Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכבת נוסע נוסף על אופנוע כאשר לא צוין האיסור הזה ברישיון

Scolpy
שימו לב! השרשור הזה בן 4880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה :-)

עברתי לפני יומיים טסט על אופנוע(A2) והיום קיבלתי את הרישיון הזמני המעודכן ויש לי שאלה - מדוע לא רשומה לי ההגבלה של הרכבת נוסע נוסף עד גיל 18(אני בן 17 כרגע)?

עברתי טסט לרכב לפני כחודש(B) וכמובן שרישיון נהיגה זמני כבר יש לי. אך האם זה שכבר קיבלתי בעבר רישיון נהיגה על כלי רכב אחר קשורה בכלל להגבלת ההרכבה באופנוע?

ב"הגבלות והיתרים" רשום לי רק "נהג חדש" ואת תאריך סיום המלווה.

אצל חברים שלי(כאלו שיש להם רישיון רק על אופנוע A2), כן רשומה ההגבלה ב"הגבלות והיתרים"(רשום שאסור להרכיב נוסע נוסף עד יום ההולדת ה-18 שלהם).

אגב,

יש לי שאלה נוספת. אני יודע שלאופנוע מקבלים את הרישיון מפלסטיק בתוך כחודש, האם זה שיש לי מלווה ימנע ממני את קבלתו בעוד כחודש?(ואני אקבל 2 רישיונות מפלסטיק בעוד חודשיים?) ואם כן, במידה ואני הולך למכונה ומשלם על כפל רישיון נהיגה אני אקבל אותו בתוך 7 ימי עסקים כמו כולם או שגם הוא יידחה לתאריך סיום המלווה שלי?

תודה ויום טוב.

יונתן

יונתן :wink:

עדיף לאבד רגע בחיים, מאשר לאבד חיים ברגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר להגבלים, לא מציע לך להתעסק עם זה.

הביטוח לא אכסה לך את זה גם אם יש טעות ברשיון עצמו.

ואם שוטר יתפוס אותך אני בספק אם הוא אוותר לך.

ואם לא זה סתם טירטורים וכו.

לפחות תתפוס קצת נסיון ורק אח"כ תרכיב אנשים.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר להגבלים, לא מציע לך להתעסק עם זה.

הביטוח לא אכסה לך את זה גם אם יש טעות ברשיון עצמו.

ואם שוטר יתפוס אותך אני בספק אם הוא אוותר לך.

ואם לא זה סתם טירטורים וכו.

לפחות תתפוס קצת נסיון ורק אח"כ תרכיב אנשים.

אני רק רוצה לדעת מבחינה חוקית האם אני יכול להרכיב נוסע נוסף(או שמא עליי ללכת למשרד הרישוי ולתקן את הטעות)?

ומה לגביי השאלה שלי לגביי מועד קבלת רישיון הפלסטיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איסור הרכבה באופנוע אם הרוכב אינו מעל גיל 18 או אינו בעל ר.נ חודשיים ימים

נהגת באופנוע הנ"ל/תלת אופנוע הנ"ל כשטרם מלאו לך 18 שנה ו/או כשאינך בעל רשיון נהיגה לאופנוע חודשיים לפחות, והרכבת נוסע, בניגוד לתקנה (120 ג) לתקנות התעבורה.

סימול עברה 6624 - 500 ש"ח ו-0 נק'.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איסור הרכבה באופנוע אם הרוכב אינו מעל גיל 18 או אינו בעל ר.נ חודשיים ימים

נהגת באופנוע הנ"ל/תלת אופנוע הנ"ל כשטרם מלאו לך 18 שנה ו/או כשאינך בעל רשיון נהיגה לאופנוע חודשיים לפחות, והרכבת נוסע, בניגוד לתקנה (120 ג) לתקנות התעבורה.

סימול עברה 6624 - 500 ש"ח ו-0 נק'.

תודה.

ולגביי הפלסטיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונתן מזל טוב על קבלת הרשיון.

עצה קטנה ממני ברגע שאתה עולה על דו גלגלי, אתה בחור צעיר, שקיבל לא מזמן את רשיון הנהיגה, רכיבה על אופנוע אינה דומה כלל לנהיגה ברכב, במיוחד כאשר אתה לוקח עימך נוסע נוסף מאחור.

כל תזוזה של המורכב על האופנוע, כל פניה שלא תיקח נכון חלילה עלולה להסתיים בצורה לא נעימה, אופנוע/קטנוע הוא לא כלי סלחן, מה שמסתיים בתאונה עם רכב בתיקוני פח, לרוכב עלול להיות מסוכן וקטלני.

קח לך את הזמן תלמד להכיר את הקטנוע/אופנוע, את המגבלות שלו ושלך,ואז תעלה את החברה שלך למושב האחורי ותרכבו לשקיעה. :wink:

נסיעה טובה

ורק בדרכים טובות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונתן מזל טוב על קבלת הרשיון.

עצה קטנה ממני ברגע שאתה עולה על דו גלגלי, אתה בחור צעיר, שקיבל לא מזמן את רשיון הנהיגה, רכיבה על אופנוע אינה דומה כלל לנהיגה ברכב, במיוחד כאשר אתה לוקח עימך נוסע נוסף מאחור.

כל תזוזה של המורכב על האופנוע, כל פניה שלא תיקח נכון חלילה עלולה להסתיים בצורה לא נעימה, אופנוע/קטנוע הוא לא כלי סלחן, מה שמסתיים בתאונה עם רכב בתיקוני פח, לרוכב עלול להיות מסוכן וקטלני.

קח לך את הזמן תלמד להכיר את הקטנוע/אופנוע, את המגבלות שלו ושלך,ואז תעלה את החברה שלך למושב האחורי ותרכבו לשקיעה. :wink:

נסיעה טובה

ורק בדרכים טובות.

ל'

תודה על ההמלצה. כנראה שבזמן הקרוב אני אסתפק רק ברכב ועם הזמן כשאני ארגיש מוכן, אני אעבור לדו-גלגלי.

אגב,

שמתי לב ברישיון של ידידה מהכיתה שלי שהוציאה על אופנוע(A2) לפני כחודשיים שגם לה מצויין "נהג חדש" - זאת לא תווית רק למי שמוציא רישיון על רכב? וגם תקופת ה"נהג חדש" שלה נמשכת כשנתיים(כמו לרכב)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...