Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מועדון פיאט ישראל

שחרוש
שימו לב! השרשור הזה בן 7305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמחתי לראות שאנשים הגיבו להודעה שלי בקלאסיקאר.

http://www.classicar.co.il/forum/viewtopic.php?t=1043

אני מוכן ליטול עלי את משימת הארגון של המועדון ותפעולו של אתר בחסות קלאסיקאר.

אז קדימה בעלי הפיאט!

קומו בעלי הספיידר!

התאחדו בעלי סדרת ה-120 למינהם!

הניעו מנועיכם בעלי ה-500

קריאה יוצאת לבעלי האונו, הפונטו, הטיפו\הטמפרה, המריאה, בראבו\בראבה והראגטה - הטו כתף חברים!

כמובן שיש דגמים ששכחתי, אבל אני חושב שהמסר הובן ( :wink: )

מועדון פיאט ישמח לשתף פעולה עם האתר קלאסיקאר ולקהילת האספנות הרחבה שפיאט יכולה ומסוגלת לתרום את חלקה בארגון זה.

מי שמחזיק בדגם של פיאט ומעוניין להתצטרף למועדון נא לשלוח לי הודעה פרטית ונראה האם היוזמה יכולה להצליח או נועדה לכישלון.

בברכה,

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך קודם להקים פורום כמו שצריך והרבה פירסום....למי שיש ידע בתחום ויירצה לעזור שלא יהסס להגיב כאן...כי שיש פורום חזק ופעיל אפשר לעשות הכל: מפגשים, עזרה מכנית וכל היוצא בזה...

אז כל מי שיש לו פיאט מכל סוג שהוא זה הזמן להראות כאן נוכחות.....

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת השרשור צחקתי, מועדון פיאט עאלק גם כן רכב.

ואז נזכרתי שלפני שבוע בעל כורחי גם אני מבעלי פיאט בארץ, קנינו לאישתי מולטיפלה!?

האמת אחלה אוטו.

וולוו 122, שנת 68 2 דלתות מדהימה!!

וולוו 240, שנת 83

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן ליטול עלי את משימת הארגון של המועדון ותפעולו של אתר בחסות קלאסיקאר.

אז קדימה בעלי הפיאט!

קומו בעלי הספיידר!

התאחדו בעלי סדרת ה-120 למינהם!

הניעו מנועיכם בעלי ה-500

קריאה יוצאת לבעלי האונו, הפונטו, הטיפו\הטמפרה, המריאה, בראבו\בראבה והראגטה - הטו כתף חברים!

כמובן שיש דגמים ששכחתי, אבל אני חושב שהמסר הובן ( :wink: )

מועדון פיאט ישמח לשתף פעולה עם האתר קלאסיקאר ולקהילת האספנות הרחבה שפיאט יכולה ומסוגלת לתרום את חלקה בארגון זה.

מי שמחזיק בדגם של פיאט ומעוניין להתצטרף למועדון נא לשלוח לי הודעה פרטית ונראה האם היוזמה יכולה להצליח או נועדה לכישלון.

בברכה,

עידן.

א. זה לא צריך להקרא מועדון, אלא קבוצת תמיכה.

ב. רוב האנשים לא ממש מתייחסים לדגמים הנוכחיים של פיאט בתור משהו מעבר למילוי צורך תחבורתי. אני יכול להבין את הקסם של פיאט ישנה, אבל מה כל כך מקסים בטמפרה? מי ירצה לפגוש עוד בעלי מריאה כאשר הוא בלאו הכי רואה אותם על בסיס קבוע במוסך?

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת השרשור צחקתי, מועדון פיאט עאלק גם כן רכב.

ואז נזכרתי שלפני שבוע בעל כורחי גם אני מבעלי פיאט בארץ, קנינו לאישתי מולטיפלה!?

האמת אחלה אוטו.

הלבנה?.... באמת ראיתי מולטיפלה חדשה בשכונה...

לא יפה לדבר סרה במותג האהוב עלי (בין המכוניות הקונבנציונליות..) :lol:

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת הייתי אנטי קניית פיאט.

יש לי בעיה קשה עם כל מה שקשור בפיאט, אבל זה לא משנה.

פשוט היינו חייבים רכב דיזל, ובקטגוריה של רכב גדול, מרווח וחסכוני, אין כמו המולטיפלה.

האמת זהו רכב גאוני בכל מה שנוגע לפרקטיות, מבחינה מכנית עוד לא הספקתי לתהות על קנקנו.

נקווה שלא יעשה הרבה בעיות.

וולוו 122, שנת 68 2 דלתות מדהימה!!

וולוו 240, שנת 83

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזור ולתרום למועדון פיאט בישראל. למרות הציניות הקרירה וההערות שהושמעו ומושמעות כנגד פיאט, מדובר במותג מפואר בעל דגמים מיוחדים ומהנים מאד,מותג שייצר יותר אלופות ראלי מכל מותג אחר (פיאט + לנציה) מותג שהוציא את הבלילה החמודה,את ה-500 המדליקה,את ה 600 מולטיפלה,את הספיידר 1300/1500 את ה2300 קופה את ה 124 ספורט/ספיידר, הדינו וה-130 המדהימות את ה128 שהקדימה את זמנה ואת ה-127 שלימדה את מהנדסי פורד פזו ופוולסווגן איך לבנות קומפקטית "מודרנית". מדובר במותג שנתן מכללים ותמיכה למותגים אהובים אחרים כמו לנציה אוטוביאנקי פרארי וכיו"ב.

אולי שכחו פה החברה את הברקטה המוצלחת והאהובה שמשום מה לא מיובאת (ושהיא בפוטנציאל להפוך לקלאסית,לא שמעתי כאן מילה על אלופת העולם בראלי במשך שנות ה-80 היא ה 131 אבארט .

לא אכנס לויכוח אם פיאט עכשווית שווה או לא אבל מנקודת המבט האספנית,פיאט היא מותג ששווה לשים אליו לב,למי שאוהב אין תחליף אולי למעט האחיות מבית אלפא ולנציה.

אשמח לעזור בהקמת המועדון ככל שהזמן המוגבל שלי יאפשר ואשמח לראות מפגש של פיאטים קלאסיות.

הייתי שוקל שיתוף פעולה עם מועדוני "האחיות" לנציה ואלפא

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם בקרוב מאוד אני מקוה שהמועדון... יהיה פעיל אני בקשר עם הגורמים המתאימים בנושא .אז כול מי שמעוניין שיהיה איתי בקשר בפרטי. ספיידר 1800 :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוי אהובתי הנערצת, כלילת השלמות ורבת היופי. סוף סוף קם מועדון אשר ידע להעריך את תכונותיך הנפלאות.

album_page.php?pic_id=502

:wink:

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזור ולתרום למועדון פיאט בישראל. למרות הציניות הקרירה וההערות שהושמעו ומושמעות כנגד פיאט, מדובר במותג מפואר בעל דגמים מיוחדים ומהנים מאד,מותג שייצר יותר אלופות ראלי מכל מותג אחר (פיאט + לנציה) מותג שהוציא את הבלילה החמודה,את ה-500 המדליקה,את ה 600 מולטיפלה,את הספיידר 1300/1500 את ה2300 קופה את ה 124 ספורט/ספיידר, הדינו וה-130 המדהימות את ה128 שהקדימה את זמנה ואת ה-127 שלימדה את מהנדסי פורד פזו ופוולסווגן איך לבנות קומפקטית "מודרנית". מדובר במותג שנתן מכללים ותמיכה למותגים אהובים אחרים כמו לנציה אוטוביאנקי פרארי וכיו"ב.

אולי שכחו פה החברה את הברקטה המוצלחת והאהובה שמשום מה לא מיובאת (ושהיא בפוטנציאל להפוך לקלאסית,לא שמעתי כאן מילה על אלופת העולם בראלי במשך שנות ה-80 היא ה 131 אבארט .

לא אכנס לויכוח אם פיאט עכשווית שווה או לא אבל מנקודת המבט האספנית,פיאט היא מותג ששווה לשים אליו לב,למי שאוהב אין תחליף אולי למעט האחיות מבית אלפא ולנציה.

אשמח לעזור בהקמת המועדון ככל שהזמן המוגבל שלי יאפשר ואשמח לראות מפגש של פיאטים קלאסיות.

הייתי שוקל שיתוף פעולה עם מועדוני "האחיות" לנציה ואלפא

אין לך מושג כמה אני מסכים איתך!! :D ....מאיזה בית באה הפרארי??? מאיפה אלפא באה???

כמו כם גם לנצ'יה ויש עוד...כולם היו שייכים לבית פיאט!!! אז מי שמזלזל ומטיל ספק בחברה

שנקראת- פאבריקה איטליאנה אוטומובילי טורינו- יכול לחסוך מאיתנו את הטירחה להגיב לו בכלל....

ואם תשימו לב בעלי אלפא/ לנצ'יה, בחיים לא יזלזלו ברכב ששמו פיאט מכל סוג שהו...

כי הם יודעים מאיפה האוטו שלהם שורה תחתונה הגיע....

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...