Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגביי חוזק של בוכנה באיביזה טורבו

שימו לב! השרשור הזה בן 4872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, יש לי איביזה טורבו שנת 2002 ולפי מה שהבנתי הבוכנות המקוריות הם בוכנות FORGE חזקות מאוד. השאלה שלי רציתי לדעת מבחינת הניסיון, ידע שלכם עד איזה טמפרטורת EGT הבוכנות מסוגלות להחזיק מבלי שיגרם להם נזק? לי יש סעפת ATP שידועה שאוהבת להתחמם ואני מגיע לטמפרטורת EGT 960 המנוע לא מצלצל ווידבנד על 11 10.8 האם יכול להגרם נזק ממצב כזה עד סוף שלישי הEGT 890-900 בסוף רביעי חמישי הטמפרטורה 960-97O האם זה תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם אני לא טועה הבוכנות המקוריות הם לא FORGE אבל הם מאוד חזקות ועומדות בהרבה התעללות.

דבר שני איפה הEGT שלך ממוקם?

ולגבי הטמפרטורה ברמת העיקרון המנוע הזה אוכל טמפרטורות כאלה גם בתור אוטו סטנדרט רק עם צ'יפ.

אבל מבחינת הנורמה זה טיפה חורג כי עד 900 זה בגבול שנחשב עוד בסדר .

והמלצה קלה שים הזרקת מטנול ופתרת את הבעיה באחריות , ואם תעבור לסעפת טובולרית זה בכלל מבורך כי הסעפות לוג האלה והATP בפרט זה חתיכת זבל ולא מיועד להספקים בכלל.

S2K-T...R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

690 זה מעט גבוה , 930 זה המקסימום וגם זה רק בסוף הילוך שלישי או רביעי

הבוכנות הם לא FORGE כלומר לא מחוסמות

היצרן של הבוכנות נקרא MAHALE והבוכנות שבאות בTTQ הם MAHALE FORGED

איפה החיישן ממוקם ? כי בWB אתה אולי אפילו קצת עשיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...