Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירי על רכב בגלל מוזיקה

mayrun
שימו לב! השרשור הזה בן 7310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נסענו חמישה חברים, 2 חברים נסעו איתי בלנטיס ועוד 2 חברים הגיעו בלנטיס

אחרת.

בסביבות שעה 12 וחצי החלטנו שאנחנו עוצרים 5 דק' ברחוב מסויים בעיר בראשל"צ כדי שאחד מהחברים ידבר 10 דק' עם ידידה שלו.

אנחנו חונים ברחוב, נשארים באוטו מחכים שהבחורה תגיע, שומעים מוזיקה בווליום אולי טיפ טיפה גבוה, אחרי כמה דק' אני שם לב לאישה שיצאה למרפסת, מחזיקה בידה טלפון אלחוטי, מיד התנעתי את האוטו, הנמכתי את המוזיקה והתקדמתי עם האוטו כמה מטרים כדי לא להפריע לה.

בנתיים החבר ליווה את ידידה שלו הביתה, החבר השני עם הלנטיס החליט שהוא חוזר הביתה, ונשארנו רק אני ועוד 2 חברים באוטו, אחד מקדימה יושב לידי ואחר מאחורה.

אנחנו מדברים כרגיל, פתאום חבר שלי מאחורה מרגיש משהו עף עליו מהחלון לכיוון החזה.

בהתחלה לא הבנתי מה זה, חשבתי שהחבר מקדימה זרק עליו איזשהו משהו, אחרי כמה שניות אני מרגיש בום רציני, בשלב הזה כבר התעצבנתי, התנעתי את האוטו, עפתי מהרחוב וחניתי ברחוב הקרוב, יצאתי מהאוטו, מסתבר שפגעו לי בפח מעל החלון האחורי, נוצר שקע וירד הצבע.

חבר שלי התחמם, נהיה לו סימן אדום ענקי ואני מאמין שזה לא כיף מיוחד לקבל חתיכת ברזל לתוך החזה מלחץ של רובה אוויר.

חיכנו בחוץ שעה, אולי הפחדן שעשה דבר כזה יצא החוצה ובאמת יהיה גבר, ולא יסתגר בבית, מיותר לציין שהוא לא יצא.

במחשבה קצרה, אם החלונות באוטו היו סגורים (וזה מזל גדול שהם היו פתוחים), והבן אדם היה יורה את הצינור ברזל לתוך החזה של חבר שלי, הצינור היה מנפץ את החלונות, מעיף את הרסיסים לכיוונו, ומשם אני לא רוצה לתאר לעצמי מה היה נגרם לו.

אז לאיפה הגענו?

אנשים יורים בך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמת גועל של אנשים אני אומר אל תוותר תפנה לאן שצריך ואל תוותר להם

:2gunfire:if it`s too loud you`re too old :2gunfire:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46221

הבניה שלי בגולף (באקסית שלי )

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שפגעו לי בפח מעל החלון האחורי, נוצר שקע וירד הצבע.

מזל שזה בפח!

כי איך שתיארת את זה פה

ניסו לפגוע בראש של חבר שלך!

אז באמת מזל שזה בפח!

אם אני טועה אז תקן אותי

מתן

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצדיק את הירי עליכם, אבל לא חשבת שאולי אתה מטריד את השכנים ?

היית צריך לחכות עד שתראה שכנה יוצאת למרפסת עם מכשיר טלפון ?

הירי עליכם לא היה חוקי, ויכל להגמר באסון, אבל מראש יכולת להתחשב בשכנים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני גר בראשון....יאלה אני מביא את החברה שלי ...נלך נמצא אותו וניתן לו עם ארטיק קרח בשקל בראש...

איפה זה קרה?

אולי זה הייתי אני...אני לא יודע... :oops::p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצדיק את הירי עליכם, אבל לא חשבת שאולי אתה מטריד את השכנים ?

היית צריך לחכות עד שתראה שכנה יוצאת למרפסת עם מכשיר טלפון ?

הירי עליכם לא היה חוקי, ויכל להגמר באסון, אבל מראש יכולת להתחשב בשכנים.

1000% :!: ברגע שאני נכנס לעיר מכביש מהיר, הופ המוזיקה מונמכת.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז התעוררת והבנת שכל זה לא קרה?

:?

בתור אחד שנמצא לא מעט בראשון וסובל מהרעש של הרכבים בלילה (מוסיקה, חריקות, לחיצות, צעקות של יושבי הרכב, ציפצופים :mad: ) אני לא אתפלא אם השלב הבא יהיה RPG :evil: מצד שני אם נסעתם משם מהר כנראה שזה עובד ולא צריך להעלות את הרף לRPG :twisted: ).

בכל אופן שיהיה ברור שאני לא מסכים עם נקיטת הפעולה של לפגוע באופן פיזי ברכבים (צריך שאדגיש שגם ביושבי הרכב? :twisted: ) שמפריעים, אם כי אני בהחלט יכול להבין את המניעים של מי שעשה את זה 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לא היית בסדר. אתה מחכה לחבר שלך ? חכה בתוך האוטו עם סאנוד נמוך ולא יקרה לך כלום.

לא בסדר שירו עלייך אין במצב בעולם אפילו עם הייתי עם וויליום בשמים שימישהו יעשה לך דבר כזה. יש דרכים להביא דעה זה לצעוק מהחלון להזמין משטרה אבל לירות זה ממש לא.

אני מקווה שתלכו עם זה עד הסוף ומי שאחראי על מה שהיה לכם יבאו על עונשו.

מקווה שאתה וחברך בסדר ותספר לנו מה קרה בסופו של דבר.

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז ככה,

נסעתי עם אמא והחבר שנפגע למקום האירוע, ביררנו מאיפה הכדורים הגיעו, נסענו למשטרה, לקחו משנינו עדות והגשנו תלונה. עוד יום-יומיים נדע בקשר להתפתחות העניין.

ולאלו שהתעניינו, ממתי ישיבה באוטו עם ווליום נמוך (לא צעקנו, לא כלום, רק שמענו מוזיקה ודיברנו) מטרידה את השכנים? והאם זאת סיבה מוצדקת לירי?

לדעתי ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרת.

בסביבות שעה 12 וחצי החלטנו שאנחנו עוצרים 5 דק' ברחוב מסויים בעיר בראשל"צ כדי שאחד מהחברים ידבר 10 דק' עם ידידה שלו.

אנחנו חונים ברחוב, נשארים באוטו מחכים שהבחורה תגיע, שומעים מוזיקה בווליום אולי טיפ טיפה גבוה, אחרי כמה דק' אני שם לב לאישה שיצאה למרפסת, מחזיקה בידה טלפון אלחוטי, מיד התנעתי את האוטו, הנמכתי את המוזיקה והתקדמתי עם האוטו כמה מטרים כדי לא להפריע לה.

טוב, אז ככה,

נסעתי עם אמא והחבר שנפגע למקום האירוע, ביררנו מאיפה הכדורים הגיעו, נסענו למשטרה, לקחו משנינו עדות והגשנו תלונה. עוד יום-יומיים נדע בקשר להתפתחות העניין.

ולאלו שהתעניינו, ממתי ישיבה באוטו עם ווליום נמוך (לא צעקנו, לא כלום, רק שמענו מוזיקה ודיברנו) מטרידה את השכנים? והאם זאת סיבה מוצדקת לירי?

לדעתי ממש לא.

תן לי את הכתובת שלך . אני אבוא לסדר לך שירי ערש באותו נוסח.

כל לילה.

נראה מה תחשוב אז. :evil:

אין גבול לחוצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרת.

בנתיים החבר ליווה את ידידה שלו הביתה, החבר השני עם הלנטיס החליט שהוא חוזר הביתה, ונשארנו רק אני ועוד 2 חברים באוטו, אחד מקדימה יושב לידי ואחר מאחורה.

אנחנו מדברים כרגיל, פתאום חבר שלי מאחורה מרגיש משהו עף עליו מהחלון לכיוון החזה.

בהתחלה לא הבנתי מה זה, חשבתי שהחבר מקדימה זרק עליו איזשהו משהו, אחרי כמה שניות אני מרגיש בום רציני, בשלב הזה כבר התעצבנתי, התנעתי את האוטו, עפתי מהרחוב וחניתי ברחוב הקרוב, יצאתי מהאוטו, מסתבר שפגעו לי בפח מעל החלון האחורי, נוצר שקע וירד הצבע.

חבר שלי התחמם, נהיה לו סימן אדום ענקי ואני מאמין שזה לא כיף מיוחד לקבל חתיכת ברזל לתוך החזה מלחץ של רובה אוויר.

חיכנו בחוץ שעה, אולי הפחדן שעשה דבר כזה יצא החוצה ובאמת יהיה גבר, ולא יסתגר בבית, מיותר לציין שהוא לא יצא.

במחשבה קצרה, אם החלונות באוטו היו סגורים (וזה מזל גדול שהם היו פתוחים), והבן אדם היה יורה את הצינור ברזל לתוך החזה של חבר שלי, הצינור היה מנפץ את החלונות, מעיף את הרסיסים לכיוונו, ומשם אני לא רוצה לתאר לעצמי מה היה נגרם לו.

אז לאיפה הגענו?

אנשים יורים בך?

או במילים אחרות, מי ששומע מוסיקה "הם חלונות פתוחים" באמצע הלילה בשכונת מגורים, מין הראוי שיאמר תודה שקיבל כדור של רובה אוויר, אצלינו סיכוי סביר שמישהו היה יורד אליכם (ולא כדי לדבר) או יורה משהו יותר "חי"...

רון.

-ולא, אני לא מצדיק ירי, אבל אני גם לא מצדיק להפריע לאנשים...-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מאחל לאנשים שמתעלמים לגמרי מהסובבים אותם איחולים לא הכי טובים ולאדם שיפריע לי עם מערכת סטריאו עד למצב שאני אתעורר אני מאחל שיגנבו לו את המערכת,אבל...רובה אוויר???

היית צריך להישאר במקום ולקרוא לניידת,אנחנו לא חיים בג'ונגל ומי שחושב שהוא יכול לקחת את החוק לידיים צריך לתת את הדין,במקרה גרוע יותר הכדור היה עף לך לעיין וגורם לעיוורון,המשטרה לפי צורת הפגיעה בפח\המקום בו הרכב עמד יכולה לדעת בערך מהיכן הגיע הכדור,בכל מקרה גם לך לא חסר ואני בטוח שאם אתה כאדם סובייקטיבי בסיפור אומר ששמעתם מוזיקה "מעט" חזק מידיי כנראה שהיה מדובר במטרד אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...