Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעצר ע"י שוטר על אי עצירה בעצור, כאשר בתוך הרכב ישנה מצלמה שמוכיחה את ההפך

iwalup
שימו לב! השרשור הזה בן 3884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראו כותרת.

וידאו הנ"ל צולם היום.

http://www.youtube.com/watch?v=87H0IZm4n2I&feature=mfu_in_order&list=UL דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אודה מאוד אם תוכלו להפיץ גם בפייסבוק.

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 430
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ככה זה כאשר שוטר רוצה למלא מכסה דוחות יומי. צודק או לא זה כבר לא מעניין אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט החוק מחייב עצירה של 4 שניות לפחות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שם לשוטר בכלל קו ראייה לצומת.

צריך להפיץ, שיבואו כל אלו שקיבלו דו"ח ממנו באותו יום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

משיעורי הנהיגה אני זוכר שצריך להגיע למצב של עצירה מוחלטת, אבל לא לימדו כמה זמן היא צריכה להימשך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הרכב עצר עצירה מלאה כמו שצריך. במקרים כאלה-מזל שיש לו מצלמה והוא צילם את הכל. אני רוצה לראות את תגובת השופט לסרטון שצולם.

הלוואי שהנהג יתבע את השוטר בבית דין אזרחי במידה והוא ייצא זכאי מול שופט תעבורה בערעור בבית משפט. לשוטר שכזה צריך לעקל את המשכורת במיידי, אני לא רוצה לחשוב כמה עוד נהגים ניזוקו בגללו. שוטר שמכתים את המשטרה כולה.

הפצתי עכשיו בפייסבוק שלי, אני מקווה שהסרטון יגיע למי שזה צריך להגיע אליו.

אני מאחל לנהג בהצלחה במשפט, ולשוטר אני מאחל מינוס גדול מאוד בחשבון הבנק אחרי התביעה האזרחית.

עריכה: הדבקתי את הסרטון על ה wall של משטרת התנועה בפייסבוק, תוך כדי שאלה האם לציין לשבח או לגנאי את השוטר.

מישהו רוצה להתערב תוך כמה זמן תעצור בביתי ניידת משטרת התנועה? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין באיזו מצלמה השתמש, האיכות טובה ועושה רושם שהגודל שלה לא גדול ככה שנוח מאוד להשתמש. ואם זה לא יקר, זה טוב לשים תמיד באוטו רק לדברים האלה, אחרי כל נסיעה פשוט למחוק ולהלקיט מחדש בנסיעה הבאה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית את עולמך בכך שהמצלמה פעלה בעת ביצוע העבירה לכאורה. לך למשפט בלי לחשוב פעמיים! אני כבר מדמיין לעצמי בראש את השוטר והתובע מנסים לקבור את עצמם מרוב בושה ברגע שהשופט יראה את הסרטון הזה.

אני לא מכיר שום חובה כזאת. אתה יכול לגבות את זה בסעיף הרלבנטי?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראו כותרת.

וידאו הנ"ל צולם היום.

הנה קישור ליוטיוב.

אודה לקישור לסוג המצלמה, ומהיכן ניתן להשיגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראו כותרת.

וידאו הנ"ל צולם היום.

הנה קישור ליוטיוב.

אתה מכיר את הנהג? אם כן, אז אני (ואני מאמין שגם כולם פה) אשמח לדעת על איך העניין מתגלגל (משפט, הוכחות מצולמות וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה בזיון, אין ספק לגבי זה שהיתה עצירה מלאה והשוטר החוצפן לא מתבייש להגיד עוד:"גם השוטר השני ראה שלא עצרת"- חברים שוטרים אתם לא צריכים משקפיים אלא משקפת! הקלות שבה עושים כסף על חשבון האזרח מקוממת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...