Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הותר לפרסום- אני פסיכי או, קניתי עוד רכב מעניין

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 3976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מי שמכיר אותי יודע שיש לי חיבה למכוניות ספורט משנות ה-80-90, ופוזל גם לשנות ה-70.

יש ברשותי פיאט קופה, 205 GTI 1.9 וב.מ.וו 3.0 CS.

בקיצור אני מחפש צרות :lol:.

לצערי אני אצטרך בקרוב כנראה למכור אחת מהן ולפנות קצת מקום בחניה בעקבות הרכש החדש.

אז בוא ניגש לעיקר, לרכש.

חשבתי לעצמי, איזה רכב בעיתי נוסף חסר לי לאוסף, אז התשובה הייתה אלפא רומיאו.

הרכב הוא אלפא רומיאו מילאנו, מנוע 2.5 V6, ידנית, הנעה אחורית :twisted:, למיטב ידיעתי היחידה בארץ.

הרכב כרגע לא במצב נסיעה ונגרר להתחלת טיפול, חסרה לו איזה משאבה נדירה יחסית, אז בימים אלה עורך חיפושים אחרי המשאבה הזאת, ולאחר שתמצא, יש לי לטפל בכל הדברים שצריך, ללכת לבדיקה של מכון התקנים ואז טסט.

אני מאוד מאושר מהרכש החדש.

הנה כמה תמונות, לא יצא לי לצלם יותר מדי כי נגמרה הבטריה אבל אפרסם תמונות יותר טובות בהמשך ואעדכן על מהלך השיפוץ.

לרכב יש סיפור מאוד מעניין, יד וק"מ מאוד נמוכים.

כמו כן צרפתי תמונה של הבימר, בדיוק מסיימת שיפוץ מכאני מקיף.

תהנו,

יהונתן

2011-07-13 12.02.34.jpg

2011-07-13 12.17.46.jpg

2011-07-13 14.31.41.jpg

2011-07-13 16.15.54.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש, אחלה טעם יש לך. רק אני לא מצליח לצאת מהשבלונה וקונה כל הזמן אופל מנטה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה! הרכב נראה בסיס מעולה!

נ.ב- אם אתה מוכר את הE9 ראשים יעופו!! או בעצם, יודע מה- תמכור...לי!

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מכפר שמריהו, אה? הרבה זמן האיש לא הסכים למכור.

אתה לא נורמלי שקנית אותה. זה רכב נדיר, מסובך לתחזוקה, חלקים יקרים... אני אהיה מוכן לעשות לך טובה ולרכוש אותו ממך תמורת המחיר ששילמת :-)

נשמח לראות אותך ואת הרכש המעניין שלך במפגש מועדון אלפא רומיאו ישראל מיד לאחר שיסיים את יישור הקו ויהיה כשיר לנסיעה.

מותר לשאול היכן הוא מטופל?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, אני באמת לא נורמלי :).

אלעד- אותך חיפשתי, אכן כן זאת המילאנו משמריהו, הצלחתי לשכנע אותו למכור לי בסופו של דבר, כרגע גררתי את הרכב למוסך של חבר במרכז ומעמיד אותו שם, בנתיים שלחתי את משאבת הABS המסובכת הזאת לשיפוץ לראות אם ניתן לשפץ, במקביל אני מחפש משאבה כזאת בחו"ל, נראה לי שבכל מקרה אצטרך להביא משאבה כזאת שיהיה ספייר בכל מקרה.

לאחר שאשיג את המשאבה נראה לי שאכניס את הרכב בכדי לסדר את כל מה שצריך למוסך של אבי סחייק.

ולאחר מכן נעביר טסט ולאט לאט נביא אותה למצב תצוגה כולל פחחות וצבע, חידוש פנים וכו'...

ואני יותר מאשמח לבוא למפגשי מועדון אלפא רומיאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכישה החדשה .רכב מענין מאוד. באיזה עוד אלפאות היו המנועים האלה?

אני יודע שבאלפא GTV היו להם מנועי 2.5 ליטר כמו אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

וואו, כמה אנשים היו חמים על הרכב הזה. כל הכבוד שהצלחת לשחרר אותה מהבונקר :lol:

תתחדש! אני שמח שהיא תזכה לטיפול אוהב, חיצונית היא התדרדרה לא מעט בשנים האחרונות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על המילאנו אני שמח שהבעלים התרצה לבסוף והסכים למכור .מגיע לרכב כזה יחס אחר! איזו משאבה חסרה מים /דלק?אשמח לעזור ! יש ברשותי את ספרי המוסך המקורים של אלפא למוסכים של המילאנו ,כל המידע קיים שם !וגם יש לי gtv6 שחולקת מכללולים עם המילאנו ,תהנה ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, כמה אנשים היו חמים על הרכב הזה. כל הכבוד שהצלחת לשחרר אותה מהבונקר :lol:

תתחדש! אני שמח שהיא תזכה לטיפול אוהב, חיצונית היא התדרדרה לא מעט בשנים האחרונות.

:lol: חייב להסכים, עם זאת בנאדם חביב מאוד.

היא תזכה ליחס שמגיע לאלפא כזאת, כל מה שהייתי צריך לעשות זה להבטיח לו את הסיבוב הראשון עליה כשתהיה משופצת :wink:.

שלום לך ניר, אשמח מאוד לכל סיוע, המשאבה המדוברת היא המשאבה שאחראית על הקלאץ' ועל הABS.

היא נראית ככה בערך:

61d1039399743-fs-milano-verde-platinum-abs-pump-img_3745-sm.jpg

ד"א, אם בא לך להסתכל בשרשור הבא, ראיתי שעושים הסבה לאיזו משאבה מביואיק:

http://www.alfabb.com/bb/forums/milano-75-1987-1989/14522-milano-abs-pump-before-after-pics.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי למזלי הgtv שלי נטולת אלקטרניקה כמעט לגמריי:-Dוזאת שישנה האכילה אותי מרורים עד שלמדתי את מערכת ניהול המנוע על בוריה !ברשותי מדריך לטיפול ואיבחון למערכת הנ"ל אשמח להשאיל לך כדי שתצלם. בהחלט ממליץ על אלפא B B כפורום מקצועי שניתן ללמוד בו הרבה. ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...