Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה סרט על מכוניות/אופנועים ראיתם ואיזה מהם הכי אהבתם?

3lad
שימו לב! השרשור הזה בן 7272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי (ואני מאמין שכולם גם) מהיר ועצבני, הראשון.

מהיר ועצבני 2 , או אם לדייק יותר מהיר יותר עצבני.

כמוכן ראיתי גם את הסרט Teckademics Mischief Destroy. (מן סרט אנדר-גראונד אז לא נראה לי שיש לו שם רישמי בעברית).

ואת torque, הסרט על הכנופיות אופנועים, אין לי מושג איך קוראים לזה בעברית.

מה איתכם?

"מתחילים בשיא המהירות ומגבירים לאט לאט.."

(קרמבו - מבצע סבתא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מהיר ועצבני 1 ו2 הם סרטים משהו חזק אהבתי את זה מאוד אבל את השתי סרטים האחרים שאמרת לא שמעתי עליהים אתה יודע אם יש את זה בבלוק בסטר?

ויש גם את בייקר בויז לא משהו אבל בסדר ומהיר ללא גבולות שזה סרט טוב מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרדפים ונהיגה יפה יש בסרט "רונין".

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיר ללא גבולות שזה סרט טוב מאוד

הנה השלמתם אחד את השני :lol:

אני ראיתי מהיר ועצבני 1 ו2

Torque- לא אהבתי במיוחד (חוץ מהקטע שפותח את הסרט, שהוא מדהים!!)

בייקר בויז חמוד. לא יותר מדי

רונין ראיתי מזמן והקטע עם הנהיגה באמת טוב מאוד! רק שנהיגה זה לא עיקר הסרט

אותו סיפור בג'וב האיטלקי- נהיגה יפה, אבל לא עיקר הסרט

ונראה לי שזהו..לא זוכר עוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרדפים ונהיגה יפה יש בסרט "רונין".

הסרט הכי יפה שקיים.

ראיתי אותו מעל 6 פעמים, ונהנתי בכל פעם מחדש. סרט מדהים בפני עצמו, והמרדפים בו ממש מעוררי תאבון.

מי שלא ראה, מומלץ מומלץ מומלץ !

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור ילד הכי אהבתי את "מרוץ מחוף לחוף", היו שם הרבה מכוניות מעניינות מאוד.

אהבתי גם את "ימי הרעם" בתקופת הזוהר של טום קרוז. סרט עם עלילה בניגוד ל-F&F 1/2.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bulitt - תאמת לא ראיתי את כל הסרט, שבוע אני מנסה להשיג אותו רק בשביל לראות את המרדף... מוסטנג פאסטבאק ודודג' צ'רג'ר ראש בראש...

Christine - סרט חמוד על בחור שמשפץ פלימיוט פיורי גרוטאה, ומסתבר שהמכונית חייה ואוהבת לדרוס אנשים שמציקים לבחור בזמנה החופשי... ויש לה גם תכונה מדהימה - היא מתקנת את עצמה... החלום של כל חובב רכב...

מהיר ועצבני - מכוניות יפות סרט עם עלילה אמריקאית ממוצעת, יותר אקשן מריאליסטיות, אבל עדיין מעניין לצפיה.

מהיר ועצבני 2 - סרט לילדים בן 5 שמפנטזים על בלון ניטרו בבינבה שלהם, סרט פשוט עלוב, עלילה מגוחחת, בקיצור ביזבוז זמן.

MAD MAX - בעולם שעבר שואה גרעינית, מנסה שוטר (מל גיבסון באחד מתפקידיו הראשונים) למגר את הפשע שהוא מצוייד בפורד פלקון XB עם מגדש-על הימתני שמופעל בלחיצת כפתור. מרדפים נהדרים של מכוניות שרירים אוסטרליות (פלקון XB קופה, פלקון XAהולדן מונרו HQ)

MAD MAX 2 - THE ROAD WARRIAR - לוחם הדרכים חוזר, והפעם מקס מגן על קבוצה שמחזיקה במשאבת נפט מפני כנופית V8 הימתנית שרוצה לגנוב את כל הדלק, ומה מקס רוצה בתמורה ? שימלאו לו טנק מלא ל XB..... :roll: סרט לא רע...

עקיצה ב 60 שניות - סרט לא רע, אני לא יפרט כי אני בספק עם מישהו לא ראה אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעומת זאת מתבלט בין טאקר (1987) של פרנסיס פורד קופולה והג'וב האיטלקי המקורי, עם מייקל קיין, מ-1969.

סרט על מכוניות לא חייב להכיל רק אקשן, אתם יודעים, אלא יכול גם לספר סיפור.

הראשון, על ממציא אמריקני שפיתח ב-1947 מכונית שהיתה מתקדמת בהרבה ממה שהיה אז לפורד, ג'נרל-מוטורס וקרייזלר להציע, ולכן חוסל על-ידם באנמצעות לחצים פוליטיים ומשפטיים.

השני, על שוד מבריק שמבצעת חבורת בריטיים באיטליה תוך התבססות על יכולותיה של המיני קופר לנסוע מהר ובכל מקום. אני יודע שיש גם רימייק עם ואל קילמר והמיני החדשה. ראיתי. המקור עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהבתי את הפתיחה של טקסי 2,לא הפסקתי לצחוק במשך 10 דקות [ואם מישהו היה שומע אותי צוחק,הוא היה מתגלגל שעה מצחוק.. :D ].

מירוץ מחוף לחוף אהבתי לראות כשהיית קטן,את עקיצה ב-60 שניות,אהבתי עד הקטע של הקפיצה שלו על הגשר,שהרסה לי את כל הסרט. מהיר ועצבני [שניהם],נחמד אבל לא יותר מזה. ב-רונין יש מרדף יפיפה,וימי הרעם היה נחמד,מסלול מירוצים [סלביסטר סטלונה] לא התלהבתי יותר מדי,הג'וב האיטלקי היה סרט סבבה. היו עוד מכה,בעיקר סרטי אופהועים שאני לא זוכר את שמם כרגע,שגם היו יותר מדי רחוקים מהמציאות.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי (ואני מאמין שכולם גם) מהיר ועצבני, הראשון.

מהיר ועצבני 2 , או אם לדייק יותר מהיר יותר עצבני.

כמוכן ראיתי גם את הסרט Teckademics Mischief Destroy. (מן סרט אנדר-גראונד אז לא נראה לי שיש לו שם רישמי בעברית).

מה איתכם?

torque בעברית "מהיר ללא גבולות"

לדעתי מהיר ועצבני 2 היה יותר טוב מ 1 ומכל סרט אחר.

עומד לצאת 3 !!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיר ועצבני 1,2 סרטים באמת שווים. :ok:

MAD MAX 1,2 :mm_yeah:

:ok: טקסי 1,2

עקיצה ב-60 שניות.

:mm_yeah: יש גם כל מיני קטעים יפים של מכוניות בסרטים שונים,שאין לי זמן לפרט עליהם.

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...