Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה סינית לאוקטביה - התקנה, התרשמות וTweaks

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 4364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לאחר התייעצות וחפירות קניתי Canying CY-7906, הקנייה התבצעה ישירות מהמפעל באמצעות מייל+פייפאל. עלה לי 457$ הכוללים 4% עמלת תשלום בפייפאל. מתוכם 100$ משלוח ב DHL ו90$ תוספת למקלט DVB-T (המכשיר עצמו=250$).

החבילה הגיעה תוך מס' ימים ולא נדרשתי לתשלום מכס :-) הפתעה נעימה. לבקשתי זה נארז בקרטון חום מעפן.

בתמונות המצ"ב תהליך פירוט ההתקנה שכרגע ביצעתי חלקית - טרם הגיע לי מצלמת הרברס שהזמנתי בנפרד וגם עדיין לא חיברתי את ה DVB-T. מדובר בפירוק פשוט למדי של ה SWING המקורי + תא כפפות לשם העברת כבל שליטה באייפון ואנטנת GPS. יש צורך במברג טורקס.

היחידה הסינית מתחברת למחבר המקורי פאלג אנד פליי, לי אין כפתורי שליטה בהגה או maxidot (זו רמת גימור אמביינטה) ולכן הCANBUS לא רלוונטי לי, אבל בהחלט זה נחמד למי שיש. מבחינת ההתאמה - מושלמת, אם כי לא התאמתי עדיין במימד העומק כי צריך לסדר את החוטים מאחורה.

עד כה הכל עובד בדיוק כפי שהוצהר מהקופסה בצורה משביעת רצון בהחלט!! איכות הסאונד מעט נמוכה מהמקורית אבל עדיין בהחלט בסדר בשבילי.

חסרונות עד כה :

1. איכות ה"קליק" של הכפתורים בהחלט סינית ולא נעימה במיוחד.

2. סאונד פחות טוב מהמקורי. הוא לא מספיק עמוק ובשרני, אולי אוסיף סאב.

3. קליטת רדיו פחות טובה - יש מחבר אנטנה בודד ולא כפול כמו במקורי.

4. הממשק קצת מכוער לטעמי ולא קורא עברית בשמות הקבצים.

5. לא הצלחתי עדיין להבין איזה קידוד MP4 בדיוק הוא קורא, בחלק מהקבצים שלי אני שומע רק קול ולא רואה וידאו, בחלק ההפך ובחלק לא זה ולא זה - לא הצלחתי עדיין לקודד קובץ שרואים גם וידאו ושומעים קול.

6. לא הזמנתי כרטיס עם iGO משום שיש לי Amigo חוקי, אבל הוא עובד ברזולוציה לא נכונה (המכשיר הוא WIN CE 5 800X480), מישהו יודע אולי איך קובעים רזולוציה לאמיגו ? או אולי יכול לסייע בתחום הזה ?

7. צריך לארגן פלוס קבוע כדי לראות סרט בנסיעה, הוא חש את הארמברקס...

אני שוקל בעתיד לשנות את התוכנה של המכשיר לחלוטין, אני עוד צריך לחקור קצת את זה. סה"כ אני מבסוט בינתיים והמכשיר עושה כל מה שרציתי.

IMG_20111023_204242.jpg

IMG_20111023_204301.jpg

IMG_20111023_204455.jpg

IMG_20111023_204505.jpg

IMG_20111023_210725.jpg

IMG_20111023_210732.jpg

IMG_20111023_211719.jpg

IMG_20111023_212039.jpg

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על המכשיר. נראה כמו אחד החיקויים/גרסאות של ה-ROADROVER.

שמח החלטת להזמין אותו שמתאים 1:1 ולא תואם RCD שלדעתי צריך מתאם כלשהוא.

חוות דעת לאורך זמן תעזור לי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבטיח לעדכן. כרגע אני מתעסק בהתאמת תוכנת ניווט שתעבוד ברזולוציה הנכונה ובקידוד סרטוני הילדים האהובים על ילדיי...

כמו כן שמתי לב שהאמיגו לא מזהה את מקלט ה GPS אוטומטית - הוא תקוע על "מזהה אוטומטית מקלט GPS...".

אם יש למישהו במקרה מכשיר דומה עם iGO עובד, אני מאוד מאוד(!) אשמח אם תוכלו לפרט את תוכן ה sys.txt שלכם בשרשור.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הקופסה לא ראיתי שהיה כתוב מחיר כלשהו, ביקשתי שיצהירו מחיר נמוך (ברשותך לא נכנס לפרטים בפומבי)

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכך זה נראה לאחר הפעלה ראשונית של המערכת הסינית, לפני החזרת הפאנל הכסוף ולאחריה, הרצה של אמיגו ברזולוציה שגויה ולאחר מכן הפעלה של פרימו טרייה מעכשיו.

תוספת :

פתרתי את שתי הבעיות שציינתי קודם ברמת התוכנה -

1. קידוד divx עובד מצויין ורואים סרטונים שאני מוריד מיוטיוב, ממיר ושומר על ה SDCARD.

2. תוכנת iGO Primo עובדת מצויין (יש לשנות gps port ל 3 ב sys.txt, הוא לא מזוהה אוטומטית) אך בתמונות תראו שחלק ממנה משום מה עדיין באנגלית, וכמו כן במסך שבו מקלידים שמות ערים ורחובות יש לי רק מקלדת אנגלית, גם אם אני בוחר עברית.

מישהו יודע לסייע בקינפוג של הפרימו ?

IMG_20111023_225305.jpg

IMG_20111023_230346.jpg

IMG_20111023_231252.jpg

IMG_20111023_231737.jpg

IMG_20111025_225340.jpg

IMG_20111025_230216.jpg

IMG_20111025_230420.jpg

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתדר לך הרזולוציה ל IGO?

אם לא, נסה לערוך את קובץ sys.txt שבתיקיית התוכנה:

[rawdisplay]
highres=0
stretch=1
screen_x=800
screen_y=480
class="landscape"

שים לב כי זה יעבוד לך בתנאי ובתיקיה הראשית בקובץ data.zip יש לך תיקיה עם רזולוציה כזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, ניסיתי את זה ולא עבד. מה שכן עבד הוא גרסת פרימו שהורדתי ותומכת 800/480 ישר מהקופסה. עובד מעולה ואפשר לשמוע מוזיקה ואת הוראות הניווט ברקע.

לגבי הרדיו כתבתי כבר- בסדר אבל פחות טוב מהמקורי. במקורי יש קונקטור אנטנה כפול (לדעתי מפשיר השמשה האחורית הוא גם אנטנה) אבל בסיני יש רק חיבור יחיד. בינתיים זה סביר לי לגמרי. אם תהיה בעיה אגשר את הזוג המקורי לבודד ואחבר.

עכשיו אני מחכה למצלמת הרברס ואז אחבר גם את הטלוויזיה הלווינית.

Sent from my Milestone

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המכשיר - תתחדש.

לגבי הקליטה - אתה זקוק לדבר הבא

http://www.ebay.com/itm/AAN2203-Dual-Fakra-DIN-Car-Aerial-Antenna-Adapter-/200659524682?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item2eb83d5c4a

שים לב - חוט כחול מחובר למתח +12

לא לקנות חיקויים סינים כי הם לא שווים כלל

קנה גרמני או את אלה שמשווקים באנגליה

זה פותר לך את בעיית הקליטה ואת חיבור שני המחברים לאחד שיש במכשיר שלך

יום טוב

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...