Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החיים הם סדרה או מה הייתה השכלתם של החברים ב"מסודרים" ?

Black Joker
שימו לב! השרשור הזה בן 4934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

להזכירכם היו ארבעה חברים:

גיא - המנכ"ל.

תומר- הסמנכ"ל.

ארז- המתכנת הראשי.

ברלד - הגרפיקאי הראשי.

אני בטוח שההשכלה של ארז וברלד היא תואר כלשהו במדעי המחשב, מעצם תפקידם והידע שלהם.

השאלה שלי פשוטה:

האם, לדעתכם, לגיא ותומר הייתה השלכה פורמלית במדעי המחשב או כל תואר דומה?

אני חייב להודות שאני חושב על השאלה הזו כבר זמן מה ואני באמת סקרן.

אני די בטוח שלתומר לא הייתה שום השכלה במדעי המחשב והיה לו ידע בסיסי בלבד בכל מה שקשור למחשבים.

נ.ב

אל תדאגו, לשאלה הזו יש פואנטה ! :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלה מעניינת, שהעלתה לי שאלות נוספות, חשובות לא פחות:

1. האם לדון דרייפר יש תואר בשיווק ופרסום?

2. האם לוולטר ווייט יש דוקטורט בכימיה?

3. האם דקסטר מורגן לקח קורסים בהשפרצות דם?

4. האם ג'ק באואר התמחה בתקשורת עם חוטפים?

5. האם פוקס מאלדר התמחה בתקשורת עם חוצנים?

6. האם שלדון קופר באמת עשה דוקטורט לפני גיל 20?

7. האם טד מוסבי הוא באמת פרופסור לארכיטקטורה?

להמשיך, או האם כבר הבנת שמדובר בפאקינג סדרת טלוויזיה?!?!?

:wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת השאלות לדעתי היא:

האם מוח (מפינקי ומוח, AKA PINKY AND THE BRAIN) היה בן כיתתו של אחמדיניג'ד בלימודי השתלטות על העולם ?

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת השאלות לדעתי היא:

האם מוח (מפינקי ומוח, AKA PINKY AND THE BRAIN) היה בן כיתתו של אחמדיניג'ד בלימודי השתלטות על העולם ?

:lol:

חזק!!

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שואל שאלות לעניין. חבל שאתם מסתלבטים (נסו קצת להבין לעומק לאן הוא חותר).

לפותת השרשור - גם בשרשור הקודם עקצו אותך. אל תתייחס. תכוון גבוה, הרבה אמונה - ובהצלחה! (וכן, אני הבנתי את הפואנטה של השרשור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסתמך על תסריטאי כלשהו ועל הפנטזיות שלו (תחקירים בישראל זה לא משהו שבאמת משקיעים בו), לא יביא אותך רחוק.

אבל אנ יאתן לך דוגמא מהחיים: ייצגתי יזמים שמכרות חברה בכמה עשרות מיוליוני $. כולם אנשי מחשבים, אלא שבשל אופיים וניסיונם כל אחד מילא תפקיד אחר בחברה.

כיום, נהוג למנות לפעמים אנשי כספים לתפקידי ניהול, לאחר שהתנסו מספר שנים בתפקידי כספים והראו שאר רוח. עם זאת, לעתים מתמנים גם אנשי "ניהול", שהשכלתם היא ניהולית כללית ולא מקצועית, אך זה מקובל רק לאחר שצברו ניסיון יחסית רב בתפקידי בינייים.

כמובן, הכל תלוי יכולת, כישורים, ובעיקר - קשרים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שואל שאלות לעניין. חבל שאתם מסתלבטים (נסו קצת להבין לעומק לאן הוא חותר).

לפותת השרשור - גם בשרשור הקודם עקצו אותך. אל תתייחס. תכוון גבוה, הרבה אמונה - ובהצלחה! (וכן, אני הבנתי את הפואנטה של השרשור).

על איזו עקיצה אתה מדבר?

בכל מקרה, תודה על התמיכה.

הכל נלקח כאן ברוח טובה, אבל זו באמת הייתה שאלה רצינית.

מעוניינים בפואנטה?

מעניין אותי אם חבורה של ארבעה אנשים שעשו EXIT בנושא ההיי טק הם בעלי אותה השכלה. ז"א, האם כולם צריכים ידע נרחב במחשבים ?

אני ניחשתי, לפי הסדרה, שתומר הביא את הראש העסקי שלו לחבורה, אך מבחינת תכנות וכדומה - הוא לא היה מעורב כלל.

עכשיו זה נשמע שיש לי חיים ? (בבקשה, אל תענו על זה:)).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסתמך על תסריטאי כלשהו ועל הפנטזיות שלו (תחקירים בישראל זה לא משהו שבאמת משקיעים בו), לא יביא אותך רחוק.

אבל אנ יאתן לך דוגמא מהחיים: ייצגתי יזמים שמכרות חברה בכמה עשרות מיוליוני $. כולם אנשי מחשבים, אלא שבשל אופיים וניסיונם כל אחד מילא תפקיד אחר בחברה.

כיום, נהוג למנות לפעמים אנשי כספים לתפקידי ניהול, לאחר שהתנסו מספר שנים בתפקידי כספים והראו שאר רוח. עם זאת, לעתים מתמנים גם אנשי "ניהול", שהשכלתם היא ניהולית כללית ולא מקצועית, אך זה מקובל רק לאחר שצברו ניסיון יחסית רב בתפקידי בינייים.

כמובן, הכל תלוי יכולת, כישורים, ובעיקר - קשרים.

תודה רבה על התגובה העניינית !

לצערי, לא המשכת את קו המחשבה שלי.

אני מדבר על חבורה של מספר בודד של אנשים מתחילים, בשפה מקצועית נקרא להם "חובבנים" (אין שום ניסיון קודם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרות מטבען לא דומות ממש למציאות.

לרוב יזמי הייטק מגיעים מהתחום - הנדסה, מחשבים וכדומה. הרעיון צריך להגיע מאנשהו...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ל"חובבנים" יש רעיון טוב, ממילא הם צריכים להדגים איך הוא יעבוד (למשל אב טיפוס או אלפא של האתר). היום, כבר לא ממש משקיעים ב"רעיונות". לכן, הם צריכים מתישהו לחבור אל (או לשכור) מישהו שיודע להוציא את הרעיון לפועל. אפשרות אחרת היא להביא את הרעיון למישהו שזה תחום עיסוקו ולנסות להגיע להסכם על תמלוגים.

אם גם זה לא קולע - אתה חייב לספק יותר מידע...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...