Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך שכפלו לי את הרכב

D1winner
שימו לב! השרשור הזה בן 4646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר אחד מתקשרים אלי מהמשטרה ומבקשים שאני אזיז את הרכב מחניית נכים פרטית.

לא הבנתי מה היא רוצה והיא בדיוק העירה אותי, חשבתי בטח סתם מישהו מותח אותי ואמרתי לה הרכב בחנייה בבית שלי, יש לכם טעות.

אחרי 10 דקות שוב פעם טלפון מהמשטרה והיא טוענת שהרכב שלי בחניית נכים פרטית ושאני אבוא להזיז אותו.

הבנתי שזה כבר לא מתיחה, אני יוצא למרפסת ורואה את הרכב בחנייה.

אני אומר לה, יש לכם טעות הרכב בחניה אצלי בבית, אני רואה אותו, אין מצב שהוא בחנית נכים.

ישר עלה חשד לשיכפול רכב, שלחו תוך כמה דקות שוטר לרכב המשוכפל עשינו התאמה בין הרכבים(אותה לוחית רישוי, צבע, מגנזיום דגם וכו).

אמרו לי שהשוטר מתצפת וברגע שהנהג יכנס הוא יעצור אותו.

אחרי כמה דקות שוב פעם טלפון מהמשטרה שעצרו את הנהג, לקחו אותו למעצר יחד עם הרכב ושעלי להתייצב עם ת.ז וכמה שיותר פרטים להוכיח שהרכב שלי ושאני הוא הבעלים של הרכב.

העברתי להם את כל הפרטים, זכיון דברים, טופס הבדיקה שהוא סמוך לתאריך הרכישה והעברת בעלות ועוד פרטים שהיו לי.

הם עיקבו את העבריין לחקירה, לאחר מכן הוא הזדהה בזהות האמיתית שלו.

בהתחלה כשעצרו אותו הוא הזדהה עם הזהות שלי יחד עם תעודת זהות מזוייפת.

לאחר תקופת זמן התחילו להגיע דוחות מעיריות ברחבי הארץ, כבישי 6 וכו.

למרות שסיפקנו אישורים של המשטרה לשכפול רכב עשו לנו בהתחלה בעיות עם הביטול, לבסוף הסכימו לבטל את הדוחות(כעבור שנתיים, העירייה הכי בעייתית ראשון לציון).

תמונות של 2 הרכבים אני מעדיף לא להעלות בינתיים, גם מה שנסגר בסוף עם המשפט אני לא יודע, המדינה תבעה את העבריין והם מצאו עוד המון מסמכים מזוייפים ברכב המשוכפל.

העדפתי להתרחק מהסוג הזה של האנשים, עולם תחתון וכו, לא מחפש צרות.(גם הסיבה שאני לא מעלה את התמונות בינתיים).

הלקחים שהפקתי מהסיפור הזה, שיש עבריינים שסתם ככה יכולים ליפול עליך.

תמיד להיות עירני, אם אתה רואה רכב כמו שלך, תבדוק את הלוחית רישוי , אולי היא תהיה זהה?(סיכוי קטן אבל קורה..)

לשים סימנים מזהים לרכב שלך, אם זה סנפיר מאחורה, מסגרת ללוחית רישוי, ריפודי עור לבנים, השחרה של החלונות, מדבקה חמודה, וילון שמש, או כל דבר שעולה לכם בראש.

עדיף דברים כמו השחרה מאחורה, סביר להניח שעבריין יחפש למשוך אליו כמה שפחות שוטרים, אז הוא לא ירצה סתם למשוך שוטרים.

במקרה שלנו ומה שהקל לבטל את הדוחות ולהוכיח שלא אנחנו עשינו אותם זה שלנו היה סנפיר מאחורה וריפודי עור לבנים. ובתמונות של הדוחות ניתן להבחין שהריפודים שחורים ואין סנפיר.(ברור שזה לא יעניין אף אחד כל עוד אין לכם אישור מהמשטרה שהרכב שוכפל אבל לפחות ככה תדעו אם זה באמת הדוח שלכם).

אפשר להגיד שאני עוד יצאתי "בזול" מהסיפור הזה, זה היה יכול להתפתח הרבה יותר גרוע(היה דורס מישהו ובורח) ודי מהר תפסנו אותו, חודש וחצי אחרי המקרה התחילו להגיע הדוחות מה שאומר שעד שהוא נתפס עבר בערך חודש וחצי לכל היותר.

אני חייב לציין לטובה את העירנות וההתנהלות של המשטרה, אחרי הכל הם יכלו להביא לו דוח ומבחינתם לסגור את העניין.

*התמונה הינה להמחשה בלבד, זה אינו הרכב שלי.

photo0311.jpg

photo0309.jpg

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשמע לא נעים בכלל.

אפשר להוסיף לרשימת הטיפים שלך 'תמיד לוודא השמדה של מסמכים לא נחוצים המכילים פרטים מזהים'.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור, זה בכלל חוק לחיים.

בנוסף נורה אדומה שיכולה לתת חשד בקשר לשכפול רכב, במידה ופעם גנבו לכם את הלוחית רישוי מומלץ לדווח למשטרה.

העבריין ששכפל לנו את הרכב מתגורר בצפון הארץ, אנחנו מהמרכז.

אני מניח שזה חוסר מזל שהוא נפל עלינו והמקור שלו ממשרד הרישוי או מכל גוף אחר נפל עלינו במקרה.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים היה מקרה זהה להורים שלי עם היונדאי שלהם. הגיעו גם דוחות הביתה. רק שאצל ההורים שלי זה שתי דלתות וההיא הייתה ארבע. גם אצלי יש תמונה עם שתי הרכבים בתחנת המשטרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור, זה בכלל חוק לחיים.

בנוסף נורה אדומה שיכולה לתת חשד בקשר לשכפול רכב, במידה ופעם גנבו לכם את הלוחית רישוי מומלץ לדווח למשטרה.

העבריין ששכפל לנו את הרכב מתגורר בצפון הארץ, אנחנו מהמרכז.

אני מניח שזה חוסר מזל שהוא נפל עלינו והמקור שלו ממשרד הרישוי או מכל גוף אחר נפל עלינו במקרה.

כאשר אתה בא למכון רישוי ומקש להכין מספר חדש, גם הוא נפל לך המכון דורש טופס מהמשטרה,לפחות ככה זה במכון בחולון, לא יודע אם זה החוק או שהם פדנטים לנושא הזה וכן מקפידים על כך.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מכיר סיפור דומה. קרוב משפחה מכר את הב.מ.וו שלו, ולאחר תקופה נתקלנו בבחור שקנה ממנו את הרכב, והוא סיפר לנו סיפור הזוי- משהו בסיגנון שלך.

הוא נסע בכביש, כשעצר אותו שוטר (על מהירות מופרזת, לדעתי), השוטר הסתכל על הרכב, על הניירת, ולפתע ביקש ממנו להתלוות אליו לתחנה הקרובה.

בתחנה שם הוא רואה ב.מ.וו בדיוק כמו שלו- צבע , ג'אנטים, לוחית רישוי וכו', אפילו כל מיני לוחיות ומדבקות מתחת למכסה מנוע!

אחרי חקירה קצרה הסתבר ש"שיכפלו" לו את הרכב והוא שוחרר. אני לא יודע מה קרה אח"כ.

פשוט הזוי הדברים שהולכים פה במדינה. הייתי עוד יותר מופתע לראות פה בשרשור שאתה לא היחיד שזה קרה לו! :shock:

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר בעבר שהייתה כתבה בעיתון על אחד ששיכפל את האוטו של הוריו וחנה רכב אחד ליד השני בזמן שהוא בא לבקר אותם.

ובמקרה משטרה ראתה את זה ועלתה עליו. איזה דברים הזוים יש פה.:-)

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לוידאו הקצר הזה לדבר במקומי:

http://www.youtube.com/watch?v=hr1IAlyVkUQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

במדינה שבה כולם גנבים, טוב לראות שיש עוד כמה שלא איבדו את המצפון

SEAT Ibiza 2001 Stella, Automatic. :cry: נמכרה בצער רב :cry:

Toyota Yaris Hybrid 2014 Active, Automatic. :-Dהבייבי החדשה :-D

אני לא גזען, אני שונא את כולם במידה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אתה בא למכון רישוי ומקש להכין מספר חדש, גם הוא נפל לך המכון דורש טופס מהמשטרה,לפחות ככה זה במכון בחולון, לא יודע אם זה החוק או שהם פדנטים לנושא הזה וכן מקפידים על כך.

אכן כן, גם באזור הצפון במכוני רישוי מבקשים כזה אישור מהמשטרה. לי קרה מקרה שנסעתי ברכב שקניתי והמשטרה עצרה אותי בכביש. מסתבר שחודשים לפני שקניתי את הרכב הבעלים הקודמים התלוננו על כך שנגבה להן לוחית הזיהוי. לכן כשוטר ראה אותי נעצרתי לבדיקה לוודא שזה אכן הרכב "המקורי".

לפותח השירשור. חבל לך על הזמן אם היית חיי בארה"ב. היית מגלה שהבחור גם בטח לקח משכנתא על שמך, פתח חשבון בנק ולקח הלוואות, פיזר צ'יקים וקנה כל מיני טלוויזיות ושטויות על שמך. ידוע לי על מקרה של הורים שבאו לרשום את הילד לבית הספר וגילו שיש תיקים של הוצאה לפועל על שמו.

ברגע שכזה דבר קורה זה סיפור מההפטרה לשקם את "המוניטין" השרוף שלך. הרבה כאב ראש ובלאגן.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מקרה קרה גם להורי עם המאזדה לנטיס שלהם, רק שבמקרה הזה העבריין לא נתפס (גילינו על זה בזכות מצלמת אור אדום שצילמה את הרכב המשוכפל).

מתברר הזה דבר דיי נפוץ בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליה היה סיפור דומה לפני קרוב ל-20 שנה - קיבלתי הזמנה לחקירה במשטרה בעיר שמעולם לא ביקרתי בה. התברר כי דווח על אדם שגנב תיק מלקוחה בחנות ונראה נמלט ברכב מדגם ועם מספר זהות זהים לרכב שרכשתי (חדש מהיבואן) כחודשיים קודם. למזלי תאור הגנב לא תאם לתאור שלי ושל אשתי (הרשומה כבעלים משותף ברכב) ולאחר החקירה לא שמענו יותר על העניין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...