Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניגוד למה שאומרים פה על צ'יפ למנוע אטמוספרי, הנא מה שמוכר בEBAY כתב לי

שימו לב! השרשור הזה בן 4730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ראיתי כאן תגובה אחת שאומרת שזה ישפר ביצועים במנוע אטמוספרי, לעומת זאת, המוכר בEBAY מבטיח 10-20 כ"ס וצריכה דלק משופרת (1-3 מיילים יותר לגאלון)

שימו לב מה הוא כתב לי:

Hello,

Thank you for your e-mail! Yes, we fully guarantee that you'll see a positive improvement with your 2008 Honda Jazz! :) All of our products are incredibly simple in design and the way that these basically work is by sending a lower-valued signal through a factory engine data sensor, called the IAT sensor. As you may know, the IAT sensor is directly interfaced with the factory ECM (Engine Control Module) and your factory ECM controls fuel and timing based on the current value of the IAT sensor. By lowering the value of the IAT sensor using our products, you're basically triggering your factory ECM to reprogram itself for a more efficient tune - and since our products aren't touching anything directly nor setting any fixed settings, all changes are dynamically calculated and performed completely by your factory ECM, which means that these are also VERY safe to use as everything has to go through all of the sophisticated factory built-in sensors and safeguards!

All in all, I would certainly expect around our typical gains with your vehicle, usually anywhere from up to 1-3 MPG and anywhere between 10-20 HP. If you check out our feedback profile, there are countless customers who have posted their actual gains (performance/fuel mileage) seen with our products - this truly speaks MUCH more than any number that we could ever claim! We fully guarantee that you'll see positive improvements either in performance and/or fuel economy in your vehicle, so if you're interested in trying our product then please feel absolutely welcome to take advantage of our 100% Money-Back Guarantee and see how our product works out for you!

If you have any other questions, then please feel welcome to e-mail us and we'll be happy to answer any questions that may arise!

Thank you,

Best Regards,

Customer Support, Ultimate Tuning and Performance

הוא מחרטט?

אה וכמובן לינק למוצר:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310317915475&ssPageName=ADME:X:RTQ:MOTORS:1123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט שקר גס.

מה שזה עושה זה לתת למחשב לחשוב ששטמפרטורת האויר שנכנס למנוע קרה יותר ממה שהיא באמת על ידי התעסקות עם חיישן טמפרטורת האויר (IAT = Inlet Air Temp), כתוצאה מכך:

1. המחשב יעשיר את התערובת (יותר אויר = יותר חמצן ולכן צריך יותר דלק) למרות שאין צורך - זה יגרום לתגובת דוושה מעט יותר טובה וצריכת דלק גבוהה יותר. זה בהנחה שיש לך חיישן (MAP (manifold air pressure, שמבסס את טבלת היעילות הנפחית שלו על פי טמפרטורת אויר ולחץ בסעפת. אם יש לך (MAF (mass air flow - שבודק את מסת האויר לא תהיה תוספת דלק, אבל הסעיף למטה עדיין יהיה תקף.

2. המחשב אמור לאחר הצתה כאשר טמפרטורת האויר גבוהה על מנת להגן על המנוע מדטונציות. עם הדבר הזה הוא לא יאחר הצתה ותהיינה לך נקישות (במקרה הטוב) או דטונציות (במקרה הרע) תחת עומס בימים חמים בעיקר (אתה חי בישראל, אל תשכח). המחשב יצטרך לאחר את ההצתה על מנת להרגיע את העסק כאשר תהיינה נקישות.

אין ארוחות חינם.

אתה רק תרגיש שהאוטו מגיב מהר יותר, אם יש לך MAP, בגלל תגובת הדוושה ותחשוב פסיכולוגית שקיבלת 20 כ"ס כאשר למען האמת, הרכב שלך ישאר עם אותה רמת ביצועים, צריכת דלק מוגברת ונטיה לנקישות.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מאיפה כל הביקורות החיוביות שיש למוכר הזה? אל תבין אותי לא נכון, אני איתן ואני מבין שיש פה משהו מסריח, אבל איך זה הגיוני?

אתה יכול להסביר לי מה זה נקישות ודטונציות(detonations?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ההדיוטות לא מבינים דבר וחצי בניהול מנוע. יכול להיות גם שהוא משתמש ביוזרים פיקטיבים בשביל לנפח את הביקורות. שים לב שיש לו בערך 100 ביקורות שליליות וקרא חלק מהם. אני אישית קונה ממוכרים שיש להם לפחות 99.5% ביקורות חיוביות.

לפעמים קל מאוד לעשות כסף על חשבון אחרים, צריך רק לוותר על המצפון.

ואם אתה רוצה ללמוד על נקישות ו דטונציות - עשה חיפוש באינטרנט. יש המון מידע.

אגב, זה ממש לא צ'יפ. זה כנראה נגד פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ההדיוטות לא מבינים דבר וחצי בניהול מנוע. יכול להיות גם שהוא משתמש ביוזרים פיקטיבים בשביל לנפח את הביקורות. שים לב שיש לו בערך 100 ביקורות שליליות וקרא חלק מהם. אני אישית קונה ממוכרים שיש להם לפחות 99.5% ביקורות חיוביות.

לפעמים קל מאוד לעשות כסף על חשבון אחרים, צריך רק לוותר על המצפון.

ואם אתה רוצה ללמוד על נקישות ו דטונציות - עשה חיפוש באינטרנט. יש המון מידע.

אגב, זה ממש לא צ'יפ. זה כנראה נגד פשוט.

הבנתי, תודה.

בכל מקרה אתה רואה שהמוכר הזה מציע לך החזר כספי של 100% כולל החזר של המשלוח שלו + המשלוח שלך בחזרה + מחיר המוצר.. ממש מזמין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלכודת דבש.

מבחינתי תקנה, ושתף אותנו בחווית הקניה ואם היה שיפור כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יוצא לי 35 כולל משלוח

ולשלוח לו בחזרה זה עוד נגיד 5 דולר

במקרה הכי גרוע אני באמת מבקש החזר, רשום שלא יגרם שום נזק למנוע, כתוב שלבן אדם בלי ניסיון בכלל המדריך התקנה יעזור להתקין את זה ב5-10 דקות, ז"א שיהיה גם קל להוריד את זה.

מה הכי גרוע שיכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכי גרוע שיכול להיות?

הכי גרוע שיכול להיות הוא תאונה רצינית מאוד עם פציעות שייגרמו למוות

אבל זה תרחיש לא סביר

יותר סביר -מנוע שעובד עשיר מידי

פלאגים שמלאים בפייח

ולאורך זמן, מנוע שעובד לא טוב כי הוא רץ לאורך זמן עם תערובת עשירה מידי שפוגעת בצריכת הדלק, מדללת את השמן ומפייחת היטב את פנים המנוע.

בשביל מה לבזבז על זה זמן?

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי גרוע שיכול להיות הוא תאונה רצינית מאוד עם פציעות שייגרמו למוות

אבל זה תרחיש לא סביר

יותר סביר -מנוע שעובד עשיר מידי

פלאגים שמלאים בפייח

ולאורך זמן, מנוע שעובד לא טוב כי הוא רץ לאורך זמן עם תערובת עשירה מידי שפוגעת בצריכת הדלק, מדללת את השמן ומפייחת היטב את פנים המנוע.

בשביל מה לבזבז על זה זמן?

אוהו

אז לא משנה כשיהיה לי פיאט פונטו שנת 90 אני ינסה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לשים צ'יפ לאוטו , אין בעיה, תכין 1000-2000 ש"ח ותקבל שיפור של עד 10% במקרה הטוב.

35 דולר לא יתנו לך כלום חוץ מנזק.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לשים צ'יפ לאוטו , אין בעיה, תכין 1000-2000 ש"ח ותקבל שיפור של עד 10% במקרה הטוב.

35 דולר לא יתנו לך כלום חוץ מנזק.

אפשר דוגמא לצ'יפ במחירים הנ"ל?

והאם צ'יפ כזה "איכותי" כן יתן בוסט לביצועים במנוע אטמוספרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא צ'יפ מדף. זה קאסטום

על מנוע סטנדרטי זה לא יתן הרבה אבל זה גם תלוי במנוע שלך.

איזה דגם הרכב שלך?

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא צ'יפ מדף. זה קאסטום

על מנוע סטנדרטי זה לא יתן הרבה אבל זה גם תלוי במנוע שלך.

איזה דגם הרכב שלך?

המנוע זה I-DSI 1339CC עם 83 כ"ס תיבת הילוכים CVT שבע הילוכים

הרכב זה הונדה ג'אז 08 הצורה הקודמת.

וואלה הרכב סוחב יפה מאוד, אבל למה לא להשקיע בו אם אפשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...