Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי itunes

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני גורר כמה ספריות לתוך ה- itunes, הוא מעביר את הכל לתוך האייפון, אבל לא שומר על הספריות המקוריות.

כיצד אפשר לוודא שהספריות נשארות?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גורר תיקיות מתוך ספרית 'המוסיקה שלי' מהמחשב לתוך אייטונס הקבצים נשארים על המחשב ולא נמחקים.

איך אתה יודע ? פשוט בדוק שהתיקייה נשארה במיקום שלה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה של מחיקה. הבעיה היא שהם לא מסודרים יותר בספריות, וכדי לבחור אותם מהאייפון אני צריך לדפדף הרבה, במקום סתם לסמן ספריה ולהיכנס אליה. איך פותרים את זה?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אתה מעביר תיקייה של שירים או שירים לאייפון הם מסתדרים לפי הלוגיקה של אפל קרי לפי שם האלבום/זמר/...ולא לפי תיקיות מכיוון שזה לא קיים באייפון.

אפל הכניסה את הפטנט 'רשימת השמעה' (מיקרוסופט העתיקו מהם) לכן צור רשימת השמעה של השירים באייפון וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך ליצור פלייליסטים, והם מתפקדים בעצם כ"תיקיות" של שירים.

תלחץ על הכפתור שבתמונה:

d_create-playlist.png

ופשוט תגרור שירים לתוך הפלייליסט. אל תשכח לסנכרן כשאתה מסיים.

עריכה: מרק הקדים אותי בדקה :)

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האייטיונס עובד לפי תיוג ID3.

תדאג שהשירים יהיו מסודרים כמו שצריך, ותבחר בצורת העבודה שאתה אוהב. או שהאייטיונס מאכסן אצלו גם את הקבצים, או שהוא רק מציג ואתה מטפל בארגון הקבצים עצמם.

היא תוכנה טובה מאוד, רק צריך להבין איך היא עובדת.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין איך היא עובדת, היא עובדת חרא. תן לי תיקיות נורמליות ועזוב אותי מהשטויות של ה ITUNES.

כל שטות ITUNES ITUNES ITUNES SYNC SYNC SYNC, פיכס.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין איך היא עובדת, היא עובדת חרא. תן לי תיקיות נורמליות ועזוב אותי מהשטויות של ה ITUNES.

כל שטות ITUNES ITUNES ITUNES SYNC SYNC SYNC, פיכס.

אשכרה, אחת הסיבות שעדיין אין לי אייפון היא בגלל שאני אקלל כל רגע שבו ארצה להעביר מוזיקה אליו.

עד כמה שזכור לי, המנגנון שם יותר מפגר ממה שיש עם אייפוד דור 5

Of all the things I've lost, I miss my mind the most

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, אם הייתי רוצה להשתמש במכשיר כנגן מוזיקה לא הייתי בוחר באייפון.

אני הכי שונא את העובדה שאם אני מוחק משהו מהמחשב ועושה SYNC הוא ימחק מהאייפון, עד כמה מטומטמים אפשר להיות ?!?!

יום יבוא ותצא אפליקציה נורמלית שתהפוך אותו ל DISK ON KEY רגיל, ואז הכל יהיה הרבה יותר נוח.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון מאחוריה הוא שהמכשיר שלך צריך לשקף אוסף מוסיקה שיש לך על המחשב. בצורה מלאה, או חלקית, זה תלוי בך.

כל העניין עם תיוגי ID3 לדעתי טוב פי כמה ממאות קבצים מבולגנים מסודרים בתיקיות.

למה שאני אצטרך לטפל באיפה לשים את הקבצים, שכל מה שאני רוצה בפועל זה לנגן אותם?

היא יודעת לסדר בעצמה את הקבצים בתיקיות, בצורה טובה מאוד אם יורשה לי לומר, כאשר תיוגי ה ID3 נכונים, שזה פחות או יותר תופס לכל אלבום שניתן להשיג כיום ברשת.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון מאחוריה הוא שהמכשיר שלך צריך לשקף אוסף מוסיקה שיש לך על המחשב. בצורה מלאה, או חלקית, זה תלוי בך.

כל העניין עם תיוגי ID3 לדעתי טוב פי כמה ממאות קבצים מבולגנים מסודרים בתיקיות.

למה שאני אצטרך לטפל באיפה לשים את הקבצים, שכל מה שאני רוצה בפועל זה לנגן אותם?

היא יודעת לסדר בעצמה את הקבצים בתיקיות, בצורה טובה מאוד אם יורשה לי לומר, כאשר תיוגי ה ID3 נכונים, שזה פחות או יותר תופס לכל אלבום שניתן להשיג כיום ברשת.

השאלה מה קורה עם קבצים שהורדתי מקלטות יישנות וביצעתי המרה לפורמט דיגיאטלי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, שתיתן לי אופציה להחליט בעצמי.

אין עם זה בעיה.

כמו שהזכרתי, יש מצב עבודה שבו התוכנה רק מציגה לך תוכן שאתה בוחר, ובפועל אתה מנהל את הקבצים עצמם בכל הנוגע למיקום שלהם, השם שלהם וכו.

השאלה מה קורה עם קבצים שהורדתי מקלטות יישנות וביצעתי המרה לפורמט דיגיאטלי ?

מועתקים לסיפרית המוסיקה של האייטיונס, אפשר כמובן לגרור אותם מהתוכנה לאן שרק רוצים.

בלי כל הקשקוש של חסידות אפל או לא, אנשים ממעיטים בערכה של התוכנה הזו, סתם כי הם רגילים לסגנון העבודה שמיקרוסופט הרגילה אותם כל השנים האלה. באמת שאין סיבה שבפועל נתעסק עם הקבצים עצמם, כל עוד התיוגים תקינים, הכל עובד טוב וככה זה צריך ליהיות. אוסף מוסיקה אמור להיות ממוין לפי אומן-אלבום-שם שיר וכן הלאה, לא לפי תיקיות עם קבצים בשמות הזויים.

אם כל מה שאתם רוצים זה לנגן מוסיקה, ובפועל, הרוב המוחץ של המשתמשים נוהג כך, אני עומד בדעתי שהיא בין הטובות ביותר, אם לא הטובה ביותר.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...