב לציין כי נפגעתי מגישתו של אדריאן ש "התחנפתי" לילדה שלו (הבאמת מתוקה) משום שרציתי למכור.

אני לא סוג כזה של איש מכירות,ומי שמכיר אותי בעולם האמיתי יודע!

לסיכום,במידה ואדיראן עדיין מביע התעניינות ברכב,אני מבטיח לנסות ולהשיג את המחיר של החודש הקודם.

אעדכן גם בשרשור הזה לגבי התפתחויות נוספות.

מה שכן,תמיד כיף לראות כאן את כל הנשמות הטובות שניזונות מסיפורי סבתא של פעם לגבי רמת השירות שלנו...

זה בסדר תמשיכו לעבוד לעגל הזהב היפני.

יום מקסים לכולם,זכי.

ועוד משהו אדריאן,יש דרך לפתור חילוקי דעות ביניינו,וחבל לי לגלות על השרשור הזה במקרה.

מזל שלפחות הפעם היתה לי הזכות להשמיע את גרסתי.

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי , עכשיו כבר מותר לי לציין את השם כי בחרת להשתתף כאן (וכל הכבוד על זה).

אני אתחיל ממה שהפריע לי בהודעה שלך ,

לא רציתי לפגוע בך בקשר להתחנפות כביכול , הייתי צריך לרשום את זה במרכאות ולא שמתי לב לזה , אז בכל אופן .. "התחנף"..

בחרתי לרשום את זה כאן , כי בטלפון לא הבעת איזושהי חרטה או מבוכה על מה שנגרם ,

פשוט בחרת להגיד לי את המשפט המעאפן הזה שציטטתי בהודעה הפותחת , ובוא נודה בזה , זה היה מעאפן .

לא הייתה לי כוונה "לדבר על מחיר" , אין לי כוונה להתרפס ולהתחיל לנסות לשכנע אותך (או כל איש מכירות אחר) ,

כשבחוץ יש עוד איזה עשרה רכבים שעונים לדרישות שלי (אפילו שבקוליאוס יש מראת ילדים מגניבה),

זה לא שכל חיי חיכיתי שיתחיל היצור של הקוליאוס.

אגב , שלחתי את הכתוב גם לאנשים אחרים , פשוט עוד לא קיבלתי תגובה ..אני סבלני וממתין.

ושוב , קבל את הערכתי על זה שבחרת להגיב כאן ולא בהודעה פרטית או משהו כזה .

אגב , הקטע על עגל הזהב היפני היה מיותר , אל תנסה להאדיר את המותג שלך ע"י פגיעה באחר , אתה לא פוליטיקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...