Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יועץ שירות במוסך היבואן VS מחלץ רכבים

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 4957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כרגע שתי הצעות עבודה אני לא לא יודע לאיזה מהם ללכת, לשתיהם צריך להחזיר תשובה בזמן הקרוב:

הראשונה להיות יועץ שירות במוסך היבואן שזה מוסך חדש נקי אני לבוש כמו איזה איש עסקים מקבל את פני הלקוחות עונה להם על כל השאלות ועוזר להם עד הרגע שהרכב יוצא מהמוסך לא מתלכלך ואין עבודה פיזית

אבל אין לי מושג מה המשכורת של עבודה כזאת, לא עובד במוצ"ש וגם לא שישי.

העבודה השניה היא כמו המוסכים הניידים שלמישהו נתקע האוטו אתה מגיע ומנסה להניע לפני שמזמינים גרר

היתרונות בעבודה לדעתי היא רכב צמוד+טלפון צמוד משכורת של 5000 אלף. חסרונות עובדים ביום שישי עד אחה"צ במוצ"ש.

מה דעתכם החלטה מאוד קשה בשבילי שתיהן בתחום הרכב בגלל אני בהתלבטות קשה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5K בשביל עבודה של שישי ומוצ"ש? (ופוטנציאל לקריאות באמצע הלילה) לא ממש מסתדר.

לי אין ספק במה אני הייתי בוחר (וקשה לי להאמין שיועץ שירות יקבל הרבה פחות אם בכלל מ5K שזה שכר מאוד נמוך)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה למדת?

ומה אתה מעדיף? אני אישית אוהב עבודה פיזית ולכן הייתי בוחר בחילוץ רכבים.

ישנם הרבה אנשים שלא רוצים להתלכלך ולכן הם ילכו ליועץ שירות.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כרגע שתי הצעות עבודה אני לא לא יודע לאיזה מהם ללכת, לשתיהם צריך להחזיר תשובה בזמן הקרוב:

הראשונה להיות יועץ שירות במוסך היבואן שזה מוסך חדש נקי אני לבוש כמו איזה איש עסקים מקבל את פני הלקוחות עונה להם על כל השאלות ועוזר להם עד הרגע שהרכב יוצא מהמוסך לא מתלכלך ואין עבודה פיזית

אבל אין לי מושג מה המשכורת של עבודה כזאת, לא עובד במוצ"ש וגם לא שישי.

העבודה השניה היא כמו המוסכים הניידים שלמישהו נתקע האוטו אתה מגיע ומנסה להניע לפני שמזמינים גרר

היתרונות בעבודה לדעתי היא רכב צמוד+טלפון צמוד משכורת של 5000 אלף. חסרונות עובדים ביום שישי עד אחה"צ במוצ"ש.

מה דעתכם החלטה מאוד קשה בשבילי שתיהן בתחום הרכב בגלל אני בהתלבטות קשה

כך יראו גם העצות מה אתה אוהב עבודת משרד או עבודת שטח ,אוהב ללכלך את הידיים או אהב להיות לבוש כמו "איש עסקים"

משכורת של 5000 אלף = 5,000,000 לא רע בתור התחלה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני אוהב יותר את הפיזית וכמה פעמים יצאתי איתם ליום עבודה בחילוץ רכבים ודי נהניתי, אבל אולי אפשר למצוא עבודה עם אותו הכסף ולא לעבוד שישי+מוצ"ש בגלל זה אני רוצה לדעת כמה מקבל היועץ שרות במוסך היבואן אולי זה אוטו הכסף רק שאני יצטרך פחות להתרוצץ מפה לשם, ואני לא מתכוון להישאר לעבוד שם הרבה זמן כי אני ירצה להתקדם, בגלל זה נראה לי שלקורות חיים שעבדתי במוסך מרכזי יש קצת יתרון על חברת חילוצים קטנה.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלובלי ובוא נעשה חישוב קטן כמה אני חוסך עלהרכב והפלאפון כי הכל חינם ומותר לי להשתמש בהם כרצוני בזמני הפנוי!

ביטוח רכב לשנה 3200 ש"ח חסכתי + שלא נתחיל לדבר על דלק + טיפולים, 250 ש"ח חשבון טלפון חסכתי, זה הכיוון שאני חושב עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מתנות בחינם.

הרכב בטח יהיה ברלינגו או משהו כזה.

העבודה היא שישי ומוצ"ש (תחשוב שיש לך חצי יום חופש בשבוע!).

העבודה היא הרבה לנהוג (בפקקים, בחמסן, בגשם), לעזור לאנשים בצידי דרכים מהירות (מסוכן) וכד'.

בעבודה השניה אתה לבוש יפה, לא מתלכלך, לא שרב ולא סופה מפריעה לך. לא מתעצבן מנהגים על הכביש, ולא עובד שישי ושבת ונח כמו בן אדם. אז תשלם 250 ש"ח חשבון סלולארי.

אני לא בעד כאן או כאן. אבל שיקול של חשבון סלולארי הוא מינורי בעבודה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של איפה אני רואה את עצמי בעוד 10 שנים, מה התוכניות שלך לעוד X זמן?

להתקדם לאיפה?

אם זה להיות בעל מוסך אז לך על החילוץ.

אם זה לעבוד בחברת היי טק אז מבחינת קורות חיים היועץ שירות עדיף.

אגב- אני לא בטוח שתקבל ברלינגו, בתור אחד שבאו לחלץ אותו מספר פעמים משגריר וכדו' אז הם תמיד באו עם D-MAX וכדומה.

אגב- 5000 נטו?

כי אם כן אז אני חושב שגם בתור יועץ שירות תקבל +- אותו הדבר בנטו (אני יודע שהנדסאי רכב יכול לעבוד כיועץ שירות ולקבל 8000, אם אין לך הנדסאי רכב אני מאמין שתקבל פחות כסף, ביחד עם חישוב של פלאפון ורכב אז יצא לך +- אותו הדבר).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי? יועץ שירות.

קטע עם העבודה השנייה שלמרות הפיתוי מהר מאוד תתחרט על זה ותבין שזה לא שווה את זה, קריעת תחת בלי תמורה.

אם אתה מתכוון לעשות את זה עצמאית אז סבבה, אבל לעבוד בשביל מישהו - לא שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה בחילוץ היא בשכר קרוב למינימום ובלי אפשרות קידום.

כיועץ שירות יש לאן להתקדם (מכירות/שיווק וכו'). השאלה מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיועץ שירות, אפילו אם התנאים פחות טובים.

אני מניח שאתה בתחילת דרכך ויועץ שירות במוסך גדול תמיד יראה טוב יותר בקו"ח מאשר מחלץ.

תמיד תזכור שזאת לא העבודה האחרונה שלך וכל עבודה שתעשה עכשיו בעצם בונה אותך לתפקיד הבא.

יועץ שירות צריך להתמודד עם אתגרים של שירות לקוחות, מחירים, להסביר ללקוח היטב מה הבעיה ולמה הכי טוב לטפל בה כך וכך, אתה צריך לעבוד עם ממשק מחשב וכו'. תפקיד של מחלץ הוא מאוד חד גוני וגם אם הוא נראה לך מדליק מטעימה קלה, הוא לא בונה אותך.

אם אני צריך לקבל אותך לעבודה אז עבודה קודמת בתור יועץ שירות עדיפה בהרבה מכמחלץ.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור יועץ שירות, אתה אומנם לא תעבוד בצורה פיסית אך תצטרך להשתמש בידע שצברת ואף ללמוד דברים חדשים באבחון תקלות ובעיות ברכבים. מאידך אחת הבעיות הכי גדולות שלך יהיו הלקוחות עצמם שהם לא מרוצים. תלונות וכדומה, מעבר לכך יש שכר יחסית טוב ואפשרויות קידום מאוד מגוונות בתוך יבואן שלם, ובמידה ולא ביבואן עצמו לאחר רכישת הניסיון תוכל להתברג בתפקיד רם יותר ביבואן אחר שייקח אותך על סמך קורות החיים שלך...

בתור יועץ שירות מאוד חשוב לציין שאתה מקבל גם כן מכשיר סלולרי... כיוון שאתה מייצר לעצמך מעגל לקוחות קבוע.

לגבי רכב, זה ברמה אחת גבוהה יותר :wink:

שיהיה בהצלחה

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות אני אחשוב על זה טוב טוב ויעשה את השיקולים שלי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...