Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה- GIAC או APR + ג'אנטים חדשים

pronella
שימו לב! השרשור הזה בן 4648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קוראים לי תומר ואני מחזיק בסיאט לאון 1.8 TSI DSG.

הכל התחיל שחשבתי על צ'יפ ורצתי לפיטסטופ, שמעתי שיש גירסת ניסיון וביקשתי לבחון אותה.

האנשים שם היו מאוד נחמדים והייתה אוירה טובה.

סיימנו לצרוב את הצ'יפ לחצנו ידיים ונסעתי לשלום.

הרכב הגיב יפה, הילוך שלישי הרים את האף יפה, והרכב נסע חזק.

יום אחרי שלחצתי הורדתי מהילוך שני לראשון והרכב קיבל מן בלימה חזקה כמו בלימת מנוע, הרגשתי כאילו המצערת נסגרת לי בדיוק שבא להיכנס כל המומנט, כאילו עומד להישבר הגיר, העסק הלחיץ אותי והחלטתי לא להתעסק עם צ'יפים.

היום הגעתי לE&A להתקין ג'אנטים חדשים והתעניינתי קצת בGIAC ומסתבר שאחרי כמה שכנועים קלים הסכמתי לתת לצ'יפ ניסיון, אך לעומת הפעם הקודמת בדקתי אותו מא' עד ת'.

הדוושה זורמת כאילו אתה יושב במינימום מרצדס, תגובה מהירה מאוד של הדוושה, האצה חזקה, מומנט מטורף והמחוג מטפס למעלה, הרכב מרגיש עם מומנט וכוח אדיר, והכי חשוב שהגיר מתקשר היטב עם עם המנוע, הורדת הילוך והרכב מגיב ישר, מרים את האף וחבר שלי נושך שפתיים.

הGIAC פשוט תענוג, ומרגיש בטוח יותר.

ושחס וחלילה לא תחשבו שאני מזלזל בAPR, ידוע לי שAPR זאת חברה מצליחה מאוד בעולם, אבל כנראה שעל מנועי הTSI ובמיוחד על הגירים הרגישים עדיף את הGIAC שמותאם יותר לDSG.

חוץ מזה גם התקנתי היום פילטר INBOX והמנוע נושם כמו שצריך ומעניק צליל יניקה נחמד מאוד.

ולדבר העיקרי- הג'אנטים.

יושבים מדהים על הרכב, הרכב נראה הרבה יותר יפה אבל הרבה יותר.

ג'אנט 225/40/18 והיא נראית כמו נסיכה על הכביש, אני ממש נהנה מלהסתכל.

אז מה שאני רוצה להגיד זה תודה רבה לE&A על השירות היחס ועל הידע החדש שלמדתי היום, השקעתם הרבה זמן ופזלנו קצת הרבה אחרי 6 בערב אבל לבסוף השתלם.

תודה רבה!

254679_219582028089131_102558339791501_561313_6909242_n.jpg

img0310bx.jpg

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מברוק על ה-GIAC

2. מברוק על הג'אנטים

3. זו לא השוואה. אני שמח שהעדפת את ה-GIAC וסיבותיך יהיו אשר יהיו, העיקר שאתה מבסוט.

אבל זה לא קרוב להיות השוואה או משהו בסגנון בכלל.

4. ההודעות בשרשור הזה נמחקו. כן, כל המאה ומשהו הודעות. אמנם מעל חודש אני לא נמצא כאן כמו שצריך, בגירה לבדו אינו יכול לתת מענה 24 שעות ביממה, והמנהל הנוסף שעוזר לנו בדרך כלל, משלים כרגע שעות שינה עקב הולדת בתו (גודשת כמובן).

לא ייתכן שבלאגן כזה, שלא לומר 'שוק', מתבצע כאן. ולא, לא מעניין אותי מה האינטרסים.

לא ייתכן שיהיו לי (תקשיבו טוב!) כמעט 20(!!!) הודעות פרטיות המתלוננות על הנעשה כאן. וכן, חלקם הגדול אף טוען שזה מאיר באור לא חיובי (ואני עדין כרגע) את בעלי הסדנאות. ואני ממש לא הולך לציין מי ניצח או הפסיד בכמות התגובות הלא חיוביות שקיבל. אז לא מעניין אותי הקטע הזה ואתם (בעלי הסדנאות) תעשו חושבים אם זה היה משתלם לכם, אבל בפעם שזה יהיה - יהיו לזה השלכות חמורות. השקענו כאן לא מעט שעות בכדי להפוך את הפורום הזה לאיכותי, זו גם הסיבה שכמות הגלישה כאן היא הגדולה ביותר מכל פורום רכב אחר.

קיבינימט, גם ככה הגעתי הביתה רק כרגע, לאחר שהורדתי מגזין לדפוס ואני צריך להתעסק עם זה? נראה לכם הגיוני?

קחו בחשבון - אני לא מתכוון לענות לטלפונים עכשיו, אז כל מי שמתכוון להתקשר, שיעשה זאת מחר.

שיהיה לכם, לכולכם, לילה טוב.

נ.ב.

הגיע הזמן שתפנימו,

לא משנה איזה צ'יפ יש לכם, לא משנה כמה מהר אתם מאיצים, תמיד תהיה איזה מיני שתבוא לכם מהשוליים...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...