Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם אומרים על מגי [מגאן קופה]

RenaultSport
שימו לב! השרשור הזה בן 4913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני כאן כמה חודשים. ולא הצגתי את עצמי ואת הבייבי שלי.

אני זיו מאילת בן 23 נוהג על מגאן קופה 2.0 2000 זה היה רכב של אבא שלי. הוא קנה מהחברה ואני רכשתי ממנו לפני 4 שנים. ומאז אני מאוהב.

תכירו. קוראים לה "מגי עמור" היא מאילת בת 10 קצת ביישנית ופעמים עצבנית. היא חצי מרוקאית חצי צרפתייה.

הינה היא.

zlyjf2xqnyy2.jpg

oumfjzy34zmw.jpg

0idlmifdzzmm.jpg

154395_1463456518272_1589261129_30995290_3166124_n.jpg

149092_1463464278466_1589261129_30995349_3950247_n.jpg

154943_1463462918432_1589261129_30995335_6799123_n.jpg

148644_1463461278391_1589261129_30995327_5559446_n.jpg

59948_1379590461673_1589261129_30849949_5310896_n.jpg

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת המכונית יפיפיה ושמורה נהדר (חיצונית ופנימית). כל הכבוד , תהנה !

שתי שאלות מסקרנות :

1. אתה מכיר את הרכב לכל אורך תולדותיו. כמה ק"מ עבר ואיך הייתה אמינותו ? האם רנו "רואה מוסך" ?

האם היו אילו תקלות מהותיות ? מעניין לשמוע.

2. אומרים שבאילת די חם . האם מסך המולטימדיה החוסם את פתחי המיזוג לא קצת מפריע לנוחות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מעולה ויופי של פנסים מקדימה.

משהו לא מסתדר לי במראה של הוישרים, כאילו החליפו אותם מקומות, אבל אולי זה רק אני.

במקור אמורים להיות שם מגבים לא זהים, המגב הימני צריך להיות קצר יותר מהשמאלי.

הוא הרכיב סט מגבים זהים.

רכב יפה מאוד, למעט פנסי אנג'ל אייז, כיתוב 2.0 ליטר, מדבקות RENAULT בצדדים ומסגרת ניקל למספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפה מאוד, למעט פנסי אנג'ל אייז, כיתוב 2.0 ליטר, מדבקות RENAULT בצדדים ומסגרת ניקל למספר.

:mm_yeah:

תוריד גם את כיסוי ההגה- עלול לאכזב אותך ברגע הכי קריטי. סכנת חיים

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הטיפוח.

בכל זאת שתי שאלות והערה:

1. האם אין לך בעיות לעבור טסט או עיכובים על ידי המשטרה בגלל ה"שיפורים" שחוקיותם מוטלת בספק (פנסים, מסך מולטימדיה מול עיני הנהג)?

2. האם מערכת המולטימדיה לא מסיחה את דעתך מהכביש?

3. קצת פחות קישוטים (מדבקות RENAULT ו-2.0) יהפכו את הרכב לעוד יותר יפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאד !!

הייתי מוותר על המדבקה של ה2.0, מגאן 2.0 שמורות כאלה נוסעות ממש חזק יחסית

היתה לי כזאת גם כן שקניתי מאישה מבוגרת והאוטו היה ממש חזק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד מאוד לראות מגאן ספורט שהיא לא יד 8 מפורקת לגמרי.

לפי דעתי ה 2.0 מאחורה ממש לא מוצלח.

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת המכונית יפיפיה ושמורה נהדר (חיצונית ופנימית). כל הכבוד , תהנה !

שתי שאלות מסקרנות :

1. אתה מכיר את הרכב לכל אורך תולדותיו. כמה ק"מ עבר ואיך הייתה אמינותו ? האם רנו "רואה מוסך" ?

האם היו אילו תקלות מהותיות ? מעניין לשמוע.

2. אומרים שבאילת די חם . האם מסך המולטימדיה החוסם את פתחי המיזוג לא קצת מפריע לנוחות ?

תשמע אני מכיר את הרכב מהיום שהוא יצא שאבא שלי קנה אותו. היום הרכב על 119,000 ק"מ שזה כלום לשנתון. הכול עובד ברכב סאן רוף חלונות חשמל אחורה קדימה הכול עובד במנוע אין נזילה אחת אפילו והרכב בחיים לא עבר תאונה. תקשיב אבא שלי שמר על הרכב מאוד מאוד הוא לא ילד שקורע הוא היה מטפל במסירות ולפני 4 שנים קניתי ממנו אותה גם אני חולה עליה ומטפל בא ומפנק אותה רק בדברים מקוריים ואיכותיים. האוטו ב 10 שנים האלו לא היה בעיה חשמל אחת אפילו הרכב לא עשה שום תקלות ושום בעיות היה נאמן ואמין . הדברים היחדים שהלכו אלטרנטור,מצברים,צמיגים,טיימינג,טיפולים שוטפים וזהו!! תשמע רוב המכוניות האלו שבורות וקרועות ועושות מלא בעיות כי עברו התעללות בחייהם וכול חשמאלי חאפר התחיל לגעת בחשמל ולעשות קומבינות אז בטח שהם לא אהיו אמינות הם עברו סבל רק אצל אנשים מפוקפקים. כול אחד אמר סאן רוף לא עובד חלונות . לא יודע אצלנו לא היה שום בעיה ובחיים מוסך לא נגע בחשמל . זה המקורי של הרכב לא אזעקות ולא שטויות. לגבי הדיוידי הוא של קלריון מגע מאוד איכותי דווקא אין בעיה.להפך זה טוב שהמזגן על קור הוא מקרר את המסך

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תקשיבו. לגבי הרכב הוא מקורי לגמרי אין שום שיפורים לא אגזוז לא פילטר ולא שטויות .הרכב שמור בצורה קיצונית עם ספר רכב וספר טיפולים ,חונה רק בחניה פרטית ומכסה אוטו יום יום ממש כמו אישי.ג'אנטים וכול זה מקוריים אפילו החלפים שמן פילטר רק מקורי. הדבר היחיד שזה תוספת זה אך ורק "2.0 , מדבקה רנו בדלת, ואנג'ל אייז לגבי המסגרת ניקל אתה צודק זה צעצוע,שזה מאוד מוסיף אני יוסיף תמונה של הרכב בלילה תראו ויש לי תמונה לפניי האנג'ל אייז עם הפנסים המקוריים אני יוסיף. לגבי ה2.0 והמדבקה בדלת אני יוריד זה לא יפה אתם צודקים אני מעדיף מקורי הכי יפה.

zr3iyoetmtmx.jpg

זה הקילומטר'ז המצחיק

ygg0j2jln4mj.jpg

וזה הרכב לפני האנג'ל אייז

zztnzndkvhij.jpg

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הטיפוח.

בכל זאת שתי שאלות והערה:

1. האם אין לך בעיות לעבור טסט או עיכובים על ידי המשטרה בגלל ה"שיפורים" שחוקיותם מוטלת בספק (פנסים, מסך מולטימדיה מול עיני הנהג)?

2. האם מערכת המולטימדיה לא מסיחה את דעתך מהכביש?

3. קצת פחות קישוטים (מדבקות RENAULT ו-2.0) יהפכו את הרכב לעוד יותר יפה.

לגבי הפנסי אנג'ל אייז הם חוקיים לגמרי יש עליהם חרוט תקן E ועוד אין שום בעיה איתם . הקסנון לא חוקי אבל לא שמתי. לגבי המסך מולטימדיה תשמע שאני נוסע אני נגיד שם קליפ אבל אני לא מסתכל בזמן נסיע זה יותר לחברה . אבל לא חייב לראות סרט או קליפ המסך בלי קשר הוא התצוגה עצמה . עוצמה מריץ שירים תקיות ועוד.. אף פעם שוטר לא אמר לי כלום

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...