Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאיזה רכב יש את השילדה המתאימה ביותר לשיפורים משמעותיים?

עומרי
שימו לב! השרשור הזה בן 7257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוכן להשקיע כמה מאות אלפי שקלים (והרבה זמן והשקעה) וכל מה שאני צריך זה רכב שהשלדה שלו תהיה חזקה ואווירודינמית. מאחר וכל החלקים באותו הרכב יוחלפו אז זה הדבר היחיד שחשוב לי. ולכן , שאלתי היא איזה רכב יהווה את הבסיס הטוב ביותר למכונית מהירה וחזקה (בסביבות ה500 כ"ס , ייתכן גם יותר) , ובלי שטויות על חוקי או לא חוקי. האוטו הזה לא הולך ליסוע על כבישי ישראל ושוב , אני חוזר , השלדה צריכה להיות מסוגלת לעמוד בכוחות חזקים מאוד ושהאוטו לא יתרומם במהירויות גבוהות מאוד.

בתודה מראש ובבקשה תשובות של מבינים בלבד.

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון שלדה שבנויה בצורה כזאת שלא יהיו לה הרבה כוחות גרר ושלא יפעלו עליה כוחות עילוי גבוהים (שיביאו להתרוממות הרכב) במהירויות גבוהות.

וד"א אני בן 27

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלדות מטורפות זה או פגאני זונדה או קוניגסגג (איך שלא קוראים לדבר הזה) או פרארי אנזו, או למבורגיני מורצ'ילאגו, או נובל M12 או פג'ו 106 ראלי.

מכוניות אחרות אולי יצליחו להתמודד עם הכח, אבל השלדה שלהן לא תהיה מטורפת מספיק להתמודד עם כוחות העילוי, אלא אם כן ישימו להן ספויילר של אימפרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לרכוש פגר של אבטיפוס הלביא.

אמור להיות אווירודינמי באיזושהי צורה.

הצעה מעולה!

אבל קח בחשבון שהמהירות המירבית שכתובה לו בספידומטר היא לא המהירות המירבית האמיתית שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא הצעת לו את מטוס הקונקורד :wink:

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא הצעת לו את מטוס הקונקורד :wink:

שמוליק

החללית של G-FORCE :shock:

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיליון האחרון של CAR יש כתבה על איזשהו בחור בריטי שקנה את הפרארי של שומאכר.... תראו לי רכב עם נתוני פתיחה מבטיחים יותר בשביל מר בחור שלנו.

Fazer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיליון האחרון של CAR יש כתבה על איזשהו בחור בריטי שקנה את הפרארי של שומאכר.... תראו לי רכב עם נתוני פתיחה מבטיחים יותר בשביל מר בחור שלנו.

Fazer

בעייה אחת .

יקר מדי.

הוא מוכן להשקיע רק מאות אלפי שקלים.

בגלל זה הצעתי את הבנטון. גם המחיר באיזור , גם מכונית עם הוכחות (לקחה אליפות F1) , מה רע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפילו מוכן למכור לך אחת כזו במחיר ממש מצחיק...

ומדובר על אוטו עם שלדה מטורפת, הגה חד ומדהים, מושבים עם תמיכה של 4 כיוונים, ותא מנוע גדול מספיק לאכלס מנוע V12 של קאמינס...

רון.

-אה, ויש לה שלדה ווילון אחורי..-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחח אחת ההודעות היותר הזויות בפורום :lol::lol:

דבר ראשון לפני שאתה מתחיל לנסוע תיצור קשר עם מגדל הפיקוח אם נותנים לך אישור להמריא.

דבר שני ואל תיפגע לפני שאתה מוציא משהו מהפה, תספור עד 10 ותחשוב אם אתה מדבר לעיניין...

דבר שלישי וזה למנהלים מה נסגר לאחרונה עם רמת השאלות ובכלל הרמה של הפורום???

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...