Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי מכוניות אספנות שצילמתי היום במהלך הליכה...

BobTheBuilder
שימו לב! השרשור הזה בן 7249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן עשיתי היום הליכת ערב וראיתי 3 מכוניות אבל רק שתיים צילמתי ראיתי פזיו מאוד ישנה קבריולט חצי מכוסה במצב מצויין...

וראיתי את שתי אלה... הראשונה זה נדמה לי פיאט והשני זה איזה אמריקאית ישנה צבועה בצבעי אמבולנס עם סמל של מגן דוד...

סליחה על האיכות הלא משהו בכלל... זה עם המצלמה של הטלפון..

וזה בערב..

תודה מראש..

תמונה030.jpg

תמונה029.jpg

תמונה024.jpg

תמונה012.jpg

תמונה011.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינו קודמיי - תמונות 1,2 הן של סימקה 1000 משנות השיבעים. לסימקות משנות השישים היו פנסים עגולים מאחור, ולא מרובעים כמו לזו שבתמונות.

האמבולנס הוא דודג', בערך משנת 1960. אותה קבינה כמו לדודג' פיקאפ 1/2 טון, כפי שניתן לראות בתמונה ובקישור המצורפים.

http://web.frontier.net/heartland/VintageVehicles/trucks/60Dodgepickup.html

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו רוצה לנסות למצוא את הבעלים ולקנות אותם אני מוכן להתת את המיקומים שלהם...

הסימיקה נמצאת בחניה של בית פרטי אז אני מאמין שלא יהיה בעיה רצינית לפנות לבעלים

האמבולנס זה כבר יותר קשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, לי נראה, שהדודג' זקוק להצלה במיידית, אם אינני טועה, יש עליו פתקים של עריה לגבי פינוי המיידי, ואם ככה - חבל, כי הוא נראה לי במצב לא רע, ובכלל מעניין!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, היום הייתי ליד דודג', מצאתי תוך דקה-וחצי של מי הוא, האוטו כללית לא רע לשנתו (נידמה לי 65), בהחלט נושא לפרוייקט מעניין, "ילדים טובים" שברו לו חלון קידמי :cry: דיברתי עם הבעלים, איך שהוא שמע מילה "דודג'" - 10K!!! :roll::shock: !! על האוטו יש פתק פינוי מעריה מלפני שבוע!!!! הם טוענים, שזו חניה פרטית ולא יגררו, מקווה שצודקים, כי חבל...

אני, בכל אופן, לא לוקח את הפרוייקט הזה, מי שרוצה - בהצלחה... שוב, נראה בהחלט בר שיפוץ, ואגב, הם טוענים שאפילו מניע... :roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה תגיד על אלפא ספרינט שברור שהשקיעו עליה דיי הרבה,

אבל לא סיימו והאוטו עומד בחנייה מוזנח, הבעלים, שהוא באמת נחמד! דורש 12,000

וכמובן שצריך להעביר אותה טסט, רק אחד אמנם ...אבל עדיין.....

המחירון של הרכב הוא בסביבות ה8000, האוטו דורש פחחות וצבע...

חבל,אני כבר יודע מה הולך להיות העתיד של הרכב הזה.....עוד מעט יתחילו להעלם ממנו דברים......(אני ממש ממש מקווה שלא!!!)

מזכיר לי עוד סיפור, ליד הבית עמדה כמה שנים טובות פיאסטה 83 בלי לזוז, כבר הצמחייה מתחת לרכב גדלה לגובה של מכסה המנוע :shock:

בכל אופן, יצרתי קשר עם הבחור, סיפרתי לו שיש לי פיאסטה נוספת בבית ואני מעוניין בשלו לחלקים....הוא רצה 600 שקל, לא הייתי לחוץ אז לא מיהרתי....חודש וחצי אחרי שרפו לו את הרכב!!!!, כנראה ילדים משועממים......חבל :cry:

שי.

פורד פיאסטה 83':arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, היום הייתי ליד דודג', מצאתי תוך דקה-וחצי של מי הוא, האוטו כללית לא רע לשנתו (נידמה לי 65), בהחלט נושא לפרוייקט מעניין, "ילדים טובים" שברו לו חלון קידמי :cry: דיברתי עם הבעלים, איך שהוא שמע מילה "דודג'" - 10K!!! :roll::shock: !! על האוטו יש פתק פינוי מעריה מלפני שבוע!!!! הם טוענים, שזו חניה פרטית ולא יגררו, מקווה שצודקים, כי חבל...

אני, בכל אופן, לא לוקח את הפרוייקט הזה, מי שרוצה - בהצלחה... שוב, נראה בהחלט בר שיפוץ, ואגב, הם טוענים שאפילו מניע... :roll:

אני שמח שמצאת בקלות את האוטו...

10K אולי זה בדיבור ראשוני... ניסית להבהיר לו שאתה רציני ושירגע עם המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, סביר להניח, שאפשר להוריד קצת מהמחיר, אם באים עם כסף ביד, אבל בטוח שלא לסכום, שהייתי יכול כרגע להרשות לעצמי, ועוד לאוטו במצב כזה, וזה הרי חתיכת פרוייקט, אם כי, שוב, בהחלט סביר ולא קשה מדי לדעתי, העניין הוא רק עלות - לא יודע, מה מצב המנוע, אבל צריך פחחות (בעיקר טיפול נגד חלודות, וצבע, כמעט ואין מכות), האוטו הזה עשוי ממש ברזל, ולא סתם פח, ככה שלא נראה לי, שהוא חלוד עד הייסוד, ודבר, שהוא די יקר - זכוכית הקידמית... חוץ מזה, בפנים הוא נראה לי עדיין יחסית סביר, לפחות לא מפורק עדיין... דווקא מאד הייתי רוצה וואן ישן שכזה, אני חולה על הוואנים, אבל יש לי עוד הקאפרי, שלמעשה רק התחלתי את הפרוייקט מחדש, ככה ש... בצער רב אני יורד לגמרי מהראיון הזה...

shmil, אתה רוצה אותו לשפץ, או לחלקים? כי לחלקים יהיה מאד, מאד, מאד חבל - שוב, הוא כמעט שלם!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשפץ.

לחלקים אין טעם.

לפני כ-10 שנים עמד אחד כזה בבית לחם. יופי של אוטו, רק שלא היה כל סיכוי להחזיר אותו לרישוי ישראלי, ולכן ירדתי מזה אז.

אני מקווה שהוא לא רשום כאמבולנס ברשיון, כי אז זה סיפור...

אשמח לקבל כתובת ו/או שם/טלפון.

ויליס 53

ויליס 58

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...