Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי לדעתכם אשם? :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי לדעתכם אשם?

השחור, שאיתת שמאל (אחרי פנייה בצומת לצד שמאל האיתות שלו עדיין פעל), ויצא לעקיפה מימין פחות מ 50 מטר מהצומת.

או שאולי הלבן, שפנה ימינה מנתיב שמאלי אך איתת מראש כ- 2שניות (לא רואים בוידאו, יש וידאו ממצלמה פנימית שבה שומעים את האיתות).

מה לדעתכם יפסוק בית משפט תביעות קטנות על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שני כלי הרכב אשמים

הלבן סוטה לנתיב מבלי שהוא מייחס חשיבות לרכב השחור . איתות לא נותן לו זכות לעבור נתיב אם הוא מקפח זכות של רכב אחר,

השחור מנסה לעקוף מימין את הלבן שנוסע לו בשמאל כאילו הנתיב של אבא שלו ללא הצדקה להיות שם.

איך יחלק זאת השופט קשה לקבוע.

לדעתי יותר לרעת הרכב הלבן שהפעולה שלו (הסטיה ימינה ) גרמה לבסוף לתאונה.

זה שלא רואים זאת בסרט הוידאו החיצוני ,שאני מניח כי צולם ממצלמת אבטחה כלשהי ,את האיתות לא מחזק את גירסתו גם אם יש וידאו פנימי שמוכיח ההיפך כי הוידאו החיצוני הוא נייטראלי ואת הוידאו הפנימי ניתן לבשל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלבן אשם

הוא חוסם באופן פתאומי את נתיב הנסיעה

של הרכב השחור.

נהג טוב צריך קודם כל לעבור לנתיב הימני

ואז לבצע פניה ימינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון התאונה נגרמה ע"י הרכב הלבן. הוא סטה ימינה, ולרכב השחור לא היה לאן "לברוח".

כשאתה מבצע פנייה אתה אמור לבצע אותה כשאתה בטוח שאין אף אחד שיכול להפריע לך, לא מספיק רק לאותת שתי שניות קודם ולסטות כמו מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק זה, אלא שגם הלבן פנה ימינה מהנתיב השמאלי. אתה לא אמור לעשות את זה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלבן עושה פניה לא נכון, השחור עוקף מימין בלי להתחשבן.

שניהם אשמים באותה המידה אך בעבירות שונות.

לדעתי הם יסגרו בלי לערב ביטוח, כי שניהם יצאו אשמים בתאונה..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בעיני שניהם אשמים, אבל אני חושב שהאשמה של השחור גוברת.

הוא הגיע מאחור, רצה לעקוף מימין, ולא שמר מרחק.

הלבן צריך לפנות ימינה מהנתיב הימני, אבל אני חושב ששניהם סיימו מפנייה שמאלה (שצריכה להסתיים בנתיב השמאלי), ובמרחק קצר נאלץ גם לעבור נתיב וגם לפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני כלי הרכב אשמים

הלבן סוטה לנתיב מבלי שהוא מייחס חשיבות לרכב השחור . איתות לא נותן לו זכות לעבור נתיב אם הוא מקפח זכות של רכב אחר,

השחור מנסה לעקוף מימין את הלבן שנוסע לו בשמאל כאילו הנתיב של אבא שלו ללא הצדקה להיות שם.

איך יחלק זאת השופט קשה לקבוע.

לדעתי יותר לרעת הרכב הלבן שהפעולה שלו (הסטיה ימינה ) גרמה לבסוף לתאונה.

זה שלא רואים זאת בסרט הוידאו החיצוני ,שאני מניח כי צולם ממצלמת אבטחה כלשהי ,את האיתות לא מחזק את גירסתו גם אם יש וידאו פנימי שמוכיח ההיפך כי הוידאו החיצוני הוא נייטראלי ואת הוידאו הפנימי ניתן לבשל.

ישה, כמו שנאמר זה פחות מ 50 מטרים מהצומת, לא היה ממש זמן לעבור לנתיב הימני.

תשים לב, שההפרש מרגע שהשחור התחיל לעקוף (סטה ימינה בוידאו), ועד שהלבן גם סטה, חלפו פחות משנייה! אולי בין 0.5 ל 0.75 השנייה מהוידאו המקורי שיש לי.

הלבן מאותת ימינה, מסתכל ימין ואחור - המסלול פנוי והשחור מאחוריו עם איתות בכלל עדיין לצד שמאל , (בו זמנית), לאחר שתי שניות לוקח ימינה - פתאום מרגיש התנגשות בשחור.

אני לא רואה איך הלבן יכול היה בכלל להתעדכן שהוא מימין תוך פחות משנייה.

לדעתי השחור חשש לבלום במלוא הכוח - אם היה בולם, בכלל לא היתה תאונה ולכן אפשר לשכנע את השופט שהשחור ישלם על הלבן (ואולי גם הלבן ישלם על השחור, אך ללבן לא אכפת כי יש לו צד ג' עם ביטול השתתפות).

האם נכון?

לגבי הוידאו הפנימי - הוא באיכות מאוד גבוהה, רואים את ביצוע הפרסה, שומעים את הוינקרים שמאל ואז ימין לפני הפגיעה.

למה שזה לא יהיה קביל?

גם בעיני שניהם אשמים, אבל אני חושב שהאשמה של השחור גוברת.

הוא הגיע מאחור, רצה לעקוף מימין, ולא שמר מרחק.

הלבן צריך לפנות ימינה מהנתיב הימני, אבל אני חושב ששניהם סיימו מפנייה שמאלה (שצריכה להסתיים בנתיב השמאלי), ובמרחק קצר נאלץ גם לעבור נתיב וגם לפנות.

בדיוק! רק שהלבן בניגוד לשחור הגיע מפרסה שזה יותר זמן צריך מפנייה שמאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק! רק שהלבן בניגוד לשחור הגיע מפרסה שזה יותר זמן צריך מפנייה שמאל.

מיד עם סיום הפרסה,

אתה צריך לאותת ימינה ולהאט מהירות כדי שידעו מה אתה מתכנן לבצע,

ולא לחתוך נתיב נסיעה בפראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיד עם סיום הפרסה,

אתה צריך לאותת ימינה כדי שידעו מה אתה מתכנן לבצע,

ולא לחתוך נתיב נסיעה בפראות.

וזה מה שהיה - לקח כשנייה לייצב את האוטו, להחליף הילוך ואז הופעל איתות כ 2 שניות לפני ביצוע פנייה, ככה שנהג זהיר ועירני על אחת כמה וכמה שהולך לעקוף מימין, אמור להסתכל על האוטו שהוא הולך לעקוף ולראות את האיתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער "לאכזב", אבל הלבן אשם. גם אם לא היה לו זמן לקחת את הנתיב הימני, שיבדוק במראה שאין אחריו מכוניות, שיבלום, יתן לשחור לנסוע ולאחר מכן יפנה (קרה לי לא פעם ולא פעמיים). אין צודק בכביש, יש חכם. ופה הלבן לא יצא חכם במיוחד.

נ.ב

במידה ולא יתאפשר הדבר, שוב, אין צודק או לא, שימשיך ישר, ויסע עוד דקה או שתיים בשביל לפנות לרחוב הזה. עדיף לבזבז עוד ליטר דלק מאשר לעשות תאונה.

אגב, אם זה אתה בוידאו, אם ראית אותו מגיע, למה פנית? :roll: ובלי לכתוב "אבל הפעלתי איתות" , "חשבתי הוא ראה אותי" וכו' וכו'.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלבן סטה ממסלולו כשהרכב השחור כבר היה בנתיב ולכן הוא אשם.

זה שהשחור צריך להיות מואשם בעבירה אחרת זה סיפור אחר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער "לאכזב", אבל הלבן אשם. גם אם לא היה לו זמן לקחת את הנתיב הימני, שיבדוק במראה שאין אחריו מכוניות, שיבלום, יתן לשחור לנסוע ולאחר מכן יפנה (קרה לי לא פעם ולא פעמיים). אין צודק בכביש, יש חכם. ופה הלבן לא יצא חכם במיוחד.

בעייתי - יש תזמון מושלם בזמן שלוקח מרגע הפעלת פתיחת השער, עד שהוא נפתח בפועל והזמן הזה מחושב ומתוזמן בצורה מדוייקת כך שלא צריך יהיה לעצור לפני השער, לכן אם הלבן מאט/עוצר, יש מצב שצריך יהיה לפתוח את השער שוב, ולחכות כדי להיכנס, לכן הפעולה חייבת להיות רציפה ומדוייקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...