Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך את המדבקה שמקבלים לאחר הטסט לרכב

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 7270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום...

שאלה קצת מפגרת. אבא שלי שהעביר היום את הSUBARU שלנו טסט, מתעקש לא להדביק את המדבקה, הוא טוען שרשיון רכב מעודכן זה מספיק.

האם זה נכון אפשר לא להדביק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תשובות שלא הביאו אותי לשום מקום יש חוק או אין :?: תחשבו בהגיון למה אני צריך אותה כך או כך אם שוטר עוצר אותי הוא לא יתחיל להסתכל על מדבקות אלא על רישיון רכב ושיון נהיגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תשובות שלא הביאו אותי לשום מקום יש חוק או אין :?:תחשבו בהגיון למה אני צריך אותה כך או כך אם שוטר עוצר אותי הוא לא יתחיל להסתכל על מדבקות אלא על רישיון רכב ושיון נהיגה

אתה מחפש הגיון בחוקים...? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון לא עושים עם זה בעיות בד"כ..

אז אם אבא שלך אומר תן כבוד ואל תתווכח 8)

ועכשיו לעובדות:

יש חוק לזה לא סתם מדביקים את זה אבל כמו שאמרתי בד"כ לא עושים עם זה בעיות.

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצא בוחן רכב כי נתקיימו ברכב הנבדק כל התנאים שבתקנות 271, 272, 273א'+ב'+ג' ידביק בצידו הימני העליון של החלון הקד' של הרכב תוית שבה יצוין החודש לחידוש הרישיון, יחתים את רשיון הרכב בחותמת כשירות לתנועה וידביק עליו את ספח התוית שהודבקה על החלון כאמור.

(1) ברכב ללא שמשה קד'(דו"ג, טרקטור וכו') תודבק התוית בחזית הרכב בצד ימין למעלה במקום בולט.

(2)הפעולה תחזור ותתבצע מידי שנה במסגרת מבחן רשוי שנתי ובאחריות המכון להסיר את התוית של השנה הקודמת ולהדביק את התוית החדשה.

אז קדימה חברים, להתחיל לטרטר את הבוחנים :twisted: (נראה אתכם)

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצא בוחן רכב כי נתקיימו ברכב הנבדק כל התנאים שבתקנות 271, 272, 273א'+ב'+ג' ידביק בצידו הימני העליון של החלון הקד' של הרכב תוית שבה יצוין החודש לחידוש הרישיון, יחתים את רשיון הרכב בחותמת כשירות לתנועה וידביק עליו את ספח התוית שהודבקה על החלון כאמור.

(1) ברכב ללא שמשה קד'(דו"ג, טרקטור וכו') תודבק התוית בחזית הרכב בצד ימין למעלה במקום בולט.

(2)הפעולה תחזור ותתבצע מידי שנה במסגרת מבחן רשוי שנתי ובאחריות המכון להסיר את התוית של השנה הקודמת ולהדביק את התוית החדשה.

אז קדימה חברים, להתחיל לטרטר את הבוחנים :twisted: (נראה אתכם)

עמית

יש ניצחתי!!! :twisted:

תודה רבה!!! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום...

שאלה קצת מפגרת. אבא שלי שהעביר היום את הSUBARU שלנו טסט, מתעקש לא להדביק את המדבקה, הוא טוען שרשיון רכב מעודכן זה מספיק.

האם זה נכון אפשר לא להדביק?

השאלה שלך ממש לא מפגרת!

ישנם הרבה מאוד דיונים לגבי הנושא הזה האם זה תורם למראה התחבורה או לא.

ואם הנושא הזה היה יותר חשוב מאשר הסתפקות רק ברשיון הרכב, אז כבר ממזמן פקחי עירייה היו לא רק נותנים דוח"ות על חניה אסורה, אלא גם על תוקף טסט.

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישו יש רעיון איך אני מדביק את המדבקה על האופנוע?

היא התקלפה לי, אז הוצאתי אותה שלא תפול לי ושמתי אותה בתא מתחת לכידון, אני צריך להדביק חזרה לפי מה שאומרת התקנה, השאלה היא איך?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...