Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי רכב איכותי-יש דבר כזה?

Chenk
שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר הרבה זמן שחיפשתי ולא מצאתי כיסוי איכותי,שיהיה עמיד בגשם וכמובן בשמש.

באוטודיפו יש ב100 שקל שלא שווה שקל,מלכלך את האוטו משאיר סימנים ותוך מספר חודשים ניהיה דהוי ומתחיל להקרע!!!

לא מעוניין בכאלה מבד כי הוא לא עמיד בגשם.

מייצרים היום כיסוי איכותי-מוכן לשלם עד גבול מסויים אם באמת יצדיק את המחיר.

איביי?מישהו שתופר?חנות?

תודה

חן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה מתפרה ברחוב סלאמה, את מספר הבית איננו זוכר, אך זה יותר קרוב למטה המשטרה מאשר לתחנה מרכזית. אפשר להזמין כיסוי בדיוק ע"פ מידותיו של הרכב. אך אינני בטוח שהוא יהיה בלתי-חדיר למים. ישנם כיסוים דו-שכבתיים והם עמידים קצת יותר.

אם רכבך המכוסה עומד בחוץ ולא בחצרך הפרטית יש לזכור כמה דברים:

1) הכיסויים גניבים. לי אישית כבר גנבו. כאשר הקשר בין הכיסוי לרכב הינו רופף הגניבה יכולה לתבצע ללא הנזקים לרכב. אחרת הנזקים בלתי-נמנעים.

2) בעלי החיים אוהבים להטיל את מימהם על הכיסויים כך שבסופו של יום נודף מהם ריח שתן חריף עם כל ההשלכות לגבי הנגיע בהם בידיים אחסנתם בבגז'

3) החתולים אוהבים לשפשף את ציפורנהם על הבד והדבר עלול לפוגע גם בצבע הרכב

4) עם הזמן הכיסויים נהים קשיחים ויכולים לגרום לשיפשופים קלים גם כן.

בהילקח בחשבון את כל הנ"ל הייתי ממליץ דווקא על הכיסויים הזולים, אולי לא של 100 ש"ח, אלה בסביבות 150-170 אשר ניתן לרכוש ברחוב הסאלמה גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי האמר של הדר רוזן מצויין. הוא לא ניקרע, יש לי ניסיון מעולה איתו עם שני כלי רכב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתכוון ל-HUMMER של H&R. ניתן להשיג בACE/אוטודיפו ועוד.

אני הייתי ממליץ על EBAY. יש 2 סוגים שהם אחלה. תחפש שירשור של ליאור ברוך שנתן בו לינק לכיסוי המסוים.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי אתה יכול לפרט בבקשה?

כיסוי האמר?

הדר רוזן?

בנוסף למה שקודמי רשם, אני רוצה לציין שכיסוי שרשום אליו שמתאים לרכבים באורך עד 4.1~4.2 מטר (אם אני זוכר מידה B) לא מתאים לגולף למרות שהוא ברשימה. יש צורך בכיסוי שהוא עד 4.6 מטר (נדמה לי ניקרה B+ או C - לא זוכר, תבדוק לאילו אורכי רכב מתאים). זה מתוך ניסיון.

הכיסוי מעולה, יש לו חגורות שאפשר לרתום מתחת לרכב שהוא לא יעוף ברוח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לגולף החדשה כיסוי של פוגל. עלה 200 ש"ח. לאחר נסיון של כמה חודשים של קיץ שלא נגמר, אני ממליץ עליו.

למרות שאני שם אותו על הרכב בכל סוף שבוע (במשך השבוע בחניה מקורה) רק אחרי שטיפה , אני מכבס אותו פעם בחודשיים בערך. עשוי מחומר איכותי, רצועה מתחת לחלק הקידמי, חוט מתחת למרכז הרכב ולולאה ש"ננעלת" בדלת תא המטען. אם מישהו יחליט לגנוב, שום דבר לא יעצור אותו.

הנה מה שכתבתי על חווית הרכישה לפני כמה חודשים, כולל התייחסות למידת הכיסוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לגולף החדשה כיסוי של פוגל. עלה 200 ש"ח. לאחר נסיון של כמה חודשים של קיץ שלא נגמר, אני ממליץ עליו.

למרות שאני שם אותו על הרכב בכל סוף שבוע (במשך השבוע בחניה מקורה) רק אחרי שטיפה , אני מכבס אותו פעם בחודשיים בערך. עשוי מחומר איכותי, רצועה מתחת לחלק הקידמי, חוט מתחת למרכז הרכב ולולאה ש"ננעלת" בדלת תא המטען. אם מישהו יחליט לגנוב, שום דבר לא יעצור אותו.

הנה מה שכתבתי על חווית הרכישה לפני כמה חודשים, כולל התייחסות למידת הכיסוי.

כיסוי מעולה ומאוד מומלץ. בסאלמה היה ניתן להסיג ב-170 ש"ח. לפני שבוע זרקתי אחד כזה אחרי שהחתולים גמרו אותו וגם הריח נהיה כבר בלתי נסבל. באפריל ארכוש אחד חדש. חוט בתחת לרכב ממש לא מומלץ - יכול להקשות על הגניבה והנזקים לרכב כתוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי דווקא הפוך, קנה את הכיסוי הכי זול שיש כי גם ככה הוא לא יחזיק יותר משנה-שנתיים (או שיקרע או שיגנב).

ניסיתי את כל סוגי הכיסויים (יש לי הרבה רכבים לכסות), הזולים, היקרים, עם חיבורים לגוף הרכב, בלי חיבורים לגוף הרכב, כולם בשבלב מסוים מתים.

דווקא כיסויים מחו"ל לא ניסיתי עדיין, אולי משם תגיע הישועה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן שחיפשתי ולא מצאתי כיסוי איכותי,שיהיה עמיד בגשם וכמובן בשמש.

באוטודיפו יש ב100 שקל שלא שווה שקל,מלכלך את האוטו משאיר סימנים ותוך מספר חודשים ניהיה דהוי ומתחיל להקרע!!!

לא מעוניין בכאלה מבד כי הוא לא עמיד בגשם.

מייצרים היום כיסוי איכותי-מוכן לשלם עד גבול מסויים אם באמת יצדיק את המחיר.

איביי?מישהו שתופר?חנות?

תודה

חן

יש כיסוי איכותי , אני קיבלתי מתנה מבעל מרצדס שעזב את הארץ שני כיסויים שקיבל עם הרכב בגרמניה ,משמשים אותי כיום לכסוי שני רכבים עתיקים ועושים עבודה מעולה .

אז יש , אבל אין לי מושג היכן ניתן להשיג כאלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי דווקא הפוך, קנה את הכיסוי הכי זול שיש כי גם ככה הוא לא יחזיק יותר משנה-שנתיים (או שיקרע או שיגנב).

ניסיתי את כל סוגי הכיסויים (יש לי הרבה רכבים לכסות), הזולים, היקרים, עם חיבורים לגוף הרכב, בלי חיבורים לגוף הרכב, כולם בשבלב מסוים מתים.

דווקא כיסויים מחו"ל לא ניסיתי עדיין, אולי משם תגיע הישועה.

הכיסוי הזול ביותר מחזיק אצלי לא יותר מ-3 חודשי קיץ. ההוא של 170 ש"ח מחזיק פי-2 ונזרק לא עקב מצבו הפיזי אלה יותר בגלל הריח הבלתי-נסבל. כמובן שאישתי מסרבת לכבסו במכונה בה נכבסים בגדי הילדים :lol:

כך שלדעתי ההשקעה האופטימלית היא באמצע - לא הכי יקר ולא הכי זול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הכיסוי של פוגל.

זו הגולף השלישית שאני משתמש בה עם אותו כיסוי (טיפהל'ה קטן עליה ביחס ל MK4).

גם ברכב לפני הגולפים היה לי כיסוי של פוגל במשך 5 שנים, עשה את העבודה ונמכר יחד איתו.

רק חשוב להבין ש4 עונות לא עומד בגשם שוטף,הכיסוי ידבק לרכב במקרה הזה ולא ימנע חדירת מים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...