Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 159, התקנה של יוסי אלפין בקורות

TamirK
שימו לב! השרשור הזה בן 4765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקר טוב,

בטח זוכרים את השרשור התקנה שהעליתי לפני מספר חודשים.

בינתיים "התבגרתי" בתוך הרעיון של אודיו ברכב והחלטתי ללעת על 3WAY.

מעלה תמונות של התקנה של יוסי.

התקנה מרשימה ומקצועית, כולל תפירה ושילוב מושלם במראה המקורי של האוטו.

למען האמת, התוצאה עולה על המקור. פשוט מדהים.

אני לא בטוח שמצליחים לראות בתמונה כמה זה מרשים, אבל ננסה...

לגבי הסאונד.

הסטאפ הנוכחי:

אלייט לימיטד אדישן

CDM88

סאב אולטימו 10 אינצ'

הגברה:

טוויטרים ומידים- סלסטרה RA475

וופרים- סלסטרה FA2150

סאב- אודיסון 1.1 (לא רואים, מותקן מאחורי הפלטה בינה לבין המושב).

ביט 1.

הסאונד מרשים. עדיין לא מכוון- אשמח גם לעזרה (אדי הבטיח...), אולי אגיע גם למפגש.

שומעים פונטציאל רב.

שבת שלום, תמיר.

DSCF3367.jpg

DSCF3368.jpg

DSCF3369.jpg

DSCF3370.jpg

DSCF3371.jpg

DSCF3372.jpg

DSCF3373.jpg

DSCF3374.jpg

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:shock3:

אחלה רכיבים באחלה אוטו (עם דוושה שלישית )

האם אין לך אפשרות להזין את BITONE (המכונה ביטון:wink:) דיגיטלית ?

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר,

כשאדי מבטיח, אדי מקיים - לא משנה כמה זמן זה יקח - אנחנו נכוון את הרכב הזה.

למפגש הקרוב אני מגיע, שריינתי כבר את התאריך וגם אם לא כבר דיברנו על האפשרויות לכוון את הרכב.

--------- המערכת ----------

רכיבים מ-ע-ו-ל-י-ם

בחירת הגברה פשוט פנטסטית ונכונה לגבי כל רכיב ורכיב במערכת.

הטוויטרים והמידים מקבלים מגבר שלא מתפשר על הוצאת האות דרכו נקייה ככל שאפשר וההספק שלו הוא מעל ומעבר.

המידבאסים מקבלים מגבר שהוא פשוט בהמה של כוח והוא נקי מספיק בכדי להוציא מהאילייט את המיטב שלהם.

הסאב וופר נמצא בתוך תיבת פורטד ויושב על מגבר שיספק לו את כל מה שנדרש בכדי להזיז אותו.

יחידת ראש נהדרת של אלפיין.

פרוססור מטורף שיתן לך את היכולת לנצח על התזמורת הזו.

----------- ההתקנה ----------

אין מה לאמר, בחרת את הטוב מכולם והתוצאות מדברות בעד עצמן - אין מה להרחיב כאן.

יוסי אלפיין - תותח!

---------------- למה בעצם אני יוצא מגדרי כאן כדי לעזור? -------------

א. פגשתי בן אדם שמהרגע הראשון ברור שמדובר במישהו שהוא רציני לגבי כל דבר שהוא עושה.

ב. חבר פורום רציני ביותר בפורום אלפא שנכנס לתחום הסאונד? - הטוב מכל העולמות :-D

ג. חסרים אנשים כמוך בפורום הזה - אם אפשר למשוך אותך פנימה לתוך עולם התחביב - אז למה לא...

בקיצור - יש לך את הטלפון שלי, דבר איתי אם יש לך זמן באחד מערבי השבוע לעשות סשן כוונים - רק תכין אותי מראש כי צריך להביא את הלפטופ כל פעם היות ואין לך CARPC ואם לא אז אשמח אם יצא לנו להפגש במפגש - אם ניר יהיה שם במקרה - עוד יותר טוב :-P:-P:-P

------ לסיכום ----------

כל הכבוד!

חבר פורום מאוד חדש יחסית ואם זאת מערכת שלא מביישת אף אחד מהפאנאטים כאן ואף אחד מהוותיקים - שאפו עצבני!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המחמאות, אדי.

אני כבר מסמיק.

בלי ספק עברתי תהליך בנושא האודיו לרכב.

בבית יש לי רמקולים של kef למי שמכיר. בני אולי 20 שנים+ אבל מנגנים נפלא.

איפה הבעיה, כמעט ולא יוצא לשמוע מוסיקה בבית.

אז החלטתי לשמוע מוסיקה באוטו, שם זה יותר זמין.

רק שלא ידעתי שזה כזה מורכב.

אני זוכר שאודיו קינג העיר לי בשרשור הראשון על בחירה לא מאוזנת של רכיבים וכו. אז עוד לא ידעתי מה זה הגברה אקטיבית.

בקיצור, בתהליך קצת יותר יקר (:-) ) הגעתי לנקודה שממנה באמת אפשר להנות באוטו.

שלא תבינו, זה לא שם אותי למומחה בתחום. יש לי עוד הרבה ללמוד בעיקר את מלאכת הכיוון...

אבל מוסיקה אני יודע לשמוע... בעיקר קלאסית אם כי נחה עלי היום מוזת הבלוז (אלברט קינג וסטיבי ריי וון נתקעו באייפוד אצלי, למי שמכיר).

אני מנצל את ההזדמנות לשאלה, כמה זה באמת משמעותי לחבר יציאה אופטית לביט 1 במקום rca?

תודה, תמיר.

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנצל את ההזדמנות לשאלה, כמה זה באמת משמעותי לחבר יציאה אופטית לביט 1 במקום rca?

האמת שאני לא חושב שיש לך אופציה ליציאה דיגיטלית (אופטית או קואקס) האם מותקן לך גם ה imprint של אלפיין למכשיר שלך ?

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש מערכת נפלאה, תגיד איך המערכת חשמל של הרכב מסתדרת עם כל המגברים האלו?

בינתיים זה נראה בסדר.

למען האמת, המצבר מתייבש עם מנסים לשמוע בלי להניע. יכול להיות שהוא גם עייף קצת - שנה פלוס קצת.

אבל אין בעיה של הבהוב אורות או משהו.

לכיוונים הכנתי מטען מצברים שיהיה מחובר. כך לא נצטרך להחזיק מונע.

לגבי יציאה דיגיטלית- נכון. אין לי כעת אופציה.

השאלה אם זה מהותי...

לשידרוג הבא:-) ...

תמיר.

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר,

האם אני מכיר את אלברט קינג וסטיבי ריי ווגן?

Do that Jimmy Hendrix

אבלרט קינג מדבר אל סטיבי ריי באלבום שהם הקליטו בהופעה חיה באיכות של אקסטרים CD :-P

ברור שהמצבר שלך יתייבש אם תנסה לשמוע במערכת הזו בלי מנוע מותנע - יש לך סאב אולטימו (ולא לא מדובר בגרסא העדינה יותר) שיושב על מגבר שיכול לתת לו קילו-וואט בפועל

יש לך מידבאסים אולי ההכי זללניים שראיתי עד היום למידת 6 אינטש...

יציאה אופטית כמעט ולא תעשה לך שום שינוי - אם אין רעשים במערכת שלך הייתי אפילו מעז ואומר שזה מיותר כמעט לגמרי.

אצלי ההבדל היחיד הוא שכשאני עובר ליציאה האופטית משהו בתחום הבאס נרגע קצת והוא הופך ליותר נקי ומדוייק - שום דבר שאי אפשר לסדר עם הביט1 בעזרת קצת שימוש באקולייזר וסלופ יותר תלול...

במקרה הרמקולים הראשיים בסלון שלי הם KEF...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...