Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב במבצע לקנות, B3 או פיאט?

shooky21
שימו לב! השרשור הזה בן 4770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע שעבר נתקלתי במבצע של סובארו שאפשר ב2000 שקל לחודש אתה מקבל סובארו b3 היישר מהחברה. ועכשיו אני נתקל במבצע של פיאט.

למה החברות מתחילות עם כל המבצעים המטורפים האלה? האם זה בגלל שחברות הליסינג לוקחות להם נתח נאה מהלקוחות?

איזה לדעתכם מבצע יותר משתלם? אני רוצה לקנות רכב חדש ואני ממש לא רוצה ליסינג.

תודה ויום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. כניסה של דגמים חדשים לשוק או מתיחות פנים לדגמים קיימים.

2. ירידה בשער הדולר.

3. חברות ליסינג לוקחות מהנתחים.

ואם אתה רוצה לקנות, מהם הצרכים שלך, כמה אתה נוסע בשנה ומה התקציב שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fiat Relax זאת תכנית שקיימת כבר די הרבה זמן. עד כמה שהבנתי זה לא מבצע רגעי אלא משהו שהולך להימשך זמן-מה.

סובארו B3 ב2000 שקלים, לעומת זאת, לא. זה מבצע שנועד לסיים את המלאי של הB3 הישנה בגלל שבספטמבר צפויה המחליפה שלה לנחות בארץ עם מפרט עדיף בהרבה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה גם קיה פורטה ניתן לקנות בפורמט הזה, של תשלומים זהים לאורך 5 שנים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסובארו b3 שבמבצע היא שנת 2011?

אי חושב שכן אני ימלא פרטים ונציג יחזור אליי אני ישאל אתו את כל השאלות שאני רוצה כולל את השאלה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההשוואה היא הין הB3 לבראבו, אני הייתי בוחר בבראבו ללא ספק ולו הקטן ביותר. כמו כן לעניות דעתי, משפחה בת 4 נפשות יכולה ל"הסתפק" בכייף בפונטו איבו החדשה שהיא מרווחת יחסית לקטגורייה, והרבה יותר מתקדמת בהכל מהB3. כך גם הבראבו לעומת הסובארו. לדעתי הB3 או בשמה העולמי- האימפרזה, היא רכב מיושן, לא עומד בסטנדרטים של המתחרות ושל הקבוצה, וכפי שנאמר לך יוחלף בקרוב בדגם שאמור להיות מתקדם ורלוונטי הרבה יותר. כד"א שינוי זה עשוי לשחוט (לדעתי הלא כל כך מופרחת), את מחיר הB3 היוצאת שגם כך סובלת מסחירות נמוכה מאוד.

הכל נכון ויפה, אלא אם אתה "מפחד" מפיאט, ויש לך דעות קדומות או ספקות הנובעות מאי אילו סיבות סטיגמטיות. אז כל מה שנאמר לא תקף, והסובארו כמו סובארו אמורה להיות זו שתשקיט את המצפון שלך (אני נוהג בסובארו-אומנם B4, האמינות היא מעולה, ואני מסתמך גם על הרכב הזה וגם על מוסך שמטפל בצי שלם של כאלה וטיפל עד לא מזמן באימפרזה הקודמת שהפגינה אמינות מעולה ו...זהו). אני אומר זאת לא כי אני קורא מחשבות, אלא בגלל כל מיני דעות שאני ניתקל בהם בימים אלו על התלבטות זהה לשלך וזה פשוט אקטואלי.

בהצלחה ובדוק היטב ישנם עוד הרבה הצעות בשוק, ממגוון יבואנים, ושווה לערוך השוואה מדוקדקת.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כרכב ראשי לא יהיה נוח למשפחה להשתמש בסופר מיני.

משפחה בת 4 נפשות צריכה כרכב ראשי משפחתית שיכולה לשאת אותם ואת ציודם במרווח מספק ובנוחות.

אני ממליץ לבדוק את יונדאי I30 CW, קיה פורטה, פולקסוואגן ג'טה ועוד משפחתיות שנראות לך.

בהצלחה ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שוקי,

המבצעים של יבואני הרכב באים לקרוץ ללקוח הפרטי, שחושב לרכוש רכב חדש ואין לו את כל הסכום הדרוש (כ- 120,000 ש"ח), לקוחות שהחליטו לוותר על רכב ליסינג בגלל נושא שווי השימוש וכו'. אכן, חברות הליסינג מהוות חלק משמעותי מהמסירות של מכוניות חדשות, מה שמקטין את המכירות של היבואנים, זה לא דבר חדש – זה המצב כבר מספר שנים, ולכן כנראה שלא חברות הליסינג הן הגורם למבצעים הללו. לדעתי, ההתפתחות של תוכניות המימון הנוחות לרכישת רכב הן הגורם לכך שגם היבואנים מציעים תוכניות כאלה ולכן אתה רואה אותן לא רק במכירות רכב משומש אלא גם במכירות רכב חדש.

חג שמח,

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי חושב שכן אני ימלא פרטים ונציג יחזור אליי אני ישאל אתו את כל השאלות שאני רוצה כולל את השאלה הזאת

ראיתי שעלו כמה שאלות לגבי המבצע ובכלל, אני פה כדי לסייע ולענות ואפשר גם לפנות אלי בפרטי...

זו כבר שנה שלישית שלקראת חג הפסח אנחנו יוצאים עם מבצע 60 תשלומים על דגם ה- b3 שזו הזדמנות חד פעמית בשנה לקראת הפסח להתחדש ברכב חדש בתנאי מימון ייחודיים ואטרקטיביים

למי ששאל לגבי רכב למשפחה של 4 נפשות, הb3 מותאמת בדיוק לצרכים האלה- היא מרווחת, אמינה, טכנולוגית , מאובזרת, מנוע בוקסר ייחודי ובטיחות של חמישה כוכבים

עלתה גם שאלה לגבי המבצע אז חשוב לי להבהיר שהסובארו b3 שבמבצע היא משנתון 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, מילאתי פרטים אצל סובארו ונציג חזר אליי והסביר לי כל מה שהייתי צריך לדעת וכנראה שבוע הבא אני סוגר איתו על הb3.

תודה לכולם וחג שמח.

ד.א

לא רציתי ללכת על רכב ליסינג כי בליסינג אתה משלם מחיר מלא ואין לך בכלל זכויות על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של גרנדה פונטו 07.

אני הייתי ממליץ בחום על הבראבו!

היא באמת נמצאת לדעתי בכמה רמות מעל הB3!

בטיחות,עיצוב,ביצועים, חדשנות וכו'...

חבל שלא ניצלת את המיבצע שהיה על הראבו לפני כחודש- דלק מתנה בסך של 10,000 שקל!

ואני מסייע את הורי בגרנדה והיא מספיק מרווחת ונוחה!

ומהם נתוני צריכת הדלק? אני זוכר שB3 דיי צמאה לא?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של פיאט בעצמי, גם אני מצטרף להמלצה על הבראבו. רכב חדיש יותר, מעוצב יותר, חסכוני יותר בדלק וחזק משמעותית. אמנם לפיאט מוניטין פחות טוב (לא מוצדק כיום), אבל הB3 תחטוף ירידת ערך חזקה תוך מס' חודשים כשהמחליפה שלה תגיע ארצה. בקיצור, לך על הבראבו שתספק לך כיף והנאה מנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...