Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו אבארת' בישראל

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש בה משהו כ"כ יפה. בנוגע למחיר, הוא נראה לי די טוב. השירוקו 10K מעליה, והמיטו במחיר שלה מגיע עם 135 כ"ס, אבל עם ביצועים די דומים. המתחרה הישירה שלה היא הקופרה שיקרה ב-4K יותר, אבל מביא יותר כ"ס, האצה מהירה יותר, אבל פחות כריות אוויר, ויחס הפאר של צ'מפיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי גר בחדרה הייתי שוקל אחת כזאת ברצינות :lol:

ממש יפה ומרשימה, רק חבל שעל רכב כזה אתה צריך שומר צמוד או מוסך פרטי צמוד לבית.

כאילו, בימר או בנץ שחורה אף אחד לא יעז להסתכל עליה לא נכון אפילו, (בגלל הסטיגמה החברתית) לפונטו הזאת מרוב קנאה\שעשוע יהרסו את כל הצבע עוד לפני שתיגמר תקופת ההרצה.

לדעתי זה גם שיקול כשמישהו קונה רכב בסכום כסף כזה. אפילו שירוקו או GTI פחות מושכות עין ממנה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביבת מחיר יקרה מידי. בקרוב בכפר-יאסיף בהנחה של 15K.

לא באבארת'. הדבר נוגד את כל המהות של המותג ודרך שיווקו.

להערכתי, גם במקרה של אלפא-רומיאו(ולנצ'יה, אם היא כבר שם) מדובר בגול עצמי, אלא אם מטרתו של היבואן לגלגל כמה שיותר מכוניות בטווח הקצר.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירוקו ממש ההיפך ממה שאמרת. היא הרבה יותר מושכת עיניים מהאבארת' (ראיתי אחת בארץ עוד מזמן, והיא משכה את תשומת ליבי, אבל לא כמו שירוקו).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לסמל"ת או למותג אבארט' אתר?

עומר - הפנייה היא גם אליך אם תוכל לעזור כמובן...

באתר הראשי ראיתי רק את ה500 מוצגת כמעיין פרסומת והזמנת נ.מ. במידת הצורך

אפשר לראות מפרט/אתר/קטלוג של הרכב?

לפי דעתי תמחור 160K ע"פ הפרמטרים המכניים של האוטו הוא די בסביבת המתחרות אלפא מיטו/שירוקו/CR-Z וכן הלאה...

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירוקו ממש ההיפך ממה שאמרת. היא הרבה יותר מושכת עיניים מהאבארת' (ראיתי אחת בארץ עוד מזמן, והיא משכה את תשומת ליבי, אבל לא כמו שירוקו).

אתה בטוח שראית פונטו אברט?:roll:

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להאיר את עיניכם, שימו לב שלכל המכוניות בקונצרן פולקסווגן עם מנוע ה1.8 TSI ביצועים הרבה יותר טובים בתיבות רובוטיות או ידניות ובמחירים הרבה יותר זולים, לדוגמא סקודה אוקטביה שברור שאין לה יומרות ספורטיביות אבל מחירה 138,000 שקלים והסיאט לאון 1.8 שעולה היום 120,000 ש"ח. ככה שבמחיר הזה אין למכונית הזאת זכות קיום לפי דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ פונטו אבארט' שחורה (לא איוו) שיובאה לפני שנתיים, שייכת לאחד המקורים בסמל"ת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להאיר את עיניכם, שימו לב שלכל המכוניות בקונצרן פולקסווגן עם מנוע ה1.8 TSI ביצועים הרבה יותר טובים בתיבות רובוטיות או ידניות ובמחירים הרבה יותר זולים, לדוגמא סקודה אוקטביה שברור שאין לה יומרות ספורטיביות אבל מחירה 138,000 שקלים והסיאט לאון 1.8 שעולה היום 120,000 ש"ח. ככה שבמחיר הזה אין למכונית הזאת זכות קיום לפי דעתי.

רק להאיר את עיניך, מה שכתבת נובע מחוסר הבנה והוא פשוט לא נכון.

נתחיל מהביצועים והמחיר:

רק שתי המכוניות שציינת זולות יותר. השאר עם מנוע ה-1.8TSI יקרות יותר מהפונטו.

מבחינת ביצועים - כל ה-VAGיות הללו עושות אפס למאה והאצות ביניים דומות למדי לשל האבארת'יות - סביב 7.5-8 שניות למאה. הביצועים דומים.

וכעת למיצוב - פה אתה לא קונה משפחתית עם פלפל, אתה קונה מכונית ספורטיבית, עם מכלולים מחוזקים, רמת גימור גבוהה ועיצוב ייחודי. הגיוני שתשלם יותר.

באותו האופן, גם ה-500 אבארת' ברמת הגימור הנמוכה, וגם הפונטו אבארת' מתומחרות די סביר ביחס לתמורה וביחס למתחרות (שהן לא אוקטביה או לאון, הצחקת אותי).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 אחוז. האומנם לא איוו, אבל אבארת :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...