Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשם שינוי - צל"ש ותודה למשטרת התנועה

אבי777
שימו לב! השרשור הזה בן 4897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וזה דבר המעשה : נסעתי צפונה עם המשפחה ברכב חברה ( תכף תבינו מדוע אני מציין זאת ) , 2 ק"מ לאחר בת שלמה - פנצ'ר ,

פותח תא מטען בכדי להוציא את הספייר , ו..ניחשתם נכון , גם הוא עם פנצ'ר ! עמדתי אובד עצות באמצע שום מקום ומנסה לחשוב

את מי להזעיק , והנה עוצרת לידי ניידת תנועה , השוטר - מה קרה? ,אני - פנצ'ר כפול , השוטר יורד ,לוקח את הספייר ואומר לי בא ליקנעם (בערך 8 דקות נסיעה ולא אציין באיזו מהירות הם נסעו..) , הגענו לפנצ'ריה , הם המתינו לי עד שסיימו לתקן ו.. החזירו אותי לאוטו , כשהגענו הם גם רצו לעזור לי להחליף , אך כמובן שאמרתי להם שעשו מעל ומעבר.

מה אומר - זה היה ממש לא צפוי ומפתיע , וכל הכבוד למשטרת יקנעם שאלו שוטריה!

ד.א אינני נראה כמו אחד שזקוק לעזרה בפנצ'ר אם כך השתמע ..

לנצ'יה דדרה

קרייזלר וויאג'ר למשפחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני חצי שנה בערך הלך לי הקלאץ' באמצע צומת בעיר תחתית, חיפה.

האוטו לא מניע וההגה ננעל. עמדתי שם עשר דקות, מבואס וזועם, עד שהופיעה ניידת ונעצרה מאחורי.

"הכל בסדר?"

"לא."

"תקלה באוטו?"

"הקלאץ' התפוצץ לי בפנים."

ירד השוטר ועזר לי לדחוף את האוטו לשוליים, והפרטנר שלו [שוטרת] ישבה במושב הנהג והתחילה לסובב את ההגה בכל הכוח.

הם אפילו רצו לחכות איתי לגאולה [גרר].

במאזדה 3 בלם היד נמצא בתוך התחת של הנוסע ליד הנהג.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע להם הבאת תודה. אבל אל תשכחו, הם היו במשמרת ולא עשו את זה בזמנם הפנוי. ותפקידם האמיתי הוא לעזור לנהגים. חבל שזה נתפס כמקרה יוצא דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם זה שזה נתפס כמקרה יוצא דופן מראה שזה לא מצביע על הכלל.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מגיע להם כל הכבוד.

לקחת נהג עם הגלגל התקול, לחכות איתו ולחזור לרכב, זה לא עניין של מה בכך,

ואולי תפקיד המשטרה לעזור לציבור הנהגים, אבל לא לתת להם שירותי הסעה וכד'.

אני נתקלתי בלא מעט מקרים ששוטרים הסתכלו, והמשיכו לנסוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח זה מכיר לי את המפגש האחרון שהיה לכל חברי הפורום ליד כפר קאסם, אני מרעננה ודיי הסתבכתי עם הוואלה מפות הזה , נכנסתי לתוך ראש העין בכלל לא קרוב לאיפה שהיה המפגש, ראיתי ניידת ולאחר יאוש גדול מסיבובים בעיר שוממת חיים (כולם דתים שם ? ) פשוט נתתי גז עצבני בשביל לתפוס את הניידת שאולי היא תעזור לי , וכך יוצא שניידת עם אורות מהבהבים מובילה סיאט איביזה צהובה עם אגזוז שעושה כזה רעש חח , באמת שזה היה קטע מצחיק , אם לא צחקתם זה בגלל שלא הייתם שם סבבה ? !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד.

מציע לפתוח ת'רד נוסף בנושא -

מקרים בהם שוטר היה שם כשהיה צריך אותו.

דעתכם?

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם שוטרים לפה ולפה.

פעמיים ניתקעתי בצד הדרך והגיעו שוטרים.

בפעם הראשונה השוטרים היו נחמדים והציעו עזרה ובפעם השנייה היחס היה מזעזע ורצו להוריד לי את הרכב מהכביש על "שינוי מבנה" אחרי שהתחלתי להיתווכח איתם :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...