Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסכים מומלצים לטיפול ברכבי סמארט

mooki111
שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ראיתי מספר מודעות פזורות בנושא הטיפול בסמארט אך רוב המוסכים שם היו לא רלוונטיים לאחר שבדקתי.

האם מישהו מכיר או מטפל בעצמו במוסך המתעסק עם רכבי סמארט (מוסך אמין ומקצועי כמובן).

לדעתי יש מונופול של המוסך המרכזי וחבל לאפשר זאת.

מחכה בציפייה לתגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להיות פה איזה אחד בשם עידן בעל רכב סמארט, אם אני לא טועה הרכב שלו מטופל ע"י מוסך של חבר של אביו.

אני לא בטוח איזה טיפולים הוא קיבל בדיוק במוסך הזה, אבל אני יודע שעבדו עליו קצת.

בכל אופן, אני לא זוכר את השם משתמש שלו בפורום זה, אם תרצה אני אוכל להפנות אותך בקישור לפרופיל שלו בפורום אחר. צור קשר בה"פ.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרכזי של כלמוביל בפתח תקווה

מוסך הכוכב בתל אביב. (החליפו בעלים ושינו שם. על שם הרחוב שבו הם יושבים).אך הטלפון נשאר כמו שהוא

בצפון יש את מילר בחיפה.

הבדל במחירים זניח, אך במוסך הכוכב אפשר להתווכח.

אציין

כלמוביל מחוייבים לפי החוק להחזיק חלקים של סמארט לפחות עד 2014.

לדעתי הם יחזיקו כל הזמן מכיוון שהם מתכננים להחזיר את המותג בחודשים הקרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...