Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות קלה - מזדה MX3 או טויוטה סיליקה.

RenaultSport
שימו לב! השרשור הזה בן 4824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. אני אבי בן 42 כרגע מכרתי את הסיויק 2004 שהייתה לי. החלטתי לחזור לרכבי פן כאשר בעבר קניתי ניסאן sx200 מהחברה.

אני כרגע נעול על שני הרכבים הללו.

טויוטה סליקה 93 2.0 או מזדה mx3 94 1.9 v6

לגבי שמורות מצאתי דווקא ומשניהם מכוניות במצב טוב ונהגתי על שניהם. אני יגיד לכם את האמת אני פשוט לא יודע על מה ללכת. פה אני צריך את עזרתכם.

על מה עדיף לי ללכת?

מבחינת . אמינות? תאוצה? התנהגות כביש? הנאה מנהיגה? מי מהם מוצלחת יותר?

לגבי דלק וביטוח זה לא מעניין.

תודה לעוזרים. בברכה אבי.

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות?

לא רלוונטי לשאול את השאלה הזו למכוניות בנות כמעט 20. הכל תלוי בתחזוקה על ידי הבעלים הקודמים.

אישית אני מוצא את הסליקה מושכת יותר 8)

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תוסיף למשוואה גם MX5 זה רכב פאן אמיתי .שתי המכוניות שהזכרת במיוחד הסליקה הן לא ממש פאן אלה סתם רכב קופה ישן.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-mx5 זה בעייתי כי זו מכונית רודסטאר. שאלתי על אמינות כללית של המזדה והסליקה לו אמינותן כרגע. החשוב לי ביותר מי מהשניים מהנה לנהיגה יותר . ומי מהן עם נתוני מנוע טובים יותר? תודה לעוזרים

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערינו בתחום מחירים כאלו לרוב כוח מנוע והתנהגות מהנה לא באים ביחד.

שמעתי מחבר שנהג לא מעט על MX3 שהיא די מנהנה לנהיגה וכבישים מפותלים.

המנוע שלה פסדר אבל לא מפלצת.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת? הרפתקה. בשתי מילים? הרפתקה יקרה.

הן הסליקה והן ה MX3 הן רכבים נדירים וישנים, וככאלה אמינותן הבסיסית היא לא מה שהייתה פעם. לפחות לגבי הסליקה אני יכול להעיד שאחזקתה אינה פשוטה כלל וכלל, מחירי החלפים בשמיים וגם בחו"ל לא תמיד ניתן להשיג חלקי חילוף חדשים. תוסיף לזה את העבודה שלמצוא רכב שמור ומטופל BY THE BOOK משולה למציאת מחט בערמת שחט ויהיה קשה מאוד על סף הבלתי אפשרי.

לצד החיוב לדעתי מדובר ברכב שנראה מצויין, מעניק תחושה מיוחדת בזמן הנסיעה (מושבים נמוכים, "אף" ארוך וכשהפנסים למעלה זה נחמד) ותודות לבידוד רעשים לא מזהיר במיוחד יש רעש מנוע מוחשי בתא הנוסעים, לחיוב ולשלילה. אני מוכרח לציין שמעולם לא נהגתי ברכב כזה, אבל מהכרות אישית עם נהג קבוע - סיבובים הם לא הצד החזק שלה. גם בקו ישר מדובר בביצועים גבוליים תודות למנוע בעל הספק סביר אך משקל עצמי של 1,400 ק"ג.

בקיצור - רכב מיוחד ומאוד מעניין, אבל אחזקה "פדנטית" תצריך ממך הרבה זמן וכסף.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...