Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמות של רכבים בארץ ובחול (איחוד של שרשור שחוזר מידי פעם)

gil_a
שימו לב! השרשור הזה בן 4515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול ניכנסתי לאתר של מיצובישי בחו"ל כדי לראות את דגמי הלנסר החדשה

מה שראיתי זה שהלנסר ששם זה הלנסר הישנה הקלאסיק, לדגם שלי שניקרא בישראל "הלנסר הדור החדש"

ניקרא ביפן "גאלנט פרימיום" הבנתי שיש את זה בעוד מכוניות כמו הB4 שניקראת בישראל, בשאר העולם הוא נקרא לגאסי.

למה היצרנים משנים את שמות הדגמים בין מדינות? :roll:

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי,

שינויי שמות של דגמים נגרמים מכמה סיבות, אחת היא שאיזה שהוא דגם לא ממש מצליח באותה מדינה אז בשביל להחיות את הרכב צריך להחליף שם (ראה דוגמאת סוברו עם הלגאסי\B4).

עוד סיבה היא שבמדינה אחת (נגיד ישראל) יש מיצובישי פג'רו ובארה"ב ומקסיקו (ואולי ספרד, אני מאמין שגם) היא נקראת בשם אחר נראה לי מונטארו או משהו כזה וזה ביגלל ששם מדברים ספרדית בנוסף לאנגלית והמילה- PAJERO אומרת מילה קצת גסה בספרדית. :lol:

גם היה פעם רכב של שברולט אם אני לא טועה שהפירוש של השם שלו היה באחת השפות "לא נוסע"! ושברולט אכלה אותה עם הרכב הזה! תחשוב שיש רכב שקוראים לו לא זז או לא נוסע... :)

אם אני יזכר אני יכתוב איזה רכב זה היה.

:lol:

עריכה:

הרכב של שברולט היה שברולט נובה שזה בספרדית לא נוסע.!! :) מצחיק אבל נכון! :)

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה של השם הינה שיווקית בלבד. בדיוק כמו שכשסרט מגיע לקולנוע נותנים לו שם חדש, ולא מתרגמים אותו (למרות שזה גם לא ערובה להצלחה- "הדייט ששיגל אותי" :lol: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאנטיס ניקראת בקפריסין (אי נאפה) גם family

יותר מדי כפלויות בשמות איזה בלאגן הם עושים החברות ,אני יכול לדבר עם מישהו ביפן להגיד לו קנית את הלנסר החדשה והוא יגיד לי חבל דווקא הגאלנט עדיפה ולא נידע ביכלל שאנחנו מדברים על אותו אוטו מוזר אבל אם זה בשביל השיווק אפשר לקבל את זה :|

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט נכון כל מה שנאמר כאן... השינוי נובע מרצון של היצרן להחיות את הדגם או עקב שם בעייתי באותו מקום.

:idea:פרט טריויה לגבי זה - כאשר הקימו את חברת "סוני" (Sony) אז היזם חיפש והשקיע מאמצים לא קטנים עמ"נ לאתר שם אשר... לא אומר כלום! באף שפה. לשם סוני אין משמעות ביפנית, אנגלית, כל שפה אירופאית, רוסית וכן הלאה. בדיוק בשביל להמע משינוי שם.

פאג'רו זו אכן דוגמה מוצלחת. דוגמה טובה נוספת עם רוסית - הרכב (אם אפשר להבליג ולקרוא לו ככה) שאנחנו מכירים בתור "לאדה", מוכר בברה"מ כ "ג'יגולי". כאשר הם ניסו לייצא אותו לאירופה הם הבינו את הקירבה של השם ל"ג'יגולו".

מצד שני - ניסאן עם ה"קשקאי" לא בדיוק מספקים את השוק הרוסי, שם זה נשמע כמו "חתיכת קקי קטנה". :lol:

It's a golf GENERATION...

like no other!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא 164 במקומות מסויימים ניקראת 168, בגלל שלמספר 164 יש משמעות לא טובה, לאומת 168 משמעות חיובית למדי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...