Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש שמן סינטטי מלא 5W40 בתקן VW 505.01

avi.nissan
שימו לב! השרשור הזה בן 4551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

איפה אני יכול למצוא שמן סינטטי מלא 5W40 בתקן 505.01 VW?

איזה מותג מומלץ כמו גם איפה אפשר לרכוש במחיר אטרקטיבי?

תודה רבה ושבוע טוב.

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי של EUROL בראשל"צ בא.ת. ישנה.

עלה לי 130 ש"ח ל 5 ליטר.

אם אתה מאיזור אני יכול למסור לך כתובת של החנות

אתה בטוח שיש לו את התקן VW 505.01? אני משתמש בשמן של EUROL שמגיע באריזה אפורה-כסופה ויש לו תקנים של VW אבל אין לו 505.01. אשמח לטלפון של החנות אם יש.

TEYAL, תודה אני אתקשר לבדוק.

98CIVIC, התקשרתי ל- TIG - אין להם.

תודה רבה

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חנות חלפים שמכבדת את עצמה תחזיק מבחר של שמני מנוע איכותיים יותר או פחות. בקש להתסכל על התוויות (ולא לסמוך על עצת המוכר שזה השמן הכי טוב שכולם לוקחים) ולראות באילו תקנים השמן עומד.

ברחוב יצחק שדה בתל אביב תמצא מקבץ חנויות חלקי חילוף גדולות בעלות מגוון רחב. במקסימום של המקסימום גש למוסך רון שנמצא 3 דקות הליכה משם ורכוש ממנו שמן מתאים, אני בטוח שיש לו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את הרשימה של השמנים העומדים במפרט, אשר פורסמה כאן ע"י צ'מפיון מוטורס?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=398145&highlight=%D7%A6%27%D7%9E%D7%A4%D7%99%D7%95%D7%9F+%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%A1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את הרשימה של השמנים העומדים במפרט, אשר פורסמה כאן ע"י צ'מפיון מוטורס?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=398145&highlight=%D7%A6%27%D7%9E%D7%A4%D7%99%D7%95%D7%9F+%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%A1

לא ראיתי, זה ממש מועיל, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שיש לו את התקן VW 505.01? אני משתמש בשמן של EUROL שמגיע באריזה אפורה-כסופה ויש לו תקנים של VW אבל אין לו 505.01. אשמח לטלפון של החנות אם יש.

TEYAL, תודה אני אתקשר לבדוק.

98CIVIC, התקשרתי ל- TIG - אין להם.

תודה רבה

הי.

לאחרונה הם החליפו צבע לזהב.

לא מצאתי הוכחה על הקופסה החדשה לכך ששמן עומד בתקן הנ"ל,אך הייתי לפני כמה שבועות במוסך רון ושאלתי אותו על טיב השמן והאם הוא מתאים לי(השתמשתי באותו שמן שאתה משתמש) והוא אמר לי שאכן זה שמן מצוין ושמתאים לי.

אם אתה רוצה אני אעלה תמונה של קופסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי.

לאחרונה הם החליפו צבע לזהב.

לא מצאתי הוכחה על הקופסה החדשה לכך ששמן עומד בתקן הנ"ל,אך הייתי לפני כמה שבועות במוסך רון ושאלתי אותו על טיב השמן והאם הוא מתאים לי(השתמשתי באותו שמן שאתה משתמש) והוא אמר לי שאכן זה שמן מצוין ושמתאים לי.

אם אתה רוצה אני אעלה תמונה של קופסה.

כן אני יודע שהם החליפו את האריזה לצבע זהב, גם השתמשתי בשמן הזה אבל אין לו אפילו תקן אחד של VW.

באריזה הקודמת היו תקנים של VW.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לאחר חיפושים מיותרים (מאוד) שעשיתי, ניתן לרכוש את השמן המדובר (eurol 5W-40 Turbo DI) שפותח במיוחד עבור -VW ומתאים ספציפית למנועים עם טורבו, במוסך רון במחיר מצויין של 180 ש"ח + מע"מ למיכל של 5 ליטר. רק לשם השוואה, אותו השמן נמכר בצ'מפיון ב- 295 ש"ח (אני בעד להרוויח אבל למה צריך לעשוק...?)

קישור לאתר היצרן: http://www.eurol.com/en/oil_products/product_advisor/2

מצ"ב מפרט טכני של השמן והאישור של -VW למי שקורא גרמנית :lol:

www.eurol.com_custom_producten_prod_1283_PCMO-2900 Turbo DI GB.pdf

www.eurol.com_custom_producten_prod_1283_Approval VW Eurol Turbo DI 5W-40.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן הזה לא שווה כלום כי אין לו אישור API.

בטוח...?

מתוך מפרט השמן:

API: SM/CF

ACEA: A3/B4 (07)

ACEA: C3 (08

VW 505.01 (05) (approved)

VW 505.00/502.00/505.01

MB: 229.1 / MB229.3

MB 229.31

BMW BMW LL-01 and LL-04

Porsche A40

Ford M2C-917A

Renault RN0710

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל זה סתם חוץ מהתקן המאושר של VW וגם זה מסחרה לא קטנה.

קרא כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=401314&highlight=%D7%A1%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%9C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום ללכת להתקלח (יום שישי עוד מעט קידוש) אני יושב וקורא עכשיו בגללך עוד ועוד על שמן...התייאשתי בערך בעמוד 2 וחצי...

בחייאת, זה שמן של - EUROL מיוצר בהולנד וההולנדים אלו אנשים נחמדים וגם יש להם שם אחלה גראס:wink:

יש לשמן API,VW,BMW ומה עוד צריך? שיהיה כוסית?.....אם לא נאמין ונתעקב על כל פסיק וזיק (ZIC נראה לי חרא שמן :lol: ) בואו נעבור כולנו ללכת ברגל וזהו, עזבו מכוניות ושמנים.

יאללה שבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...