Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(למכירה) פולו 16v שנת 97 שמורה!

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

פולו 16v דגם ספורט 100hp

שנת 97 , יד 6 (עבר 2 ידיים במשפחה) צבע בורדו

ק"מ 155.900 אמיתיים!

הרכב מקורי לחלוטין ומטופל כל חייו במוסך מורשה VW , לא עבר שיפורים ושום פילטרים או אגזוזים ושאר השטויות! יש עדיין ספר רכב!

השקעתי במכניקה של האוטו מעל 10.000 ש"ח לפני 10 חודשים ויש קבלות על הכל!

כולל אחריות במוסך רון על העבודה ששם שילמתי 8.000 ש"ח על השקעה במנוע , בתאריך: 5/7/10 יש אחריות לשנה על עבודה וחלפים.

שזה כולל שיפוץ ראש מנוע , ערכת אטמים לראש מנוע , מחזיר שמן תחתון , אטם אגן שמן , ערכת מיסבי טלטל , ערכת מיסבי ארכובה , רצועת תיזמון (טיימינג) , מותח תיזמון , גלגלת תיזמון , רצועת מנוע , מצערת מנוע חדשה ומקורית אם כיול וכיוון (הרכב לא מזייף כמו רובם) וטיפול כללי למנוע אם שאר החלקים ושמן 5W40 סינטטי מלה של LM הסגול.

המנוע נראה חדש ונקי כמו פנים הרכב!! אין שום נזילות או הזעות הכל חדש ומקורי לא תאמינו שתראו אין אפילו אבק!!!

יש מפלג חדש ומקורי (הכל מקורי אין אפילו צינור או חלק שהם תחליפי) + חוטי הצתה

אגזוז מקורי חדש

ברקסים חדשים

ניקוי רדיאטור כולל יוניט ותרמוסטט חדשים (תמיד היו רק מים אדומים)

4 צמיגים חדשים Kumho ecsta xt במידה המקורית

יש תוספות מקוריות שמגיעות עם הרכב: ג'אנטים , הגה כוח , 2 כריות אויר , ABS , סאנרוף , חלונות חשמל , יש מזגן חזק כמו מקפיא! + חימום , אזעקה.

פנים הרכב הכל שלם ותקין בלי שום שברים בדשבורד או כפתורים שבורים , הכל שלם ועובד!

חלונות כהים כל הרכב עם אחריות 5 שנים , כולל 2 מנגנונים חדשים של החלונות חשמל.

יש טסט עד 11.8.11

בגדול מי מכיר אותי יודע שאני לא מחזיק בסתם רכבים ומדובר פה ברכב שמור בפדנטיות נקי ושמור שאין היום הרבה שנשארו במצב הזה (ואני לא מדבר על חיצונית אני מתכוון על המכאנית)

הושקעה הרבה כסף ואין שום תקלה ברכב יש עוד אחריות על המנוע מה שיש לעשות זה רק ביטוח ודלק!

האוטו עם צבע מקורי ולא עבר תאונות , הצבע דהוי ומקולף (מה לעשות שנת 97,לא מסתיר ממכם כלום) וזה עדיף על אחת עם צבע חדש שאולי עברה תאונה... פה רואים רכב מקורי עדיין יש את כל המדבקות חברה!

בקיצור המנוע במצב חדש צריך לראות בשביל להאמין והגיר מצויין עובר חלק בלי חריקות..

יש בטח עוד דברים שעדיין לא עלו לי בראש..

לפני חודש עשיתי טיפול גדול , ככה שהכל מושלם.

המחיר שאני דורש הוא 19 אלף! מחיר ממש מצחיק להשקעה שיש ברכב

איציק - 0503089010

אז בבקשה רק לרציניים מי שמחפש מציאה יש ביד 2 במחירים יותר נמוכים אבל תזכרו...

"מה שעולה בזול עולה ביוקר" פה אני שילמתי את היוקר הזה שהשקעתי מעל 10 אלף בשנה הזאת.. ואתם מקבלים רכב מושלם שאין שום השקעה בכמה שנים הקרובות בראש שקט!

תמונות

7526311.jpg

6802246.jpg

57116424.jpg

mtueym4giy3m.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקטואלי

אני מוריד את המחיר ל-18 אלף עקב לחץ מהאישה , אני מבקש רק אנשים רציניים אין לי כוח לטלפונים מיותרים.

הרכב עומד בבית ובקושי נוסע מוכן לקונה כל הקודם זוכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

UP

האוטו מחכה לקונה המאושר והק"מ עודכן ל-57 אלף

אני שוב מבקש מי שרציני שיתקשר ויגיע לראות אין לי כוח לטלפונים מאנשים לא רציניים

רשמתי הרבה פרטים ומספיק להבין שמדובר ברכב שהושקע בוא הרבה כסף ולא אחת שעשו לה צבע וג'אנטים ודפקו מחיר.

יום טוב. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לרכב נגמר הטסט החודש אני מעדיף לימכור אותו ככה כי הביטוח גם ניגמר לי אז מי שמעוניין האוטו ימכר ככה במחיר עלוב של 16 אלף ש"ח שזה בדיחה להשקעה שהרכב עוד עבר (10 אלף ש"ח עם קבלות) וזה לא כולל את הקניה ששילמתי עליו..

עם אני מעביר טסט (וכמובן יצתרך לחדש שוב את הביטוח) יש מצב שהרכב ירד מהמכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...