Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: יונדאי i35 - אם לאייפון היו גלגלים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה אייפון 4S:

iPhone4S.jpg

זאת יונדאי i35:

i35-2.jpg

וכן, בין שניהם יש לא מעט מן המשותף -

שניהם מגיעים מיצרן ששולט ביד רמה בשוק הישראלי (אייפון 4 הוא הסמארט-פון הנמכר בישראל, יונדאי כבר מזמן עקפה את מאזדה),

כולנו יודעים ששניהם ימכרו פה כמויות יפות (למרות שסאמסונג ופורד הציגו יריבים קשים),

וכולנו יודעים שהם הולכים לעשות את זה למרות שהם לא הכי מתקדמים טכנולוגית.

עוד על הקשר שבין האייפון ליונדאי i35 בקישור - יונדאי i35 - אם לאייפון היו גלגלים

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד: "7.7 ק"מ לליטר בנהיגה עירונית נמרצת" אתם ממש מתכוונים לזה?

רק שני דברים: מאזדה חדשה יותר חסכונית, מרצדס ישנה יותר חסכונית (כן, גם בנהיגה עירונית נמרצת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באוטו שלי, מתוצרת יונדאי, מרים שמשות של קוברה מרים בכל פעם חלון אחד, גם לי זה נראה דיי מוזר.

ברכב הקודם שהיה כמעט בן 13 הייתה מותקנת גם כן מערכת של קוברה וכל החלונות היו עולים ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד: "7.7 ק"מ לליטר בנהיגה עירונית נמרצת" אתם ממש מתכוונים לזה?

רק שני דברים: מאזדה חדשה יותר חסכונית, מרצדס ישנה יותר חסכונית (כן, גם בנהיגה עירונית נמרצת).

GTI יותר חסכונית ;-)

בנוסף, לטעמי האישי הרכב לא כזה מרשים מבחוץ, הוא בעיקר מזכיר את הפלואנס.

ומדוע פתחי המיזוג מקררים בעיקר את האש$ים? (לא שזה רע, אבל הם נועדו להיות חמים) :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרימי השמשות מרימים אחד אחד - כדי לא להעמיס על המצבר.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה הזאת משתפרת בקצב מסחרר ,

רק חבל שבפורום הזה האנשים כאילו מצקצקים בשפתם לאור הישמע השם יונדאי .

לא נשאר כבר על מה להתלונן ברכבים האלו אז מתחילים לחפש בקטנות מרימי חלונות וסגירת פתחיי אוורור נו באמת :evil:

שעולה כאן איזה פוסט לגבי רכבי VAG אז כולם נוהרים אליו ומשבחים אבל שיש שם תקלות אף אחד לא מגיב מעניין לא :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה הזאת משתפרת בקצב מסחרר

בהחלט. מדהים איך מדור לדור החברה הזאת פשוט מזנקת ברמה.

לפני חודש וממש במקרה יצא לי לעבור כמה מאות קילומטרים ביונדאי אלנטרה 2006 ומיד לאחר מכן כמה עשרות קילומטרים ביונדאי i35. אין טיפת קשר ביניהן. מדהים.

אגב, נהג שינהג בצורה מתונה ב i35 לא ישים לב שקיים מנוע, בידוד הרעשים בנושא הזה הוא לא פחות ממצויין. התיבה משושת ההילוכים שומרת את הסל"ד נמוך-נמוך, ולמעט רעשי כביש חרישיים אפשר להכתיר את ה i35 כאחת המכוניות היתר שקטות בפלח המשפחתיות שיצא לי לנסוע בהן.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI יותר חסכונית ;-)

ומדוע פתחי המיזוג מקררים בעיקר את האש$ים? (לא שזה רע, אבל הם נועדו להיות חמים) :-)

(דוקא לא- בגלל זה הם תלויים מחוץ לגוף. אמיתי לגמרי.)

מה שמציק לי בעיצוב של יונדאי זה שמרוב קוים וזויות, העיצוב נראה מאוד עדכני ומתאים להיום אבל תוך מספר שנים הוא כבר מתחיל להיראות מיושן ו"להציק בעין". זוכרים עד כמה חדשנית ונאה חשבנו שהיונדאי קופה הראשונה היתה? הסתכלו עליה היום.

אני יותר מתחבר לעיצובים שגם לאחר שנים רבות אינם מציקים לעין ואף נראים עדיין רלונטים כמו למשל (אני מתייחס רק לסגמנט העממי)- גולף דור 4, פוקוס דור ראשון וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לבוחנים- למה בסעיף הביצועים הענקתם רק שלוש "קסדות"?

לפי מה שהבנתי יחסית לקטגוריה היונדאי ממוקמת גבוה- זריזה יותר מהפוקוס, אולי רק משפחת הTSI זריזה יותר ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצועים זה לא רק 0-100 וגם בזה לא נראה לי שהיא ממש מצטיינת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...