Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סליחה, מה השעה? מה אמרת?! שאקנה שעון חדש?! חצוף...

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תם ונשלם עוד רומן. הגיע הזמן להחליף שעון. רק שאני לא מכיר שום חברה חוץ מקאסיו.

בעשור האחרון הסתובבתי עם G-SHOCK לא-זוכר-דגם ואחריו (הנוכחי) PROTREK. אהבתי את העיצוב המאסיבי, את העצבנות שהוא משדר, את המצפן המובנה, שהוא סולארי, לא אהבתי את זה שאין לו טיימר...

הדרישות:

מחיר סביר (100$ כולל משלוח, הגיוני.)

דיגיטאלי!!! בלבד. לא מחוגים. לא שילוב של דיגיטאלי ומחוגים, גם לא של מחוגים ודיגיטאלי. גם לא בינארי. רק דיגיטאלי.

עמיד למים. אני לא הולך לצלול איתו, אבל שלפחות אוכל להתקלח.

זה מצא חן בעיניי, אבל OMG המחיר שלו באיביי, מפחיד לחשוב כמה עולה באתר החברה.

תודה רבה לעוזרים ולעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודתי עד לאחרונה היה לי הרגל מגונה להרוג שעון כל שנה (עבדתי עם הרבה כימיקלים ומכניקה כבדה).

אחד אחרי השני התחלפו אצלי הקסיו הדיגיטליים, וגם היום יש כזה. 150 שקל בחנות של Marom Time

בבניין דימול (מתחם בורסת היהלומים ברמת גן) ושקט נפשי מפה ועד להודעה חדשה.

326.jpg

גילוי נאות: אני לא מתרגש מאנשים שאומרים שאני לא מתלבש מספיק טוב או שהשעון שלי לא מספיק סולידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ברצוך לרכוש שעון קסיו/סייקו, ישנו יבון שעונים בפ"ת,

המחירים זולים והמשלוח חינם.

בנוסף יש לו אתר באינטרנט, ברגע שהקישוריות שלי לאינטרנט תסתדר אתן לך קישור.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ברצונך לרכוש שעון קסיו/סייקו, ישנו יבואן שעונים בפ"ת.

אכן מבחר מרשים ומחירים נוחים ביותר. חבל שלא ידעתי עליהם לפני שקניתי את הקסיו האחרון שלי... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלינק שנתתי, מופיע שעון של SUUNTO. האם שמעתם על הפירמה הזו? כי אני עדיין לא.

אני לא רואה עצמי עם שעון שהוא לא גאדג'ט כלשהו על היד. G-שוק זה פחות או יותר גם מבחינת עיצוב וגם מבחינת יכולת, המינימום שאני רוצה. כיום אני עם אחד מדגמי הפרוטרק שלהם, ואמנם אין לי רקורד מרשים של להרוס שעון בשנה, אבל עדיין אני "מורט" אותם בעבודתי. אני מעדיף אחד שאני יודע שאני לא צריך להתחשב בעובדה שהוא על היד שלי ושאוכל לעבוד איתו בראש שקט.

תודה רבה לשניכם על הלינקים, אכן מחירים נוחים, ואתעמק בנושא.

דריש, לגבי "אנשים שאומרים"- אתה ואני באותה דיעה, היו פה בעבר שירשורים על שעונים, שעדיין לא הצלחתי להבין מה מושך אדם לקנות שעון של 20K$, או יוקרתי אחר כלשהו. פשוט לא מבין את זה.

אבל, אחרי שהתאהבתי בשעון שעולה 1100 ש"ח, אני מתחיל להבין...

למרות שהוא כפול מהתקציב שלי, מצא חן בעיניי הנבלה. לא מקטע של פוזה- פשוט הוא ב"סטייל שלי".

אז- SUUNTO, מי מכיר?

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SUUNTO הם מותג אמין ואיכותי שמכוון לצרכנים שמחפשים שעונים עמידים ביותר למטרות כמו ספורט אתגרי וכיו"ב. כמעט בלתי-אפשרי להרוג שעון שלהם, גם אם תנסה.

לקצת יותר חומר רקע:

http://www.ablogtoread.com/category/watch-brands/suunto/

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SUUNTO הוא מותג פיני, מתחרה במותג פיני אחר - POLAR. אישית אני מעדיף את העיצוב של פולאר, וגם משתמש בשעון מתוצרת זו מזה כ-5 שנים. הבעיה היחידה שיש לי עם הפולאר הוא שכאשר אני צריך להחליף סוללה (בשעון או במשדר הדופק) אני צריך להמתין 2-3 שבועות ממסיררתו לשירות (בחיפה) ועד חזרתו. מעבר לכך השירות של אגנטק נראה מקצועי עם מחירים דומים למחירי האבזרים באירופה.

מותג שהגיע סוף סוף לארץ הוא Timex - מותג אמריקאי של שעונים בסיסיים אבל איכותיים, ויש מבחר גדול של עיצובים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סואונטו מותג שנחשב איכותי מאד לשעוני ספורט heavy duty.

טיימקס הוא מותג נחמד מאד וזול מאד בארה"ב, פה בטח הוא יהפוך ל"מותג היוקרה האמריקאי מגיע סוף סוף לישראל!"...

מחירים זולים מאד.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצועות טיימקס מהוות בעיה - בפעם היחידה שנזקקתי להחלפת רצועה דאגתי שיביאו לי שתיים מארה"ב והשען בקניון הקרוב החליף את הרצועה בשמחה ודומני שאפילו לא גבה תמורה. רצועות סטנדרטיות לא מתאימות בגלל מבנה של מגרעת במקום שבו נמצא הציר, ויש להזמין רצועה ברוחב המתאים לדגם השעון המבוקש.

עריכה: נדמה לי שלפני 4 שנים עדיין לא ייבאו אות Timex ושבינתיים המצב השתנה. את ה-Timex האחרון רכשתי בטיסה של ארקיע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

אם כך, אני חושב שאלך על הסונטו. בארץ הוא עולה 50 ש"ח פחות (!!!) מאשר בחו"ל, וניתן לשלם בתשלומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודתי עד לאחרונה היה לי הרגל מגונה להרוג שעון כל שנה (עבדתי עם הרבה כימיקלים ומכניקה כבדה).

אחד אחרי השני התחלפו אצלי הקסיו הדיגיטליים, וגם היום יש כזה. 150 שקל בחנות של Marom Time

בבניין דימול (מתחם בורסת היהלומים ברמת גן) ושקט נפשי מפה ועד להודעה חדשה.

326.jpg

גילוי נאות: אני לא מתרגש מאנשים שאומרים שאני לא מתלבש מספיק טוב או שהשעון שלי לא מספיק סולידי.

ממליץ בחום.

ואפילו יש מהדורה מיוחדת בשביל ברווז - MAZDA EDITION

4m3k9n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...