Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסמו אותי בפורום של האבורג'ינים - איפה ניתן לרכוש מגף אוסטרלי במחיר טוב?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 4494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מעוניין לרכוש מגף אוסטרלי, RED BACK או Blundstone, נראה מי יהיה יותר נוח.

איפה ניתן למצוא מגפיים כאלה באיזור המרכז? נגה עינת בגבעת השלושה או אליטל בבצרה מחזיקות במלאי ויהיו הזולות ביותר? יש אולי מקום אחר עם מבחר גדול ומחירים טובים? כל מי ששאלתי אותו לגבי מגף כזה אמר "זה עולה 500-600 אבל קניתי ב 400 דרך דוד של טיזנאבי".

כמו כן אשמח לשמוע חוות דעת לכאן או לכאן.

תודה,

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב אמונים בחנות בשם ג.חיון מוכרים את מגפי בלנדסטון.

רכשתי לפני שבועיים ב-340 ש"ח דגם 500 - יש בשחור ובחום - נראה לי מהזולים בארץ.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר במדוייק מה המחיר , אך נראה לי שב״איש שטח״ המחירים די זולים.

אם יוצא לך להיות באזור אבו גוש, אז בכיכר הראשונה כשפונים ימינה (ואז עוד פעם ימינה), יש חנות גינון וכלי עבודה שנקראת ״סופר לאנג״. יש לי חבר גנן שקונה רק שמ כבר שנים והוא טוען שהם מהזולים בשוק..

בהצלחה!

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אולי גם שווה לבדוק בחנויות כלי עבודה גדולות.

אבל אני מאמין שאליטל יתנו מחיר שקשה להתחרות בו.

גם אני חשבתי כך - ביום שבת הייתי שם בשביל לקנות כאלו והם רצו מעל 500 שקל.. בשביל הרדבק הם רצו 450 אבל אני אישית פחות אוהב.

אני כרגע עם הזוג החמישי של בלנסטון, כולן נקנו בסביבות ה350 ש"ח, כל פעם נקנו במקרה במבצעים שראיתי בחנויות שונות.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההעדפה האישית של היא לרד-בק וקניתי את הזוג הנוכחי שלי בחנות "הגרעין" ברח' קרליבך בת"א.

אני לא זוכר כמה שילמתי, אבל אני כן זוכר שהמחיר היה נמוך יחסית למקומות אחרים באותו הזמן (לפני קצת יותר משנתיים - כן, הנעליים הללו מחזיקות הרבה זמן!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי זוג בלנסטון בריקושט ב500 ש"ח, לפני שנה וחצי

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והשאלה היא, מי אמר לך שהן נוחות? אני עובר עם רד-בק וכמעט כל יום אני מקלל את הנוחות של הנעל הזאת.

יש לי זוג נעליים של קבלס ועוד זוג של גרמונד-קרימור, זה נקרא נוחות!

אני עומד עם הרד בק 9 שעות כל יום ואחרי 4 שעות מתחילות לכאוב לי הרגליים.

למה אתה נעול על רד-בק/בלדסטון, בגלל המחיר?

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אלו המותגים היחידים שאני מכיר למגפיים אוסטרליות. (אני ואופנה לא חברים טובים במיוחד, שלום שלום כזה)

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והשאלה היא, מי אמר לך שהן נוחות? אני עובר עם רד-בק וכמעט כל יום אני מקלל את הנוחות של הנעל הזאת.

צודק במאה אחוז נעל חזקה וטובה אבל נוחה לא הייתי קורא לה.

למרות זאת היא החזיקה אצלי הרבה זמן ומבחינת נוחות שמתי בנעל רפידה מיוחדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתומכי רד-בק , אמנם בהתלחה הנעל צריכה שבועיים לקבל את הצורה אבל אח"כ ככול שעובר הזמן , זה נהיה יותר ויותר "נעל בלט" .

את שלי קניתי לפני שנה+ , ומחזיק ולא מרה סימני עייפות (כשבשנה האחרונה הנעל הייתה יום-יום בנגרייה)

לגבי מבצע , אני גם מחפש מקום זול , אני רוצה את הדגם עם הזמש :twisted: .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש פרסום בעיתון 7 ימים, 250 שקלים באליטל.

ראיתי :shock:

מדדתי היום גם בלנדסטון וגם רד בק - הבלנדסטון מרגישות קשות ופחות נוחות מהרד בק, מה גם שלדעתי הן פחות יפות.

הבעייה עם הרד בק היא שאני הולך עם מדרסים, והנעל לוחצת מאוד (בלי מדרסים היא סבבה). אני ממש בהתלבטות אם לקנות, יהיה חבל מאוד להוציא 520 שקל על נעל שלא אלך איתה. וכן, למרות שחשבתי לרכוש שחורות - הזמש נראות מצויין.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...